Paradise Lost

Συμφωνώ, και αυτό το τοπικ ειδικά ξεχειλίζει!

Λιγο εμπνευση στους τιτλους θα βοηθουσε , το επομενο ειναι το tomorrow’s tomorrow

7 Likes

Και στα 2 κομμάτια sorrow, tomorrow… μαλλον τα εβαλε στο lyrics simulator

7 Likes

-Ανεξάρτητα από συγκρίσεις με πρώην, νυν και επόμενα, το 2ο σινγκλ αντικειμενικά είναι πανέμορφο!

-Ναι αλλ…

-ΣΜΑΚ

και ΣΜΠΑΡΕΚΟΥΑΚ θα έλεγα, γιατί όχι;;;

Ε δεν είναι ηχητικό εφέ χαστουκιού το ΣΜΠΑΡΕΚΟΥΑΚ, για επιφώνημα (δυσάρεστης) έκπληξης το θυμάμαι… :crazy_face:

2 Likes
3 Likes

Σε σενα παιζει? Μπηκα με VPN να το ακουσω και απο Ευρωπη και Αυστραλια αλλα δεν παιζει. Βγαινει στις 13 Ιανουαριου ή πιο μετα?

Ακυρο οκ, το βρηκα YouTube και παιζει κανονικα.

Α ρε Νικ Χολμς τι γαμηστερη υπερχροια εχεις οταν τραγουδας καθαρα. Ποσο τεραστιο κριμα το να αναλωνεσαι σε γαυγισματα και εμετους τοσα χρονια. Ατμοσφαιρικη ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ το My Only Escape, μαλλον το αγαπημενο μου απο τα 3 του Host ως τωρα, διχως να εχω το παραμικρο παραπονο για καποιο απο τα τρια τραγουδια. Τραγουδαρα βγαλμενη απο τις καλυτερες εποχες των PL για μενα. Θα ηθελα πολυ να ζω σε μια εναλλακτικη πραγματικοτητα στην οποια εδω και 20 χρονια παιζουν ambient ατμοσφαιριλες με ηλεκτρονικο ηχο, ειναι για μενα ο χωρος στον οποιον εχουν μεγαλουργησει στο πιο υψιστο επιπεδο καλλιτεχνικα.

2 Likes

Sorry κοιμόμουν :sweat_smile:
Και εμένα μάλλον το αγαπημένο από τα 3 που που έχουν βγει. Είναι το πιο Paradise Lost και μου έφερε στο νου την εποχή One Second.

1 Like

Γιαγιά εσύ?

5 Likes

Μπαμπά*

Fixed it for you

100% ή 75%?

1 Like

Ξέρω γω τι με ρωτάς, δεν τα ξέρουν αυτά οι γιαγιάδες. Δεν είμαστε όλοι τυχεροί να είμαστε ηβολ μέτσαλ γαμιαδες :sweat_smile:

Κομματάρα! Πάμε για πολύ καλό δίσκο! Πραγματικά ο Holmes τραγουδάει υπέροχα εδώ.

2 Likes

Hiding >= escape >>> sky

Πολύ μέτριο κομμάτι. Μερικοί κάνετε λες κ ακούτε συνθς πρώτη φορά.

3 Likes

Και κλιπ:

Ψιλοβαρέθηκα προσωπικά.

3 Likes

Τίποτα το ιδιαίτερο το κομμάτι.

2 Likes

ε όχι ρε παιδιά φοβερό κομμάτι.
Μετά βεβαιότητας πάμε για δισκάρα
'Αντε να έχουμε και καμιά ενημέρωση από studio για το νέο pl κοντέυουν 3 έτη από το obsidian…

Ειπε ο τυπος που οταν ακουει συνθς παταει skip :joy:
Σε ευχαριστουμε για την συνεισφορα σου, μπατσε.