Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

https://www.youtube.com/watch?v=v4hBpnGzK2Q

2 Likes

Ότι εκείνη του είπε ‘‘Έλα μωρέ Κυριάκοοοοοο, μόνο μερικά χιλιαρικάκιαααααααα…’’ όλο νάζι, κι εκείνος έπρεπε να της το διευκρινίσει ότι δεν θα πάρει λεφτά του δημοσίου;

4 Likes

έχει αρχίσει να βουηζει ο τόπος ότι ο δολοφόνος της Καρολάιν στα γλυκά νερά είναι ο σύζυγος ε; Ή έστω άμεσος συνεργός

Το στομάχι μου

Ας είναι κάποιο τρικ του ανθρωποκτονιών για αποπροσανατολισμό γιατί δεν χωνεύεται με τίποτα . Όχι ότι είναι κάτι πρωτάκουστο και αυτό δυστυχώς , αλλά δεν παύει να είναι αχωνευτο

4 Likes

Κάτι δεν πήγαινε καλά εξαρχής με τον τύπο.
Απ’ οτι φαίνεται αυτός είναι.

3 Likes

Η λεπτομερεια που θα αποτελεσει το κερασακι στην τουρτα ετσι και ειναι αυτος, ειναι το κρεμασμα του σκυλου.

3 Likes

Ομολόγησε το καθίκι.
Αυτός είναι.

2 Likes

Γενικά πέφτει πολύς κουβάς σήμερα:

5 Likes

Ρε το παλιοαρχιδι. Για συνεργους ειπε;

1 Like

Όποιος είχε δει την πρώτη του συνέντευξη το είχε μυριστεί. Κρέμασμα.

5 Likes

Επειδή αυτά τα καθίκια είναι γαμημένοι μισάνθρωποι, δε σημαίνει ότι πρέπει να πέφτουμε στο επίπεδο τους. Ο δολοφόνος του Ιάσωνα ακόμη δεν έχει αποκαλυφθεί ακόμη για να μην ξεχνιόμαστε

4 Likes

στο δίνω ένα δίκιο , ήταν ατάραχος το μουνόπανο

κακό ψόφο στο σίχαμα , το δίποδο έκτρωμα

3 Likes

Μια ακόμη γυναικοκτονία φέτος, ο τύπος σκότωσε το σκυλί του, ενώ διαβάζω πως ήταν “μαζί” με την κοπέλα από τα 14 της, πράγμα που τον κάνει και παιδεραστή

7 Likes

Και καλό θα είναι γενικά να μην ποστάρουμε ότι μαλακία και αηδία γράψει η κάθε σκρόφα…
Έχει γίνει η Λατινοπούλου σταρ εδώ μέσα…

2 Likes

Εδώ θα μαστε. Δεν πέφτουμε σε κανένα επίπεδό τους, υπενθυμίζουμε απλά τον γαμημένο μισανθρωπισμό τους, όπως πολύ σωστά είπες.

4 Likes

Ναι ρε συ, δεν ακούστηκε καλά όπως το είπα σόρι, προχωράμε

3 Likes

Έπαιζε κακό θέατρο βασικά. Τεσπα, μακάρι όλα τα μακάρι

2 Likes

Έχω την εντύπωση ότι το γνώριζαν από καιρό οι μπάτσοι ότι είναι αυτός. Περίμεναν απλά να δέσει η ιστορία και να μην υπάρχει η δυνατότητα ελιγμού.
Κακό θέατρο και έλλειψη στοιχείων για όλα όσα έλεγε.

2 Likes

Πως τα φέρνει η γλώσσα καμιά φορά…

Για να δούμε, θα βγει ο πρωθυπουργός ή υπουργός προστασίας του πολίτη να πει κάτι?

1 Like

Τον τελευταίο καιρό έχει γίνει σταρ. Όταν πόσταρα εγώ Λατινοπούλου η μόνη που την ήξερε ήταν η @Sh_Wo_f (ίσως και κανένας ακόμα).

2 Likes

εγώ , πάντως θα το πω και ζμπουτσαμ αν με κράξετε επειδή είναι μπάτσοι . Άριστοι στο ανθρωποκτονιών 10/10 για την λεπτομερέστατη έρευνα . Είμαι σίγουρος τον είχαν καταλάβει με το που βγήκαν τα αποτελέσματα από τα εργαστήρια και τον έπαιζαν μπάλα να νομίζουν όλοι ότι κυνηγάνε συμμορία

Δεν υπάρχει τέλειο έγκλημα , δίποδο σκουπίδι

7 Likes