ΕNTOMBED / SLAVEBREED / GOMGOMA 6/01 Athens, AN club & 7/01 Thessaloniki, 8ball club

Τους είχα χάσει με τους Exodus πριν 3 χρόνια και τους έχω απωθημένο:(

[SPOILER]Θα πάει ένας φίλος μου και με ψήνει να έρθω και εγώ,για αυτό:p[/SPOILER]

Nταμπλ ποστ αλλά πρέπει να ρωτήσω.

Στο Αν θα βρούμε εισιτήρια ή έχει σκάσει ήδη λαός και πάει για φουλ;;;

Βοηθήστε τον αδαή

Ναι για λυστε απορια γιατι ουτε εγω εχω καταφερει να παρω.Αν και κοσμο θα’χει σιγουρα αλλα για σολντ δε νομιζω τι στο καλο…

Κι εγω απο το An εχω σκοπο να παρω, ελπιζω να μη παιξει καμια στραβη. Αν και μου φαινεται απιθανο τετοια περιοδο. Αλλα κι αλλα live δεν ειχαν κοσμο.

χοχοχο sold out θα πέσουν κορμιά 8O

ξερεις κατι που δεν ξερουμε?:-k

βασικά μπορεί να ναι και μαλακίες αλλά έτσι είδα γραμμένο στο fb

Καμιά ιδέα τι ώρα βγαίνουν οι Entombed;

ξερετε οτι δεκα μαλακες ειμαστε μεταξυ μας εδω μεσα που το συζηταμε και αγχωνομαστε για σολντ αουτ ε. :smiley:

Σιγα μην εχει γινει sold out ρε. Καθεστε και τα πιστευετε. Οι Entombed δεν εκοψαν 500 εισιτηρια προπωληση αλλες εποχες, σιγα μη τα κοψαν τωρα.

εχθες φιλος μου αγορασε το 375, αν και δεν παιζει ρολο η αριθμηση παντα, θα δουμε τι θα γινει σημερα εκει…ελπιζω να βρουμε…

Πραγματικα το ενδεχομενο sold out μου φαινεται πολυ απιθανο. Κι αν γινει πιστευω πως θα γινει στο πολυ οριακο. Εγω θα κατεβω κυριος παντως χωρις αγχος, θα παρω το εισιτηριακι μου κι ολα καλα.

…μακαρι φιλε angmar να ειναι μαλακιες του φου μπου ολο αυτο…:slight_smile:

καμια σημασια δεν εχει η αριθμηση το χουμε πει πολλες φορες :wink:

πιστευω οτι θα γεμισει αλλα οχι σολντ αουτ… 700 ατομα με 25αρι τικετ , δεν σκανε στο Αν.

Στο Ticket House δεν το σηκωνουν, αλλα απ το Metal Era μου ειπαν πως ειχαν αρκετα εισιτηρια πριν τα παρουν για τη πορτα. Και sold out να γινει, θα ειναι οριακο.

…αμα αφησουν 700 ατομα στο Αn δεν μας βλεπω καλα…:stuck_out_tongue:

Θαμαι εκεί με μπλουζάκι [B]sick of it all…[/B]([I]εμ αφού δεν έχω κανένα τι-σερτ από ντεθ μεταλ μπαντα[/I]??? ):frowning:

Μπράβο Άνγκμαρ γι αυτό σε πάω!!! :smiley:
Κουλ=άτος τύπος είσαι.:wink: δεν κωλώνεις…

([I]Εγώ πάντως τικετς για Entombed & septic πήρα νωρίς-νωρίς από ΜΕΤΑΛ ΕΡΑ διότι…άβυσσος ή ψυχή μου, χειροτερα και από τους δύο @#$%^&* του SUPERNATURAL [/I]:lol::lol::lol:)

Τρομερή συναυλιακή αρχή για το 2012, ΚΑΙ ΓΑΜΩ τις συναυλίες. Τρελός frontman ο LG. Μακριά από sold-out.

[B]ΑΝΤΙΟ ΖΩΗ[/B]