PAIN OF SALVATION live in Greece!

και που είναι το κακό στο να γουστάρεις την μουσική κάποιου και να τον γουστάρεις και σαν άντρα?[SIZE=“5”]ΠΟΥΘΕΝΑ[/SIZE]… απλά έχεις βρεί τον τέλειο άντρα…
να σου πάιζει μουσική και να τον χαζευείς… aloe αστούς να λένε ζηλέυουν…:lol:

Άντε και καλά στέφανα κορίτσια!:slight_smile: Ελπίζω να προλάβετε…Ά,θέλω και κουφέτα,έτσι;8)

Για να μην έχουμε παρεξηγήσεις ήταν σχόλιο σ’αυτά που ανέφεραν οι POS.Τώρα αν εσείς συμφωνείτε,δικαίωμά σας…

Τα λέμε στη συναυλία :slight_smile:

ευχαριστούμε! θα ποστάρουμε φωτογραφίες!:stuck_out_tongue: :lol:
το χιουμορ του Ντανιελ είναι ιδιαιτερο πάντως! δεν το πίανεις με την μια…:lol: :lol: :lol:

Ερωτηση: Λετε να παιξουν και κανα αλλο κομματι στο live, εκτος απο το standard setlist που εχουν στην περιοδεια???

Ναι το A trace of blood…

:-- :–

ισως και το second love το οποιο ξέρουν πως στην Ελλάδα πρέπει να το παίζουν σε κάθε τους επίσκεψη!:wink:

Σωστα…

Τωρα, σχετικα με το A Trace Of Blood, καλα θα ηταν… αλλα δεν το βλεπω το ονειρο…

Χα χα,ναι,καλό,το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε…;:lol:Όντως,ήταν πολύ ιδιαίτερο το χιούμορ…σκανδιναβικό…ice cold!:lol: Να ναι καλά πάντως ,απλά ελπίζω να μην το καβαλήσει κι αυτός από τώρα…Η φυγή του αδελφού για μένα λέει πολλά…τεςπα,ά το νυφικό θα είναι μίνι…;:wink:

O Kristoffer ‘’‘εφυγε’’ για άλλους λόγους τους οποίους δεν είναι δυνατό να τους μάθουμε όυτε εγώ, ούτε εσύ, αυτοι τους ξέρουν και αν έχουν επίπεδο (που μέχρι τώρα δείχνουν οτί έχουν)θα πρέπει να το κρατήσουν για την πάρτη τους!τι να σου πώ δεν μου φάνηκε και τοσο ice cold αστείο… μπορεί να φταίει και ή παραμονή μου στην Σουηδία!
όσο για το νυφικό , πιστευω ότι πρέπει να το διαλέξει ο γαμπρός! :stuck_out_tongue: :lol:

Χα χα,ευτυχώς η παραμονή σου δεν χάλασε το μεσογειακό χιούμορ σου!:)Κάτι το οποίο σπανίζει στις μέρες μας.Να σαι καλά και Καλή συναυλία!(σήμερα πήρα το μαγικό χαρτάκι-μάλλον το πλαστικό το οποίο θα ανταλλάξω στην είσοδο με το χάρτινο!γμω τις εφορίες μου μέσα,αθάνατη Ελλαδάρα!):lol:
Υ.Γ1:Χαίρομαι που δεν παρεξηγήθηκες ,διότι απλά σε πείραζα-όπως είμαι σίγουρος ότι κατάλαβες…
Υ.Γ2:Ευτυχώς παίζουν οι Horizons, για να ακούσουν…μερικοί βόρειοι πώς παίζεται το progressive-ποιός ξέρει ,όλο και κάτι μπορεί να μάθουν…:stuck_out_tongue: :slight_smile:

5 και σημερα :smiley:

Plisiazoun oi meres.Ante na doume kai kati kalo leme!

Makari na exei kai tpt blouzitses na tsimpisoume kamia meta to live.8)

Λογικά θα έχει.

[deja vu mode]Αν δεν έχει, θα αφήσεις το email σου και θα σε ειδοποιήσουν πως μπορείς να παραγγείλεις με αντικαταβολή από το ελληνικό fc…[/deja vu mode]

H μεγάλη μέρα έφτασε! σήμερα παίζουν Θεσ/νικη και αυριο Αθηνα! γιουυυυυυυυυυυυυυυυυπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:vibrate: :yahoo: =D> :bounce: :bow: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :band:

Τα παιδιά από Θεσσαλονίκη παρακαλούνται να μας ενημερώσουν για το setlist μετά τη συναυλία! (σε spoiler, γιατί δεν είναι όλοι το ίδιο περίεργοι!:stuck_out_tongue: ) Ευχαριστούμε πολύ.

Daniel got him self a haircut!:frowning:

8O 8O Τι λες τώρα;;;;; Πρώτη φορά θα τον δω αύριο, κουρεμένο θα τον δω;;;; #-o :cry: :cry: :cry: Ή μήπως είναι πρωταπριλιάτικο;; Θα σε πλακώσω wiiiiitch!!! :lol:

Αγνωριστος ο κυριος Ντανιελ!Trendy το κουρεματακι παντως!Στα του live τωρα…Τυπικοτατη εμφανιση P.O.S,αριστη αποδοση,πολυ καλο ηχο αυτη τη φορα,η φωνη του Ντανιελ στα γνωστα επιπεδα,εξυπνες ατακες και χιουμορ αναμεσα στα τραγουδια και γενικα περασαμε ολοι πολυ καλα.Θελω να πω και για τους Horizon’s end οτι επαιξαν και αυτοι super και τα καινουρια κομματια ειναι οντως ενα επιπεδο πανω,ευχομαι στα παιδια ο,τι καλυτερο και μακαρι να βγαλουν το δισκο τους συντομα.Ειναι ολοι τους παιχταραδες και πολυ καλα παιδια.Το playlist ηταν το αναμενομενο,εχει ηδη αναφερθει απο καποιους εδω μεσα εχω την εντυπωση.Παιξαν κομματια απο ολα τα αλμπουμ τους με χρονολογικη σειρα.Αντιδρασεις κοινου επισης οι αναμενομενες,ολοι πιστευω ευχαριστημενοι φυγαμε.Τελος εχω να πω οτι τα κομματια του Scarsick αποδιδονται οντως ΠΟΛΥ καλυτερα live.Kαι του χρονου να ευχηθω!:slight_smile:

Άρα δεν κάνει πλάκα η witch ε; :frowning: Κρίμα… Θα μου πείτε πού κολλάω τώρα… :stuck_out_tongue: αλλά για τα υπόλοιπα είμαι σίγουρη ότι θα είναι καλά! :wink:

Αν και εχει πολυ μικρη σημασια, αυτο με το μαλλι δεν το πολυπιστευω. Πρωταπριλια εχουμε…

Τελοσπαντων, καλο μηνα να εχουμε και καλους Pain Of Salvation αυριο και σε μας!!!
(Ειτε με μακρυμαλλη, ειτε με trendy Daniel… δεν μας ενδιαφερει)