Διαζυγιο για τους Nightwish!

:lol::lol::lol:

Κάποτε θα προτείναμε εύκολα και Tim Ripper Owens αλλά κάηκε το θεματάκι του… Νομίζω ο Latorre είναι ιδανική επιλογή! Άν θέλουν γκόμενα ούτως ή άλλως ας πάρουν τουλάχιστον καμία που να βλέπεται, θα συμφωνήσω! Simone καλή επιλογή… Η Floor είναι επίσης μπάζο, το λέει και το όνομα (πάτωμα). Ούτε η Tarja μ’αρέσει. Η Anneke είναι επίσης γλυκούλα. Αλλιώς αν δεν τους κάτσουν ας πάρουν καμιά δευτερότριτη απ’αυτές που ανοίγουν το πρόγραμμα και με μπόμπα εμφάνιση κι ελάχιστα ρούχα κάτι γίνεται :wink:

Να δω Todd la Tore να τραγουδαει Nemo και Bye bye beautiful,και τι στον κοσμο!!! αχαχχααχχαχαχ
Σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να μην δω τη μικρη ολανδεζα(Simone Simons) στο 'οφωνο!!!
Αν και η πιο καταλληλη επιλογη θα ηταν http://www.youtube.com/watch?v=ekHjGVgiKsk&feature=related

#-o #-o #-o

Τς τς τς… Ούτε ένα σοβαρό κι αξιοπρεπές trolling δεν μπορεί να κάνει κανείς σ’αυτό το forum! Ήμαρτον! VITRIOL συγκεντρώσου…

Storm σ’αρέσει πολύ αυτό το πράμα; :stuck_out_tongue:

(Αυτή που προτείνει ο VITRIOL έχει παρόμοια οπερετική χροιά με την Tarja… Θα ταίριαζε κάπως.)

εξω απο εδω ιεροσυλε :stuck_out_tongue:

[SPOILER][/SPOILER]

Μια χαρα συγκεντρωμενη ειμαι ρε!:lol: Αλλουνου ηταν η ιδεα για τον Todd(αχαχαχαχ). Σιγα το trolling.:!:

Για μια στιγμη νομιζα οτι διαλυθηκαν και χαρηκα. Γαμω το κερατο μου.

Δεν καταλαβαίνω τη λογική του να χαίρεσαι με την τυχόν διάλυση μιας μπάντας…#-o#-o
Ειδικά όταν μπορείς κάλλιστα να την αγνοήσεις απλά και να μην την ακούς…:roll:

Το πιστευεις οτι και εγω μια τετοια χαρα πηρα; Ποσο χαμηλα να πεσουν πια;;;

Το trolling μου να μην το πιάνεις στο στόμα σου! Άντε γιατί σοβαρεύουν τα πράγματα! :evil:

Ξεχνιουνται οι τσιριδες αυτης της καριας του ρουνεν νομιζεις? Αληθεια ακομα μου σκανε στο κεφαλι και μου προκαλουν ημικρανια.
Θελω να προφυλαξω τον κοσμο απο τετοια ακουσματα. Νομιζεις μου ειναι ευκολο να βλεπω φανς των Nightwish στο δρομο και να μην ξερναω?

Αρα,το θεμα σου ειναι γενικα οι σοπρανο και το πώς τραγουδανε και οχι οι Nightwish,ε;

τα μεταλ σοπρανια μ’ενοχλουν περισσοτερο.

Mια απο τα ιδια και εγω… Δεν το θεωρω και τοσο metal.
Παντως με την φορα που εχει παρει ο Tuomas να εκπλησει(οχι παντα θετικα) τους θαυμαστες,δεν θα μου εκανε εντυπωση αυτη τη φορα το συγκροτημα να εχει κανεναν… τενορο(!!!). Στην προηγουμενη οντισιον ειχαν λαβει demo και απο αντρες!!!

Σιγα ρε σκληρε ORIGINAL μεταλά… κατουρα και λιγο… γιατι μαλλον δεν εχεις ιδεα απο ΜΟΥΣΙΚΗ γενικοτερα… ή εισαι περιπου 16 αρα δικαιολογεισαι… Δεν ανησυχω ομως… καπου στο στρατο θα ανακαλυψεις οπως οι περισσοτεροι… “True Metalades” οτι σου αρεσουνι καλυτερα τα λαικα ασματα και οτι το metal ηταν απλα μια περιοδος της ζωης σου… Για αλλους εδω και 35 χρονια ειναι η ζωη τους…

Γι’ αυτο ΚΟΨΕ τις εξυπναδες…

P.S. Για πες και σε εμας λοιπον τι ακους εσυ και τι θεωρεις “Metal”…

^^ ρε ESCAPIST,μην μου πεις οτι εφτιαξες account ΜΟΝΟ για να δωσεις ΑΥΤΗ την απαντηση!!!

μου αρεσει πολυ η φωνη της anette και γενικα προτιμο τους nightwish με αυτην.Την ακατανομαστη δεν μπορω να την ακουσω με τπτ.Αυτα τα οπερετικα δεν ειναι του γουστου μου και πιστευω οτι οι καλυτερη nightwish ειναι απο το century child και μετα δλδ οταν "προσγειωσαν"καπως την φωνη της tarja.Το imaginaerum -ειναι για μενα τουλαχιστον-δισκαρα

Πάρτα Ανέτ!

…άψογη η κυρία:p :slight_smile: :!: