Ποσες ωρες ακουτε μουσικη με το εμπιθρι(mp3) σας

όταν μου βάζουν οι σκυλάδες στο λεωφορίο τέρμα τη μουσική με το κινητό ,δεν μπορώ…
έτσι και εγώ πάντα μα πάντα όταν δεν έχω μπαταρία είμαι με το κινητό…και σε όποιον αρέσει!!!


Now playing: Edguy - Walk On Fighting
via FoxyTunes

γιατι??

Ψείρες Philips 5 ευρώ.

Πάνω από 10 δε δίνω γιατί κάθε εξάμηνο συνήθως παίρνω καινούρια.

Eξαμηνο? Καλα εισαι. Πριν παρω τα τριαξονικα καθε 2 βδομαδες μου χαλαγαν τα μαμιδια.

Τωρα αυτα που εχω, το καλωδιο εχει εξωτερικη επενδυση απο σπαγγο :stuck_out_tongue:
Θαμαι αξιος αν τα χαλασω κι αυτα. Ταχω κοντα στο 5μηνο

Επίσης, τα τζιν με τις στενές τσέπες σακς.

Παραμορφώνεται το καλώδιο, τσακίζει, το ένα ακουστικό χαλάει, και μετά από ένα μήνα μάξιμουμ χαλάει και το αλλο.

Πφφ.

Σίγουρα 2 ώρες τη μέρα, στη διαδρομή από και προς τη σχολή. Μπορεί να ακούσω και λίγο στο σπίτι, αλλά πιο σπάνια. Η δυνατότερη ένταση είναι στο 31, αλλά το βάζω στο 25 γιατί τα ακουστικά είναι “κανόνια” από μόνα τους…

Οχι μπ3 αλλα κινητο (εχω βαλει 1 γκιγκα)… Γυρω στις 2-3 ωρες ακουω οταν πηγαινω κ ερχομαι απο την σχολη…

Γενικά, 3-4 ωρες αλλά τώρα που δεν έχω και πισι κλείνω ένα εξαωράκι.

Με τίποτα πάνω από μία ώρα. Βασικά μου χάλασε το discman και βολεύομαι με ένα MP3 τώρα, αλλά θα το παρατήσω όταν πάρω καινούριο discman.

2 ωρες στανταρ, και καμια ωρα πριν τον υπνο. Καμια φορα με παιρνει ο υπνος και παιζει το εμπιθρι, αλλα δεν καταλαβαινω χριστο#-o

Γιατι ρε προτιματε τα δισκμαν? Ειναι ογκωδη αντιαισθητικα και περιορισμενα. Ποσο cd να κουβαλας μαζι σου πια? Και αν ειναι να κανετε μπερν δικα σας, ποια η διαφορα απο ενα playlist μπ3?.

Ενα οργανωμενο μπ3 με artwork και ολα ειναι απειρως γαματο.:expressionless:

Εμένα δε μου αρέσει ο ήχος από το MP3, αλλά ίσως να φταίει και το MP3.

Βέβαια πιο πολύ γουστάρω walkman. :stuck_out_tongue:

Eδω και ποσα χρονια που πηρα το iPod μολις ειχε κυκλοφορησει δεν εχει σταματησει το καημενο να λειτουργει :stuck_out_tongue:
Και ως φοιτητης δεν υπηρξε φορα που θα περπατουσα εξω χωρις μουσικη κ iPod !!
Τωρα κ ως οδηγαρα (λολ) το βαζω στην εισοδο AUX και συνεχιζω !

παίζει χωρίς το i-pod να μην έβγαζα το στρατό.
το έχω πάντα μαζί μου.
ένα τσιγάρο δρόμος λένε κάποιοι.
εγω επειδή δεν καπνίζω το μετράω σε τραγούδια.

mp3 player δεν παίζει,γιαυτο υπάρχει το κινητο.2 gb καρτα μνήμης και με συμπίεση vbr 7 στα mp3 μπορώ να πω οτι ανετα χωράνε 480 κομμάτια…!!
Καθημερινα ακούω περίπου 3-4 ωρες
3 ωρες καθως διαβάζω και αλλη περίπου 1 ωρα,στις διαδρομες για φροντ.

Ποτέ, κάνει κακό στα αυτιά ! ¶ντε καμιά ώρα το μήνα!

7 ωρες το λιγοτερο και στο τερμα…

Respect ειμαι παλι!:stuck_out_tongue:

Είναι αυτό κάποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα;

Mου μπηκαν ψειρες στα αυτια.

4 ωρες οπωσδηποτε.Μπορει να ξεχασω τα κλειδια μου,το κινητο μου(μπορει και πως με λενε)αλλα το mp3 μου ποτε (για τετοιο καψιμο μιλαμε).Στο πηγαινε-ελα για δουλεια,οταν ειμαι στο λεωφορειο,στο τρενο βοηθαει γιατι περναει η ωρα και μαλιστα το τελευταιο καιρο εχω φτασει σε σημειο(λογω ελλειψης χρονου)ν’ακουω πιο πολυ εξω παρα στο σπιτι μου.Τωρα που πηρα και το καινουριο με 8 gb μνημη ακουω τα παντα.