OPETH-LEPROUS @Θεατρο Λυκαβηττού 03/07/2024

Ειδες , στα λογια μου έρχεσαι. Δεν φταει το κοινο αλλα οι leprous.

Θα σε βρίσω ε :stuck_out_tongue:

Βρισε οσο θες, απλα μην πεις την απαγορευμενη λεξη γιατι μπορει να μπαναριστεις εφορου ζωης.

Ξαναλεω, δεν ειδα 10.000 θρασερς με κολλητό τζιν παντελονι, ασπρα adidas μποτακι, με χαίτη και αφελειες.

Εντωμεταξύ το μισο φορουμ πρεπει να ηταν στην συναυλια.

Παρολα αυτα ειδες 10.000 που δεν γουσταραν Λεπρους και πηγες και τους ρωτησες ολους εναν-εναν πως περασαν :smiling_face_with_tear:

Ενταξει με επεισες.
Ηταν συγλονιστικοι. Πανω κατω ολο το γηπεδο , ολοι μια αγκαλια. Ασταματητο sing along. Εμπειρια ζωης.

Ωραιο πακετο για συναυλια, παροτι κι εγω δεν βλεπω το hype που υπαρχει για τους leprous (οχι, δεν ακουω darkthrone, δεν ειμαι σιγουρος αν γραφω σωστα το ονομα). Δεν θα γραψω ομως αλλες μλκς, ο μονος λογος που ποσταρα ειναι επειδη ηθελα να πω οτι το prowler ακουγεται σαν αναγραμματισμος του leprous. Ενα s μού λειπει. Καληνυχτες.

1 Like

Εγω ακούω και leprous και darkthrone και slayeeeeeer…
Όλοι γαμάνε.

2 Likes

Opeth ακους ομως :stuck_out_tongue:;

Ναι επειδή ασχολήθηκε ο wilson κάποτε μαζί τους και τους έμαθε να κάνουν παραγωγή της προκοπής.

2 Likes

Η ειρωνεια ειναι πως προσωπικα βαριεμαι ανελεητα οτιδηποτε πριν το Heritage, ενω με αυτο με επιασαν λιγακι :stuck_out_tongue:

Αυτό το post είναι τρολλ ή ειλικρινής άποψη ανθρώπου σε rock forum;;;

2 Likes

Και τα 2 μάλλον.

2 Likes

Ο γιατρός έχει πει να λέμε μόνο ναι

2 Likes

Η αγένεια ποτέ δε μου κάνει.

Κατάλαβα, κατά τ’αλλα!

Καθρεφτάκι :kissing_heart:

1 Like

Επειδή ξαναδιάβασα όλα τα πόστ, ποιες είναι οι τόσο ακραίες απόψεις, εκτός από το ούγκανοι, σε ανθρώπους που πήγαν να παρακολουθήσουν μια συναυλία?

Ενώ το να λέγονται ούγκανοι πχ δεν μας πειράζει?

1 Like

So fucking what

1 Like

Δεν θα κάτσω να παίξω με τις λέξεις, ξέρεις τι εννοώ. Πήρα μια το νήμα από την αρχή, ξανά, σε περίπτωση που μου διέφυγε κάτι. Υπάρχουν άνθρωποι που δήλωσαν ότι δεν τους ενθουσίασαν οι Λέπρους κ κάποιος που ανέφερε ότι στο λάηβ με τους Σλέηερ, πέρασαν απαρατήρητοι (που δεν μου φαίνεται παράλογο). Δεν βλέπω κάτι το μεμπτό.

1 Like

Έχει πολύ μεγάλη διαφορά να χαρακτηρίζεις όλους τους ανθρώπους που πήγαν να παρακολουθήσουν ένα λάηβ σαν ούγκανους (γιατί αυτό έκανες), από την απαράδεκτη συμπεριφορά μιας λιγοστής μερίδας κόσμου, οι οποίοι ενδεχομένως να συμπεριφέρονται με τον ίδιο τρόπο κ σε άλλες περιπτώσεις. Εκτός αν η μουσική, κατά την άποψή σου, είναι καθοριστική για το πως συμπεριφέρεται ο κόσμος.