Mundial 2006

ποτε εχει μπαλα και ποιοι παιζουν;;

[quote=“Trustno1”]

Δηλαδή ποιούς??? Ο Μπάλκ

Mπάλακ λέγεται και είναι και κουκλί ζωγραφιστό
:lol: :wink: 8)

Apo aurio(shmera) Paraskeyh telospantwn xekinaei to World Cup 2006 me enarktirio match Germany-Costa Rica. Kai opws poly kala akousa tetoiou eidous athlitika gegonota den periorizontai sto athlitiko alla einai ierotelestia! Byres, pitses, megalh parea ktl.!

[quote="“NegativeCreep”"]

Ναι αυτό το πληκτρολόγιο μου τρώει συνέχεια το ‘‘α’’.
Από ότι φαίνετε δεν θα χαρείς πολυ το ζωγραφιστό κουκλί γιατί τραυματίστηκε και προστέθηκε στην λίστα όλων των παικταράδων που θέλαμε να χαρούμε φέτος στο μουντιάλ αλλά τους γρουσούζεψε ο Δρακουμέλ, όπως Μέσι, Σισέ, Ρούνει και τώρα Μπάλακ.

Σήμερα ώρα 7 ξεκινά, μην αφήσετε καμοιά γυναίκα να αλλάξει κανάλι…

Ναι αυτό το πληκτρολόγιο μου τρώει συνέχεια το ‘‘α’’.
Από ότι φαίνετε δεν θα χαρείς πολυ το ζωγραφιστό κουκλί γιατί τραυματίστηκε και προστέθηκε στην λίστα όλων των παικταράδων που θέλαμε να χαρούμε φέτος στο μουντιάλ αλλά τους γρουσούζεψε ο Δρακουμέλ, όπως Μέσι, Σισέ, Ρούνει και τώρα Μπάλακ.

Σήμερα ώρα 7 ξεκινά, μην αφήσετε καμοιά γυναίκα να αλλάξει κανάλι…[/quote]

Κρίμα ο κακομοιρούλης… :cry: Ο ρούνει είναι χάλια,σαν ξανθόψειρα,τους άλλους δύο δεν τους έχω δει!

Apo aurio(shmera) Paraskeyh telospantwn xekinaei to World Cup 2006 me enarktirio match Germany-Costa Rica. Kai opws poly kala akousa tetoiou eidous athlitika gegonota den periorizontai sto athlitiko alla einai ierotelestia! Byres, pitses, megalh parea ktl.![/quote]
και ξεκιναει ο αγωνας στις 7 ε;;thanks για την πληροφορια :wink:

καλα γιατι κανεις σας δεν ανεφερε την ακτη ελεφαντοστου?γαμω τους παιχτες εχει τον ντρογμπα,τους τουρεδες,τον εμπουε…αν καταφερουν να δεσουν μετα3υ θα κανουν μεγαλα πραγματα.το με3ικο καλη ομαδα εχει αλλα θα με χαλασει πολυ αν το παρει προτιμω τσεχια.βλεπω αγγλια για τελικο αλλα μαλλον θα χασει.ντα3ει η βραζιλια ειναι το απολυτο φαβορι(κτ λιγοτερο απο τις ΗΠΑ στο μπασκετ),αλλα ντα3ει να το παιρνουν ολο οι ιδιοι και οι ιδιοι δεν λεει…λιγο απο εδω λιγο απο εκει θα τα καφερει η γεμανια να τα παει καλα…ΟΟΟΟΟ ερχονται οι saxon!μολις το ειδα(ασχετο)

+1 :smiley: (Αν και όντως μας τη χάλασε-παροδικά όμως…απ’το δεύτερο αγώνα ελπίζω να το ευχαριστηθούμε όπως στο προηγούμενο μουντιάλ…!-Τι γκαντέμης κι αυτός ο άνθρωπος να χάσει τον τελικό!)

Η μεγάλη ώρα πλησιάζει!!! Πάω σπίτι, βγάζω στο μπαλκόνι τηλεόραση, μπύρες, πατατάκια, περιμένω και τα αγόρια της παρέας και φύγαμε…
Πολωνία-Εκουαδόρ θα το δουν μόνο οι γαύροι? (προκειμένου να θαυμάσουν τους νέους παιχταράδες τους? :P)

Το Μουντιάλ ειναι μουντιάλ, δεν έχει βάζελους και γαύρους. Ούτως η αλλως ο Μπόχας δεν έπαιξε…
Καλή η Γερμανία με την Κόστα Ρίκα αλλά να δούμε πως θα τα βγάλει με το Εκουαδόρ.

Κάτι ακούγετε και για τα τραυματισμό του Λέμαν, χαρές που θα κάνει ο παππούς Καν!!! :lol: :lol:

Έπαιξε(?!) όμως ο Ζεβλάκοφ…
Γιατί το παίρνεις τόσο προσωπικά? Και τέλος πάντων δεν είναι και κακό να δει κάποιος τι σοϊ μεταγραφή έκανε η ομάδα του…Ενα απλό σχόλιο έκανα για να πειράξω τους Ολυμπιακούς, δε νομίζω να προσβλήθηκε κανείς! Και προφανώς το μουντιάλ είναι μουντιάλ… αλλά ποιός δε βλέπει Γιάγια αυτή τη στιγμή? Και ποιός δεν είδε Γκαμάρα το μεσημέρι?
Και ναι είμαι εκνευρισμένη γιατί έχασα το στοίχημα! (Κι αυτό που με εκνευρίζει περισσότερο είναι ότι ήθελα να το παίξω Χ αλλά δεν τόλμησα γιατί αναρωτιόμουνα αν θα γελάει κι ο προπατζής μαζί μου…)

Έπαιξε(?!) όμως ο Ζεβλάκοφ…
Γιατί όμως το παίρνεις τόσο προσωπικά? Και τέλος πάντων δεν είναι και κακό να δεις τι σοϊ μεταγραφή έκανε η ομάδα σου…Ενα απλό σχόλιο έκανα για να πειράξω τους Ολυμπιακούς δε νομίζω να προσβλήθηκε κανείς! Και προφανώς το μουντιάλ είναι μουντιάλ… αλλά ποιός δε βλέπει Γιάγια αυτή τη στιγμή? Και ποιός δεν είδε Γκαμάρα το μεσημέρι?
Και ναι είμαι εκνευρισμένη γιατί έχασα το στοίχημα (κι αυτό που με εκνευρίζει περισσότερο είναι ότι ήθελα να το παίξω Χ αλλά δεν τόλμησα γιατί αναρωτιόμουνα αν θα γελάει κι ο προπατζής μαζί μου…)[/quote]

Εύα, έχεις ξεφύγει να πούμε…

Believe it honey… :twisted: :-*

Ο Marquez σημερα εγραψε… :wink:

Snuffleeva δεν εκνευρίστηκα καθόλου απλά ήθελα να πω πως παρά το γεγονός που ξέρουμε μονο 2 παικτες βλέπουμε το Μουντιαλ γιατί γουστάρουμε μπάλα. Αυτό. :wink:

Το μόνο που με νευριάζει εμένα είναι σχολιαστές σαν τον Βερνίκο να εκθείαζουν τον Γιάγια Τουρέ και εσύ που παρακολουθείς να βλέπεις πως είναι από τους χειρότερους. Χτες σαν σκυλιά έτρεχαν οι Όμπουε, Ντρογκμπά και 2 άλλοι και ο Τουρέ ήταν στο μαύρο του το χάλι…:evil:

Ωραίο παιχνίδι έκανε σήμερα το Ιράν. Δεν το περίμενα… :roll:

Οι σχολιαστές (σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ) είναι ένα γενικό πρόβλημα νομίζω…
Όσο για τον Πουρέ, κι εγώ δεν παρατήρησα κάτι ιδιαίτερο αλλά αφού το παιδί θέλει να φύγει απ’το γαύρο άστον κι εσυ ρε θείο…
Καλό το Ιράν αλλά ξέρεις μερικές φορές είναι και λίγο “περίεργο” αυτό…Και το Ιράκ δεν είχε παίξει (καλά) το 2002 αν δεν κάνω λάθος?
Πολύ θα ήθελα να τον φάει η Πορτογαλία για μια ακόμα φορά αλλά δεν μου έκανε τη χάρη.
Αύριο τι έχει το πρόγραμμα?

Σιγά αυτό είναι το λιγότερο…Θυμάστε κάτι φάσεις με την Βenfica και τον Καραγκούνη στο Champion’s League;!

Ψιλομίζερα ματσάκια μέχρι στιγμής…
Ειδικά το Αγγλία-Παραγουάη…zzzzzzzzzzzzz…

Ο Τουρές μια χαρά έπαιξε.

Γενικά το μόνο ματς που άξιζε πραγματικά ήταν το Αργεντινή-Ακτή.

Ψιλοπουτάνα την έκανε την Αργεντινή η Ακτή. :lol:

Άξιζε τουλάχιστον το Χ.

Οι καλύτεροι εκφωνητές βρίσκονται στον Sport FM!
Όσο για τα παιχνίδια φυσικό να είναι λίγο χαλαρά αφού είναι το 1ο παιχνίδι ομίλου. Κάτσε να μπούμε στα βαθιά…

Σήμερα ωραίο το Αυστραλία - Ιαπωνία. Αναπάντεχη ανατροπή.

εγω 3ενερωσα πολυ με τη νετ,στο προηγουμενο μουντιαλ ειχε πανουτσο-καρπετοπουλο το βραδυ οι οποιοι εκαναν ωραια εκπομπη και με σχολια,προσωπικες αποψεις,πλακα και γενικα το ψιλοκατειχαν το αθλημα.αλλα φετος με τους μαλακες που μας εβαλαν το λαλα και τον ταγματαρχη(?) ουτε 5 λεπτα δεν αντεχω να τους δω,ο λαλας παει και ερχεται αλλ ο αλλος ειναι καραγκιοζης…μαλιστα χτες που 8α συστηνε στο κοινο τους καλεσμενους δεν τους η3ερε καν,ειδικα για την καραντασιου εκανε μια ωρα να πει το ονομα της σωστα,με γλετσο και βουτσα καλεσμενους που πας?
παλι καλα που ειναι και ο γεωργιου,τουλαχιστον πιο σοβαρη εκπομπη κανει…

κατα τα αλλα ψιλομουφα το μουντιαλ,μονο η βραζιλια το κοβω να παι3ει μπαλα.η αργεντινη με το μαλακα τον προπονητη που εχει δε νομιζω να παει μπροστα,λιγο ακομα και 8α ειχε ισοφαρισει η ακτη…
ελπιζω η δευτερη φαση να ειναι πιο ενδιαφερουσα…

δεν το ειδα το παιχνιδι σημερα,αλλα οι γιαπονεζοι ειναι γκαζμαδες,μονο να τρεχουν 3ερουν(περαν απο κανα 2-3)

και το τρινιτατ επαι3ε καλα,εβλεπα τον αγωνα και οταν βαλει μεσα τον ιορκ,παρα3ενευτικα,ακομα παιζει?

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O