Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Ο Φουρθιώτης είναι σε κακή ψυχολογική κατάσταση και εσείς μιλάτε ακόμα για τα εμβόλια… θα πέσει κανένα σοβαρό θέμα στο τραπέζι και εσείς δεν θα έχετε ιδέα για τον Μένιο.

Σοβαρευτείτε λίγο σας παρακαλώ

11 Likes

Απορώ πώς και δεν έχει χρειαστεί ακόμα νοσηλεία.

1 Like
1 Like

Θα κάνει απεργία πείνας;

Θα ήταν αρκετά ποιητικό αν σκεφτείς πως όλο αυτό ξεκίνησε επειδή ζητούσε προστασία λόγω 17Ν.

6 Likes

θυμαμαι στον στρατο που ενας ηθελε να βγει ελευθερος υπηρεσιων επειδη την προηγουμενη μερα επλυνε πιατια και κρυωσε απο το νερο

11 Likes

Εμβολιάρα αύριο bitches. Ετοιμος για 5G.

15 Likes

να μας πεις αν πιανεις καλα μετα ομως!

2 Likes

To 5G είναι fully developed, όλα αυτά γίνονται για τις δοκιμές του 6G που γίνονται σιγά σιγά

Είναι τυχαίο που όλο το σύστημα πολέμαγε τον Τραμπ που προσπάθησε να βάλει στοπ σε Huawei και οι Κινέζοι έστειλαν τον ιό για να μας κάνουν πιόνια με τις νέες γενιές δικτύων??? Σε παρακαλώ…

2 Likes

Ωστόσο έχουν ανοίξει νωρίς για τους 30+ και στους 40+ έχουν βάλει λίγα εμβολιαστικά κέντρα. Σέρρες είναι καμιά 10ρια όλα ανοιχτά για όλες τις ηλικίες εκτός από 40+ που έχουν μόνο τα μισά διαθέσιμα και όλα εκτός πόλης.

Βάρεσα χθες παιδιά, όλα καλά πήγαν. Απλά υπάρχουν παρενέργειες όπως πυρετός, έφτασα 38,5, πονοκέφαλος και πόνος στο σημείο του εμβολιασμού.
Όλα αυτά στα λένε εκεί και σου δίνουν και χαρτί που τα λέει.
Εμφανίστηκαν μετά από 12 ώρες περίπου και είναι δείγμα ότι δουλεύει το τσιπακι εεεε το φάρμακο

8 Likes

…έχω την αίσθηση πως είμαι ηρωινομανής και γέμισα το σώμα μου με tattoo.

1 Like

Έχω ακόμα πυρετό μην με παρεξηγείς :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Στην αρχη κι εδω Αθηνα μπορει να μην ειχε διαθεσιμο εμβολιο ουτε σε ενα εμβολιαστικο απο τα δεκα που σου βγαζει. Καποια στιγμη εγινε ενα μπραφ και ανοιξανε κοντινες μερες σε ολα. Ισως γινει κατι αντιστοιχο και Σερρες.

Αν δεν γράψεις για μερικες μερες θα ανησυχησουμε…

1 Like

Όντως! Αλλά προς το παρόν πήγα μια βολτίτσα να πάρω αέρα, όλα καλά λέμε!

1 Like

1 Like

Εκανα δευτερη δοση Moderna πριν 21 ωρες.

Προς το παρον σχεδον καμια παρενεργεια. Μονο μια κουραση και αισθηση γενικης αδυναμιας, που μπορει να οφειλεται βεβαια και στον εντελως κακιστο υπνο που εκανα (σε δυο διαστηματα, απο τις 3 τα ξημερωματα εως τις 6, και μετα απο τις 7 εως τις 10:30)

Νιωθω πολυ ανακουφισμενος και σε 10 μερες που θα εχει φτασει στο μαξ η ανοσια θα νιωθω ακομα πιο ελευθερος.

7 Likes

Ωχ 12 ωρες ε? Το εχω κανει πριν κανα 6ωρο και ελεγα μηπως την σκαπουλαρα, με βλεπω να ξυπναω με πυρετο αυριο.

Θεουλης γιατρος στο εμβολιαστικο, του λεω τι συμπτωματα να προσεξω αν τυχον για κατι ανησυχητικο, ε μου λεει αν ειναι θρομβος στον πνευμονα θα εχεις πονο στον πνευμονα αν ειναι εκει θα εχεις πονο εκει, αν ειναι στον εγκεφαλο ειναι μια και εξω δεν θα καταλαβεις τιποτα, α του λεω δεν θα ταλαιπωρηθω κιολας, ε ναι μου λεει ο καλυτερος θανατος ειναι. Θενκς Ντοκ :rofl:

11 Likes

21 εγραψα οχι 12 :stuck_out_tongue:

Μολις εκλεισα 24ωρο μετα το εμβολιο και πλεον εφυγε κι η κουραση βασικα.

Ολα τα εμβολια λενε πως αν εχουν παρενεργειες, εμφανιζονται την επομενη μερα.