O Mark Knopfler στην Ελλάδα

πρέπει να αγοράσω από τώρα μάλλον μην δεν βρω, δεν χάνεται τέτοιος καλλιτέχνης και τέτοιος κιθαρίστας…

που ειναι το money for nothing? snif

οχι μονο αυτο, αλλα ας μην ξεχναμε πως ο ανθρωπος ερχεται ως Mark Knopfler και οχι ως frontman των Dire Straits

Μην τον χάσετε, πραγματικά θα χάσετε,

Συγνωμη που “ξεθαβω”, απλα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν ακομα εισητηρια? Διαφορετικα θα εχει σιγουρα κ τη μερα της συναυλιας στο ταμειο? :slight_smile:

Δεν υπάρχει καμμιά ανακοίνωση για sold out μέχρι τώρα.
? 40 προπώληση, ? 45 ταμείο

θα ναι κριμα να μην γινει sold out αυτη η συναυλία.
εχει ακομα εισητηρια για οποιον 8ελει να ερ8ει

Παιδιά τον έχω δει στο Λουξεμβούργο πριν 10 χρόνια. Μην κάνετε το λάθος και δεν έρθετε…

Δεν υπάρχει περίπτωση να κάνει sold out…μεσα σε 3μερο…

Κόσμο θα έχει σίγουρα πολύ, πριν μία βδομάδα είχαν φύγει πάνω από 3.000 εισιτήρια. Sold-out δεν ξέρω, εδώ ο Cave και νομίζω πως δεν είχε, δύσκολα θα’χει ο Mark, αλλά και πάλι, πιστεύω ένα 5άρι θα το’χουμε :wink:

τι sold out ρε παιδιά? Η σκηνή στο Λυκαβητό μετακινείται και προς τα πίσω όταν θέλουν και έτσι χωράνε και περισσότερα εισιτήρια…:roll:

Μακάρι να έχει τόσο κόσμο. Του αξίζει τον δεκαπλάσιο. Άντε 4 έμειναν.

Γνωρίζουμε τι ώρα αρχίζει η συναυλία?

εδω εκανε sold out ο james blunt ρε γμτ :? :? :? :? ελεος

Επαναλαμβάνω, για όσους ακόμα το σκέφτονται ΜΗΝ τον χάσετε…

Εγώ πάντως δεν το σκέφτομαι!!:stuck_out_tongue:

Από e-mail που έλαβα από την Ticketpro:

Αγαπητοί πελάτες ,

Θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε ότι η επερχόμενη συναυλία του Mark Knopfler στον Λυκαβηττό είναι αυτή την Κυριακή 15 Ιουνίου, οι πόρτες θα ανοίξουν 19.30 και η συναυλία θα αρχίσει στις 21.30.

Σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση…

:wink: :smiley:

Ευχαριστωωωω…

εγω που ειμαι τεραστιος φαν του Mark απο Straits τι να κανω?? δε ξερω κομματια του.διασπαρτα απο δω κ απο κει μονο…

ψηνομαι τοσο πολυ για να κατεβω αθηνα κ ειδικα στο λυκαβητο!!! ειναι κοριφαιο μερος για συναυλιες!!
τι λετε? θα κανω και ταξιδακι μοναχος μου…

Χλωμό να τον ξαναδείς και άλλωστε το setlist έχει και αρκετά τραγούδια απο Straits…άμα τον χάσεις μετά θα διαβάζεις το thread και θα μετανιώνεις μια ζωή (λέμε τώρα:p ). Θα μετράει πολύ σαν εμπειρία αυτή η συναυλία…:slight_smile: