Opeth live 10 Απριλίου Αθήνα, 11 Απριλίου Θεσσαλονίκη

Λογικα και στο τικετχαουζ το πρωι και σε κανενα εκδοτηριο εξω απο το χωρο της συναυλιας…

Ρε παιδιά, ξέρει κανείς τελικά αν θα παίξει κανείς άλλος μαζί τους, ή θα είναι μόνοι τους?

Στο χώρο που γίνεται, παίζει να εξαντληθούν εισητήρια?? ή είναι αρκετά μεγάλος?

Αραξε αφοβα.Hello ειχε ενα 2χιλιαρο περιπου και πισω υπηρχε απειρος χωρος.

Αδύνατο μου φαίνεται να εξαντληθούν

thanx guys

είναι σίγουρο ότι θα υπάρχει εκδοτήριο στον χώρο ή θα έρθω τσάμπα??..:lol:

δειτε εδω κατω κατω λεει οτι θα γινει στο gagarin… αν ειναι λαθος διορθωστε το ρε παιδια…
http://www.rocking.gr/article5616.php

Στην αρχή είχε ανακοινωθεί ότι θα γίνει στο Gagarin, αλλά τελικά άλλαξε.

Τα εισιτήρια, ομοίως με τους προλαλήσαντες, δεν πιστεύω ότι θα εξαντληθούν, αν και καλού-κακού πήρα ήδη το δικό μου.

Εισητηρια τη μερα της συναυλιας απο που;

παιδες,εαν παρει καποιος τον ηλεκτρικο μεχρι καλλιθεα,θελει πολυ δρομο μεχρι να βρει το μερος της συναυλιας?
συμφερει περισσοτερο να παρει αστικο απο ομονοια?
οποιος ξερει,ας απαντησει pleaseeee…

Ειναι αρκετο περπατημα… παρε το 049 απο Ομονοια που σε αφηνει διπλα στο ΙΜΕ

ευχαριστω πολυ φιλε…

ticket θα έχει λογικά εκεί πέρα εε??


Now playing: Anathema - Release
via FoxyTunes

http://www.fhw.gr/cosmos/map/gr/map1.html

αυτο δλδ δε βοηθαει?? απο σταθμο μοσχατο δλδ…

Ναι, και γω με τον Ηλεκτρικο ειχα παει Kreator και ειχα κατεβει Μοσχατο. ΟΚ θελει λιγο περπατημα, δεν ειναι τοσο κοντα οσο φαινεται γιατι πρεπει να κανεις ενα μικρο κυκλο γυρω απο τις εγκαταστασεις αλλα δεν ειναι και ιδιαιτερα μακρια. Μαλλον ετσι θα ξαναπαω. Νομιζω κανα 10λεπτο περπατημα ειναι περιπου…

Εισητηρια θα εχει εκει;
Kreator ειχε;

Δεν ξερω ρε, Kreator ειχα παρει απο πριν οποτε δεν το εψαξα εκει περα…

Για αυριο δεν εχω αλλα θα πεταχτω καποια στιγμη το πρωι ticket house να παρω. Παντως λογικα θα εχει αρκετα και εκει αν χρειαστει, σιγα ποσα να εχουν πουληθει?

Όταν πριν μια βδομάδα έβγαλα εγώ το δικό μου, μου είπαν ότι υπήρχαν αρκετά ακόμα, οπότε μην ανησυχείς

σημερα πηρα τηλ ticket house και μου ειπαν οτι υπαρχουν αλλα και οτι θα εχει στον χωρο της συναυλιας…

τι ωρα ομως αρχιζουν?? 8.3ο??