Normal Ανέκδοτα

Εναλλακτικός τίτλος : TRVE ANΕΚΔΟΤΑ
Εντάξει αν και εκτιμώ πολύ το χιούμορ των λογοπαιγνίων, το να διαβάζω 20 σειρές ανέκδοτο για να ακούσω την ατάκα είναι ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.
δηλαδή κάλλιστα θα μπορούσατε απλά να γράφετε 1 σειρά κάθε φορά όπως π.χ “Σοφός ή μήπως Σοσκοτάδι;”, αλλά σας αρέσει να βάζετε τον Σάκη και τον Τάκη σε περιπέτειες. ΚΟΥ-ΡΑ-ΣΤΙ-ΚΟ.

ΟΠΟΤΕ, επειδή κάθε φορά που βλέπω τα Ανεκδοτάκια να είναι bumped(ανανεωμένα) χαίρομαι προς στιγμήν ότι θα είναι κάποιο καλό νορμάλ ανέκδοτο, και ΕΠΕΙΔΗ ειδικά στις τελευταίες(πολλές) σελίδες το έχετε ΣΚΟΤΩΣΕΙ πια, ανοίγω αυτό το θρεντ, για ΜΗ-Δήθεν, ΜΗ-Σάκης-Τάκης, ανέκδοτα. Οκ;

Αρχίζω με quotes από τρου ανέκδοτα του original thread.

Eδώ αρχίζει το σχίσμα. Το ρόκιν από σήμερα και μετά δεν είναι ίδιο…

Διαλέξτε πλευρά και ετοιμαστείτε για Πόλεμο…

Aionia λατρεία.

αν κ τα περισοτερα απο αυτα που re-ποσταρες δεν ειναι ουτε καν ζεστα (το θετω ευγενικα), παρολαυτα ψηφιζω αυτο το θρεντ γιατι ΕΛΕΟΣ πια με το σακη και τον τακη…

[COLOR=“White”]φδγηφ[/COLOR]

Εντωμεταξυ αυτη ειναι η δομη σχεδον ολων των ανεκδοτων:| Εχει και ονομα,παντσλαιν τη λενε.Πχ σε μια απο τις πολλες κατηγοριες,στα ανεκδοτα με τον Τοτο πρεπει να αναγκαστικα να περιμενεις να μιλησουν πρωτα ολοι οι καθυστερες φιλοι του που μαλιστα πετανε υπερτατες κλισεδιες αλλα δεν ειδα κανεναν να διαμαρτυρεται και να ανοιγει non-totos jokes thread8)

[SPOILER]Αν το αλλαξουμε σε Λακης και Δακης για ανανεωση;[/SPOILER]

Εδω αντεξαμε τα Τσακ Νορις Φακτς που εβγαινε ο εμετουλης απ’τη μυτη,σε θειλες τυπου Love Me Τεντα θα κολλησουμε;

Εν τω μεταξύ βρε κακομοίρηδες κανονικοί ανεκδοτάδες αφού δεν έχετε ανέκδοτο να πείτε,πόσο μάλλον να είναι και καλό,τι μιλάτε.

Όπως και να έχει,το άνοιγμα αυτού του θρεντ είναι η απασφάλιση της πυρηνικής βόμβας του Rocking που θα αλλάξει τα γεωφορουμικά στάνταρ.Ο χάρτης πλέον είναι στα δύο.
Επικαλεστείτε όσο θέλετε τα καθαρόαιμα ανέκδοτά σας και την λογική σας,όμως το εναλλακτικό χιούμορ θα νικήσει…

Επειδή “είναι λογικό”…

αιωνιε μπορεις ρε παιδι μου γενικα να διαβασεις κατευθειαν το σποιλερ αν βαριεσαι, δε σ αναγκαζει κανεις ξερω’ γω

και να βρουν ανεκδοτο θα το ποσταρουν στα ανεκδοτακια γιατι αυτο θα ειναι σε καμια τριτη τεταρτη σελιδα του off topic

Βασικά έπρεπε να ανοίξει θέμα για Δήθεν Ανέκδοτα και να μείνει το υπάρχον για τα κανονικά

Ήθελα να είναι αμόλυντο το καινούριο :stuck_out_tongue:

Επίσης, δείτε ήδη τι τζέρτζελο έχει βγάλει ΜΟΝΟ το άνοιγμα του θρεντ χωρίς ΚΑΝ, να έχει ποσταριστεί κάποιο ανέκδοτο(μόνο κάτι quotes που επιλέχθηκαν στα πολύ πολύ γρήγορα)

:lol:

@sofi-k , εγώ πάντως σ’αγαπάω <3<3<3

Aionios πέφτουλας.

Αυτό κάνω όταν είναι να διαβάσω κάποιο, τελευταία τουλάχιστον.

Αφήστε την πάρλα και γράφτε κανα ανέκδοτο μωρέ !

Πάρτε ένα από το Νονό : [B]http://www.youtube.com/watch?v=Mg0mjnFkeqw#t=232s[/B]

επιτέλους να έρθει ένα τέλος στην reign of terror του floydized και των δήθεν ανεκδότων που έχουν εξαπλωθεί όπως είχε κάνει ο λιμός στην αθήνα του πελοπονησιακού πολέμου:!:

Συναντιούνται ένα Σάββατο πρωί στο δρόμο δυο φίλοι. Λέει ο ένας:

  • Καλημέρα Νίκο, τί κάνεις; Πού πας;
  • Όλα καλά ρε Δημήτρη. Να, γυρνάω από την αγορά. Πήρα για τη γυναίκα μου δώρο μια Porsche και μια Ferrari! Άμα δεν της αρέσει η Porche, να πάρει τη Ferrari! Εσύ τι κάνεις;
  • Κι εγώ γυρνάω από τη λαϊκή! Πήρα για τη γυναίκα μου δώρο ένα ζευγάρι παντόφλες και ένα δονητή? Άμα δεν της αρέσουν οι παντόφλες? να πάει να γαμηθεί!

κλασσικο κ αγαπημενο 8)

Τώρα συγγνώμη,δες το ανέκδοτο που πόσταρε ο Aionios που έχει ειπωθεί 1234556643322 φορές και πες μου αν φταίνε τα δήθεν μετά:!:

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΩΡΕ.

Συν ότι σαν μεγάλος ανεκδοτάς που είμαι,άνετα σας χώνω και σε αυτό το θρεντ,αλλά λέω να μην σας κάνω τόσο ρεζίλι8)