Pain Of Salvation - 20/10/18 - Αθήνα, Piraeus Academy

Ενα Xiaomi της σειρας ρε, σιγα, δε βγαζει και τιποτα φοβερες. Σιγουρα εχετε βγαλει καλυτερες. Ο φωτισμος ηταν το θεμα, ο οποιος και υπεργαμησε.

1 Like

Αντε γαμησου Daniel Gildenlow, αντε γαμηθειτε Pain Of Salvation, με ειχατε εκει 2 ωρες και 15 λεπτα με την τριχα καγκελο και την πωρωση να χτυπαει κοκκινο… Με “αρρωστησατε” ρε αλητες με την τοσο εντονα συναισθηματικη μουσικη σας…

Τι μπανταρα Θεε μου, αποδοση για σεμιναριο, φοβερο setlist, παθος και ο φωτισμος από τους κορυφαιους που εχω δει σε συναυλια στην ζωη μου, παραμιλαω απο χθες το βραδυ…

3 Likes

Μόνο αγάπη γι αυτή την ονειρική μπάντα. Υπέροχο live.

2 Likes

Τα 2 σεντς μου για το live εδώ.

4 Likes

Σούπερ τα λες. Είδαμε φοβερό live ρε. Είχαν και χρόνια να έρθουν οι βλάκες :stuck_out_tongue:!

2 Likes

Εδώ οι δικές μας φωτογραφίες κινητού

4 Likes

θα εχουμε και συνεντευξη;

2 Likes

Νομίζω ότι σε έκταση θα είναι τρεις συνεντεύξεις, κι όχι μια…

4 Likes

οκ γελαω δυνατα!

1 Like

γαμώ τα κρυώματά μου και τις γρίπες μου το σκ μέσα γαμώ, δε λέω τίποτε άλλο…αναμένω συνεντευξάρα

οταν ειχαν ερθει Θεσσαλονικη πριν καμια 10ετια και ημουν πραγματικα αρρωστος.Δεν εχει σημασια τι ειχα αλλα φαντασου οτι ηθελαν να με κρατησουν στο νοσοκομειο.Δεν το εχανα με τιποτα ακομα και που τους ειχα δει ηδη καποιες φορες.

1 Like

ωραία ντρέπομαι, τί κατάλαβες??!! :stuck_out_tongue:

να σε κανω να ντραπεις και να μην χασεις το επομενο live για τετοιον λογο :stuck_out_tongue:

2 Likes

Αν λες σε αυτό το live στο παλιό Principal που βγήκαν μετά τα μεσάνυχτα επειδή είχε χαλάσει το tour bus, ήμουν κι εγώ και ήταν φοβερό. Ανεβαίναμε μεγάλη παρέα Θεσ/νίκη και το προλάβαμε μόνο και μόνο επειδή άργησε να ξεκινήσει (δεν ανεβαίναμε για το live, αλλά αφού προλάβαμε, το είδαμε :stuck_out_tongue:).

Ωραιο report και περιμενω με μεγαλη ανυπομονησια την συνεντευξη…

οχι δεν λεω αυτο!αυτο ηταν το 2011 την τελευταια φορα που ειχαν ερθει εδω…λεω για μια φορα που ηταν σαν μινι φεστιβαλ…ηταν και η Anneke αν θυμαμαι καλα… με πηγαν κουβαλητο να δω μονο PoS και με γυρισαν πισω με το που τελειωσε…

2 Likes

Δε θέλω να πω τίποτα για το λάιβ παρά μόνο ότι όταν τέλειωσε το ομώνυμο ήμουν όπως τότε στο πρίνσιπαλ, όταν είχαμε καθίσει όλοι κάτω και έπαιξαν το hallelujah.

Σχετικά με την κουβέντα σας πιο πριν, να πω ότι και το scarsick στην αρχή ήταν να ταιριάζει με τα χρώματα των προηγούμενων:

scarsick%20banner

nothing left to burn.

1 Like

Υπαρχει δηλαδη εκδοχη του εξωφυλλου σε πορτοκαλι αποχρωσεις?

Στο αρχείο του ίδιου του Gildenlow φαντάζομαι, μόνο αυτό το κομμάτι είχε διαρρεύσει τότε στο Remedy Lane forum

1 Like

αν θυμαμαι καλα αυτο που ποσταρε ο dis το ειχαν tease-αρει πριν αποκαλυφτει ολοκληρο

2 Likes