O παλιοkarvou moderator

Βασικα τελευταια, εγω χρησιμοποιω τη λεξη “μαλακας” συχνα… Αν εννουσες εμενα, σορρυ…

Εγώ γενικά μιλούσα (παράπονο ως χρήστης ήταν κυρίως, όχι ως moderator:p ), αλλά ακόμα και αν ήσουν ένας από αυτούς, μη ζητάς συγγνώμη!!! Με κάνεις να νιώθω παπάς σε εξομολόγηση!!!:lol: :lol:

Eιπα οτι δε θα δωσω συνεχεια και σκεφτομαι να το τηρησω.

@Φριντομ: Οποιος εχει τη μυγα… :lol:

όπως θέλεις, εξάλλου το τόπικ για αυτό το έχω. Όποιος έχει παράπονα μπορεί να τα λέει εδώ ή να απευθύνεται σε εμένα μέσω πμ… Δε δαγκώνω :stuck_out_tongue:

karvou εγω συμφωνω μαζι σου. Τωρα που επιτελους το καταλαβες, καιρος να διορθωθεις…:stuck_out_tongue:

ε? τι να διορθώσω ακριβώς? Αυτό με το οποίο συμφωνείς? Μα γιατί? Το ότι συμφωνείς δείχνει ότι σε τιμάει, γιατί ως γνωστόν υπάρχουν δύο ειδών απόψεις…

Η δική μου και η λάθος… :stuck_out_tongue:

Karvou εγώ σε υποστηρίζω!!!Είσαι ο καλύτερος mod!!έχεις κλειδώσει σωστά threads (πχ.αυτό που λένε ότι είμαι γκρινιάρα!:stuck_out_tongue: )και έχεις ανοίξει άλλα καλύτερα (όπως αυτό που με εγκωμιάζετε!!)

Κarvou :respect:

Ο karvou χρηματιζεται απο το Νεφελονι.:!: :stuck_out_tongue:

Μάζεψε τα σάλια σου μικρό κι ανόητο! :stuck_out_tongue:

Άντε από κει παππούλη!!!:lol:

Ο παλιός ειναι αλλιώς! 8)

και ο νέος είναι ωραίος!:smiley:

Σιγά μην έλεγες τπτ πρωτότυπο!!! :lol:

Oυ ρε!!!
Κακέ και ζηλιάρη γέρο!!!

Όχι και ρε! :lightsabre:

λάθος τόπικ για σπαμάρισμα παιδιά… εδώ ή θα με βρίζετε ή θα με εκθειάζεται. Με λίγα λόγια μόνο με εμένα θα ασχολείστε 8) 8)

Εισαι λιγο ψωνιο…νομιζω…anyway…εγω σε συμαθω πολυ και το ξερεις…εισαι ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΑΣ!!!:smiley: :smiley: :smiley: :thumbup:

εσύ πάλι κατάφερες να τα κάνεις και τα δύο ταυτόχρονα!!! Και ψώνιο με είπες και αρχηγός σας :stuck_out_tongue: Εύγε!!! Το έπιασες το νόημα!!! :wink: :stuck_out_tongue:

Εγω το χω πει…ειμαι η πιο εξυπνη εδω μεσα…αντε μετα απο σενα αφου εδω πρεπει να αναφερομαστε σε σενα μονο…:stuck_out_tongue: :smiley:

Απορία προς τον λατρευτό moderator Karvou:πώς ενημερωνόμαστε για τα meetings?:slight_smile: