Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

εικόνα

5 Likes

έστω για το κράξιμο που πέφτει στα social…
όποιος βαριέται μπορεί να ανοίξει twitter και να ψάξει #Παρνηθα

1 Like

ειναι χοντροπετσοι φιλε…δεν τους αγγιζει τιποτα…

1 Like

13 Likes

Έχουμε και βίντεο από την υπέρκομψη :sunglasses:

Easy rider τι να λέμε τώρα!

4 Likes

Τι ζωα ρε φιλε…

2 Likes

Απλά ψόφο, τίποτα άλλο.

1 Like

Και αγχωνόμουν ότι παρανομώ πηγαίνοντας από Νέα Ιωνία στην Πανεπιστημιούπολη να τρέξω. Ρε ουστ!

1 Like

Αφού δεν μεταδίδεται έξω, στην ατμόσφαιρα (τροπόσφαιρα; στρατόσφαιρα; ) λέμε! Το λέει και ο Χρυσοχοΐδης…

βέβαια πριν λίγο διάστημα κάτι έλεγε για δρόμους που κουβαλάνε ιό και γεννούν αρρώστια…
με μπερδεύει αυτός ο υπουργός :upside_down_face:

1 Like

γιατι φοβομασταν μην κολλησουν οι εξωγηινοι;

EoFRQX2WEAcWxMW

Ένας να βγει και να πει “έκανα ΛΑΘΟΣ, τελεία”. Ένας.

7 Likes

Νομίζω καλό θα ήταν να χαλαρώσουμε με την ανθρωποφαγία και να πιάσουμε κάνα τσουρέκι:

10 Likes

Συμπάσχω… κι εγώ ανυπομονώ να μπορέσω να πάω στο εξοχικό μου στο Σάλτσμπουργκ να οδηγήσω τη Λαμποργκίνι μου που σκονίζεται…

Σιχάματα όλοι τους! Προκαλούν και μετά τη μαλακία λένε για αστοχίες. Ψόφο!

8 Likes

Salzburg μου εχουν πει είναι ίσως η ομορφότερη πόλη στην κεντρική Ευρώπη, ανώτερη από Βιέννη, Βουδαπέστη κλπ. Για πες εντυπώσεις

1 Like

Δεν φτανει που εχουμε το Τζημερο μαλλον εχουμε και τον Κουλη στο φορουμ :stuck_out_tongue:

@nnnkkk πλακα κανω, ελπιζω να μην παρεξηγεις μαν. Πειτε μας μπας και ονειρευτουμε καμια εκδρομη καποτε οταν τελειωσει ολη αυτη η μαλακια

1 Like

Μακάρι να’μουν ο Κουλης ρε, στα παπαρια του όλα, ποιος να του πει τι.

3 Likes

Βασικα αν ησουν ο Κουλης θα επεφτε καθημερινα ο σερβερ και δεν θα μπορουσαμε να μπουμε στο rocking.

Ειναι προκλητικο ομως ρε μαν και δειχνει και σταρχιδισμο… οχι τοσο η βολτα με το ποδηλατο στην Παρνηθα εννοειται, αλλα ολα τα αλλα. Οκ ειναι ο Μητσοτακης, και πολεμος να γινει μια χαρα θα την σκαπουλαρει, αλλα μη γαμιεται ετσι.

Ρε σεις έχω κλάψει με αυτό το σχόλιο “παίζει να είναι ο ίδιος ο κυρ-Θάνος:joy:

3 Likes

Υπάρχουν αλλά απλώς δεν εκδηλώνονται.

Πηγα περυσι. Πολυ ομορφο, αλλα δεν θα το λεγα με τιποτα την πιο ομορφο πολη της Ευρωπης.