Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Κοντεύουμε να κλείσουμε μήνα εμείς ρε, ήδη έχουμε περάσει και τους πρώτους αφόρητους πόνους μετά το ξεκίνημα :joy:

1 Like

το ξερω οτι αυτο το αστειο ειναι χιλιοπαιγμενο αλλα χθες εκανα την πρωτη δοση εμβολιου και σημερα ηταν η πρωτη φορα που εκανα βιντεοκληση με φιλο στο Λονδινο και δεν κολλησε καθολου.
Διαβαστε το οπως θελετε…

1 Like

Για πείτε καμιά πρόταση για διακοπές-ανελέητο άραγμα σε camping στις Κυκλάδες για κανά 10ημερο μετά το δεκαπενταύγουστο. Αμοργός, Ανάφη, Σίφνος είναι τα επικρατέστερα ως τώρα ίσως και Αντίπαρος αλλά δεν έχει ωραία παραλία έξω απ’το camping εκεί

Η Αμοργός ΠΡΕΠΕΙ να είναι τέλειο νησί. :+1: Έχω να πάω σε νησί από το 2010 (Λευκάδα).

Summary

Μη γαμήσω τίποτα.

3 Likes

Ναι είναι, η φάση είναι άψογη αλλά επιβάλλεται αμάξι. Κι εγώ έχω να παω διακοπές σε νησί απ’το 17 που πήγα…στην Αμοργό :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ικαρία? Just sayin’.

Λένε ότι είναι ωραίο νησί και με ωραίες παραλίες, λογικά και εύκολα προσβάσιμο.

1 Like

Ελα Ροδο σε καμια 2 βδομαδες που θα παω κι εγω για απειρες φιλοσοφικες κουβεντες και να κοιταμε τα αστερια με τα κοριτσια μας!

2 Likes

Πήγαινε, έχει ωραίο φαγητό.

edit: Χώρια οι ρομαντικές προτάσεις από @QuintomScenario.

1 Like

Ωραιο ειναι αλλα μαλλον δεν εχεις παει ικαρια

1 Like

Δεν έχω πάει. Δεν είναι εύκολα προσβάσιμο με αυτοκίνητο, ε;

Μεγαλες διαδρομες με στροφες σε βουνα. Αν δεν εχεις συνηθισει θα σε ενοχλησει.

2 Likes

Ικαρία είχε πέσει στο τραπέζι, αλλά δεν υπάρχει οργανωμένο κάμπινγκ και από πέρσι κυνηγάνε το ελεύθερο

Δε με αφήνει το κράτος να ταξιδέψω τότε αν και θα είμαι εμβολιασμενος :confused:

Έκλεισε 8 μερουλες Αμοργό :tada: :tada: :tada:

2 Likes

Μου το πέταξε προτεινόμενο το youtube. Δύσκολα τα πράγματα…

1 Like

Πετάγομαι κι εγώ στο άσχετο, να πω ότι το εν λόγω νησί το έχω πάρα πολύ ψηλά (δεύτερο στην καρδιά μου, απ’ όσα έχω επισκεφτεί). Τεράστια και άγρια ομορφιά.

Ένα πρωτόγονο (ήτοι γυμνό) μπάνιο στη Νικουριά, το τοπίο και τα νερά της Αγίας Άννας (όχι το “Απέραντο Γαλάζιο” δεν μεταφέρει ούτε τη μισή αίσθηση), οι “αμπελοφιλοσοφικές” (ή και όχι), ράθυμες συζητήσεις στο camping της Αιγιάλης ή στο γνωστό, κλασσικό μαγαζί της ίδιας παραλίας, με άφθονο αλκοόλ (τότε, όχι πια)…

Ρε μεγάλε, ζηλεύω πολύ, αλλά καλά να περάσεις! Πιες και μία στην υγειά μας που έχουμε να πατήσουμε στο νησί σχεδόν 20 χρόνια.

4 Likes

… Και είσαι μέσα!

Summary

Επιτρέψτε μου να γίνομαι μίζερη που & που.

1 Like

5 Likes

Δεύτερη δόση Astra Zeneca χθες, καμία παρενέργεια προς το παρόν, εκτός από πόνο στο χέρι. Αντρικιο χεβυ μεταλ εμβόλιο!

9 Likes

μακαρι ολα τα μακαρι

1 Like