Mundial 2006

O Λάλας (φοβερός δημοσιογράφος με μεγάλες συνεντεύξεις στο βιογραφικό του) και ο Ταγματάρχης (διευθυντής του Filmnet και γενικά του συνδρομητικού πακέτου στην Ελλάδα νομίζω) έχουν πολύ αξιόλογο βιογραφικό. Και τα “Κακά παιδιά” ήταν και γαμώ τις εκπομπές. Αλλά κι εμένα δεν μου πολυκολλάνε εκεί. Μόνο ότι βλέπεις καμιά φάρσα και αντέχονται…
Πανούτσος-Καρπετόπουλος το 2002 ήταν όντως καλύτεροι (τώρα στο Mega με ψιλοχαλάσανε κι αυτοί…)
Φοβερό πράμα αυτό το ποδόσφαιρο όμως…Να είσαι μπροστά σε όλο το ματς και απ’το 84 και μετά: “Που’ναι η μπάλα? Οεο…” Για φανταστείτε να’σασταν Γιαπωνεζάκια-απάτη!
Η Τσεχία το κόλλησε τώρα,ε? Μα τέτοια κεφάλα που’χει ο Koller… :stuck_out_tongue:
Το Τ&Τ (ναι, θα ξεπεράσω το προσωπικό μου πάθος παρότι τα λεφτά μου πήγαν στον κουβά) μου είναι συμπαθέστατο και ναι,ο Γιορκ παίζει ακόμα! ( 8O )

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O[/quote]
αποψη μου,μπορει και να κανω λαθος.αλλα ασχετοι δεν ειναι.

το θεμα ειναι για να κανεισ καλη αθλητικη εκπομπη πρεπει τουλαχιστον να εισαι αθλητικος δημοσιογραφος :wink:

Επαιξε (και παιζει) καλα η Τσεχία σημερα!

Ασχετο: Ο Λαλας ειναι ψιλοσουργελο :lol:

δε σου αρεσει το γυαλι του??

[quote=“ironboy-7-”]

δε σου αρεσει το γυαλι του??[/quote]
ειδικά το γυαλί του με συναρπάζει!! :x :lol: :lol: :lol:

Χτες πιστεύω έίδαμε το ωραιότερο παιχνίδι. (Ιταλία - Γκάνα), αλλά όπως είπε ο Μπάμπης από το Millaballa σήμερα ξεκινά επισήμως το Μουντιάλ.

Παρεπιπτώντως πόσο χάρηκα που έφαγε 3 μπαλάκια η 5 δύναμη στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο… :lol:

Μην παραξενευτείτε όμως αν η Βραζιλία νικήσει σήμερα(αν νικήσει) με το ζόρι και με κακή μπάλα…
Δεν ξέρω,πολύ χαλαρούς τους βλέπω.
Δεν την βλέπω να φτάνει πάνω από τους 4…

Vamos :lol:

Ποιους 4???

Μετά από τους ομίλους πέφτει με Ιταλία ή Τσεχία…
Κάτσε να περάσει από εκεί και βλέπουμε…

Πάντως σήμερα κέρδισε! Κι εγώ τσάκωσα κι ένα 50άρι από το Στοίχημα! :smiley:

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O[/quote]Akrivws file mou. Idiws o Panoutsos einai xontros posero-gasmas. Tin tyfla tou den xerei. An thymaste ti elege gia mia fash tou Agglia-Souidia kai ton termatofylaka ths deyterhs…

Για πε, για πε! Δεν θυμόμαστε. Οτί είναι ασχετοι πάντως, είναι!

Loipon,milame gia thrylikh pipa omws!
Edeixne tis faseis tou agwna. Deixnei ena sout tou Beckham pou phgene stin mesh tou termatos ligo katw apo to orizontio dokari. O termatofylaka ths Souidias kanei mia ektinaxh pros ta panw kai stin prosgeiwsh epese opws prepei dhladh gyrizontas ston aera kai peftontas broumyta gia na valei xeria kai na min xtyphsh. H bala meta thn bounia tou afyge kateytheian ka ime dynamh pisw apo thn estia se corner. kai tote leei to theiko o Panoutsos: “Vlepoume edw tin poly wraia apokroush tou keeper kai gyrnaei ston aera gia na dei pou tha paei h bala 8O ,min xtyphsei kanena dokari kai xanagyrisei, gia na exei elegxo…” Kai to elege kai me enan stomfo professora allo pragma! :lol:
Polloi swstoi oi filoi Majesty kai Karvou. Egw thn Tsexia tin edina edw kai kairo mazi me to Mexico san favourites. Borw kiolas na to exw grapsei kapou edw mesa…

Θα προτιμούσα πάντως να μου περιγράφει τους αγώνες ο Λάλας,παρά ο Βερνίκος. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Είδατε για τη Βραζιλία;
Σας τα έλεγα…

Βερνικος και Τραπεζανιδης ειναι τραγικοι στη περιγραφη αγωνων,ο Βερνικος γιατι λεει συνεχεια βλακειες και δεν ξερει να προφερει και τα ονοματα (Μπαμπαντζιντα…) και ο Τραπεζανιδης γιατι ειναι υπερβολικα βαρετος!Το ματς της Αγγλιας ηταν που ηταν κακο,το περιεγραφε και αυτος…δεν βλεποταν!
Επρεπε να μεταδιδει το Mega Μουντιαλ να εχουμε Σωτηρακοπουλο με Σπυροπουλο να βγαζουν και γελιο!

εγώ Γερμανία δεν πάω.
Αλλά Βραζιλία το παίρνει

Ας βρεθεί κάποιος να με πείσει πως το παιχνίδι Γαλλία - Ελβετία δεν ήταν κανόνισμένο από πριν για ισοππαλία. :evil: :evil: :evil: :evil:

Vamos…Vamos…Vamos…

Έσπειρε η Ισπανία.
4-0 στο κεφάλι της Ουκρανίας.
Η καλύτερη εμφάνιση ομάδας στο μουντιάλ.

Πάμε για την Βραζιλία στους 8. :lol: :lol:
(εννοείται ότι θα γονατίσουμε εύκολα τη Γαλλία ή την Ελβετία). :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

η ισπανια νικησε 4-0 αλλα νωμιζω πως η γερμανια ειναι ανοτερη. Επεξαν τελειο παιχνιδι και σημερα θα μας εντυπωσιασει ξανα.

Nαι,ε; :lol: :lol:

Πως είναι ανώτερη η Γερμανία;

Με τι παίχτες;

Εγω παντως δεν εντυπωσιαστηκα…Και την ειχα παιξει ασο ημιχρονο ασο τελικο και με εκαψαν οι χασογκοληδες!Τουλαχιστον επιασα τα κορνερ! :lol: :lol:
Μεχρι στιγμης τα καλυτερα ματς τα εχουν κανει Ισπανια κ Τσεχια (αν και αν δεν εδινε την αποβολη κ το πεναλτυ στην Ισπανια δεν νομιζω να εβαζαν τοσα γκολ).
Να δουμε σημερα τι θα κανουν Αγγλια και Σουηδια