Megadeth - Κεραμεικος (piraeus 117 academy) 05-07-2016

Μαλλον θα πεσουν μεσα και στα 3 που ειπαν… :wink:

Επειδή χθες βρεθηκα στο Piraeus Academy για να δω Hoyem ( σ.σ. το ειχα υποσχεθεί στην γυναικα μου,τι να κανω ο καημενος ), μπορω να πω ότι μονο και μονο ο χωρος με εψησε στο να παω Megadeth. Αλλωστε απ’οτι όλα διεχνουν, θα είναι η μοναδικη metal συναυλια, για μενα, που θα παω φετος, αφου δεν εχει ανακοινωθεί και τιποτ’αλλο.

ακομα να γινει sold out;;;που ειναι οι ελληνες μεταλλαδες;;;
ναι ειναι καλος χωρος.μετραει.

Sold out οι Megadeth το 2016 με εισιτήριο 45 ευρώ. Το ακούσαμε κι αυτό.

Ο χώρος είναι πολύ καλός, το έχουμε πει. Με πολύ καλό ήχο, με πολύ καλά φώτα και με κλίση ώστε να μην είναι δύσκολο το να βλέπουν σχεδόν όλοι.

θα παρει κανεις v.i.p 100eura;;;;;

Θα εξαρτηθεί, περιμένω την άκρη μου να με ενημερώσει.
Παίζει πάντως.

εγω παιζει.θα ενημερωσω μολις το κλεισω.

Περιμενουμε με αγωνια κουκλε

Απο βδομαδα που θα πληρωθω, παω να το τσιμπησω το τικετακι. Μια συναυλια εχουμε ολη κι’ολη για το καλοκαιρι, ε μην την χασουμε. Μετα το καλοκαιρι εχουμε Annihilator & Amon Amarth…

έχουν εξαντληθεί τα 38άρια εισιτήρια?

τελικά παίζει μόνη της η συγκεκριμένη συναυλία αυτό το καλοκαίρι -λογικά θα πάει καλά

Τόσο σύντομα, που αμφιβάλλω αν υπήρξαν ποτέ. Πήρα για έναν φίλο ελάχιστες μέρες αφού βγήκαν τα εισιτήρια και είχε μόνο με 40.

2 ευρω ολοκληρα πιο ακριβα?

Κουβαρντας

Γενικα πλεον παιζουν μονο 42αρια. Δεν εχω παρει ακομα αλλα θα παρω συντομα.

Το θέμα δεν είναι τα 2 ευρώ, είναι η κοροϊδία.

Αν και τα 42 γιουργια πονανε πολυ, σημερα θα παω να παρω τικετακι να φυγει αυτη η υποχρεωση. Αλλωστε οπως εχω ξαναπει, μεσα στο καλοκαιρι, εγω προσωπικα δεν εχω αλλο live να παω,οποτε ας πουμε οτι θα την παλεψω οικονομικα.
Αλλωστε απο χειμωνα εχουμε Amon Amarth, Annihilator & Iced Earth…

πολωνια με 67 ευρω και μαλιστα golden circle βεπεις megadeth παρεα με korn και sixx am,

βλεπεις κατι τετοια και απλα η στεναχωρια πιανει ταβανι

Ναι ρε γαμωτο πολύ ήθελα να σκάσω 27 ευρώ παραπάνω για να δω τους…Korn :lol:

Sorry φίλε αλλά τόσα ξέρεις τόσα λες.