Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Α εγω δεν το αμφισβητησα, απλα εχω γνησια απορια. Θα κατσω να διαβασω τα λινκς οταν ξυπνησω.

1 Like

Από την μια θρόμβωση (αστρα) από την άλλη μυοκαρδίτιδα(φάιζερ), όλα πόπα.

Δεν ξέρω, δεν έχω ουσιαστική άποψη, αλλά δεν μπορώ να καταλαβω την λογική αυτής της αλλαγής.
Επειδή δεν θέλουν να παραγγείλουν άλλα εμβόλια, λόγω UK?
Eίδαν κάτι στα άστρα και τελικά προτιμούν να μην συνεχιστεί ο εμβολιασμός?
Eπίσης στο ένα εμβόλιο έχεις διαστημα μεταξύ των 2 δόσεων, τις 4 βδομαδες και στο αλλο 8 και πάνω.

https://www.youtube.com/watch?v=lrjnOqibPLA

Μετά το 04.20…

«Μπορεί σε ένα διαζύγιο να είναι πολύ σκληρό και να έχουν συγκρουστεί οι γονείς. Μπορεί να είσαι ένας κακός σύζυγος, αλλά μπορεί να είσαι καλός γονιός. Υπάρχει διαφορά μεταξύ του ενός και του άλλου. Μπορεί εγώ να χώρισα με τη γυναίκα μου και να έχω πάθος εναντίον της αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είμαι κακός πατέρας. Όπως αντίστροφα, μια γυναίκα την οποία ο άνδρας της την απατά, την έδερνε, την κακοποιούσε και έχει μίσος εναντίον του πρώην άνδρα της, όμως παρόλα αυτά έχει το παιδί το δικαίωμα να μεγαλώνει και με τους δύο γονείς»

Άλλος ένας άριστος !!!

1 Like

Πρώτη δόση Pfizer κομπλέ. Η εμβολιαστρια σε ερώτηση περί αλκοόλ μου απάντησε, αν σώνει ντε και καλά να πιεις σήμερα μετά τις 10 το βράδυ. Αλλιώς 24 ώρες μετά.

Yes Ma’me

1 Like

Toν πουστρογερο που εκαιγε κλαδια και ξεκινησε τη φωτια στη Κορινθο, τι πρεπει να του κανουν δηλαδη τωρα? Πηγε να καψει εν μεσω αντιπυρικης περιοδου, με τοσο δυνατους ανεμους κ μεσα στις ελιες…

Ειχα κ προσφατα ενα περιστατικο στο χωριο, οπου Μεγαλη Παρασκευη βραδυ (τελευταια μερα πριν την αντιπυρικη) πετυχα εναν να βαζει φωτιες στο κτημα του και να του εχουν ξεφυγει οι φλογες.
Αμεσως τηλεφωνο πυροσβεστικη και εσκασαν μεσα στο μισαωρο - τελικα αυτος δεν ηταν ο ιδιοκτητης του χωραφιου κ ενω το συζητουσαν ηδη τη δουλεια αυτη, πηγε μονος του τελευταια στιγμη να μη χασει το μεροκαματο πριν την απαγορευση. Ειμαι σιγουρος οτι δεν εγινε τιποτα μετα.

3 Likes

Καλά ρε μπεκρήδες, δεν μπορείτε 2 μέρες χωρίς αλκοόλ; Εγώ και βδομάδες/μήνες χωρίς αλκοόλ την περνάω, χυμούλη, νεράκι και βυσσινάδα green :nerd_face:

1 Like

δείτε το

5 Likes

Ο αλλος εκειγε κλαρια με 50 βαθμους θερμοκρασια, 20 μποφορ ανεμο και νυχτα. Ε, ο,τι και να του κανεις, δεν προκειται να πληρωσει για αυτο που προκαλεσε η μαλακια του.

Τρελό πανηγύρι από 12:40 και μετά. Ανεκτίμητο θα έλεγα.

3 Likes

ναι, σίγουρα. Απλά, μην εστιάσει κάποιος μόνο εκεί νομίζω. Τα σχετικά απλά και αυτονόητα συμπεράσματα που βγαίνουν από όλη τη διάρκεια του βίντεο είναι πολύ σημαντικότερα από το γλέντι στους νεοδημοκράτες τενεκέδες.

2 Likes

Σαφέστατα

Είναι το κερασάκι αυτό

2 Likes

3 ωρες πλεον που εκανα και εγω το Pfizer σημερα… ολα καλα μεχρι τωρα… ελπιζω ο δροσερος καιρος εδω Τσεχια να βοηθησει για τυχον παρενεργειες… ( πχ να αρχισω να ακουω δισκογραφια Λιτσα Γιαγκουση…)

2 Likes

Bad Religion ρε μουνιά!

3 Likes

Τενεκέδες όπως τα λέτε πιο πάνω.

4 Likes

αφού δεν εμφανίστηκε κανένα Π Ε Ο Σ στο μπράτσο πάλι καλά

Νόμιζα ήταν φωτοσοπ…
Ποσταρε μαεβιους…

5 Likes

Έλα δεν γίνεται… :laughing: δεν μπορεί να είναι αλήθεια ακόμα και για έναν γελοίο όπως ο Λοβέρδος.

1 Like

Αληθινοτατο ειναι, παλιο βεβαια, αλλα αληθινο.

Ο Λοβερδος ειναι βλακας, ειλικρινα ο ανθρωπος πρεπει να ειναι τερμα χαζος, δεν το λεω για βρισια, ειναι σαφες οτι δεν στροφαρει.

3 Likes

Ο Μητσοτάκης είπε σε άνθρωπο σε αμαξίδιο, “ωραίο εργαλείο έχεις”, κρίμα που δεν υπάρχει meme culture στην Ελλάδα, κάθε μέρα βγαίνουν διαμάντια από παντού

6 Likes