Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Φαινεται οτι θελανε να τον εχουν στο χερι 100% για να τα ξερασει ολα. Διαβασα αυτα που εκμεταλλευτηκαν, το κινητο του, το smartwatch της, ψηφιακα ιχνη απο το ποτε αφαιρεθηκε μια μνημη απο καμερα, λεει. Το μονο κακο που σκεφτομαι ειναι οτι ειχε την ευκαιρια να παιξει το κωλοθεατρο του στην κηδεια και στο μνημοσυνο, σκεφτομαι τους γονεις της κοπελας πως θα ειναι τωρα.

Να δουμε ποιον θα παρει δικηγορο ε.

3 Likes

Σάκη Κεχαγιόγλου θα πάρει. Από τα μεγαλύτερα σιχάματα δικηγόρους.

1 Like

Από την πρόσφατη εμπειρία, αυτά δεν είναι ικανές συνθήκες για να πιάσουν κάποιον

και η αιτία ;; Κλασικά " ή μαζί μου ή με κανένα " . Γλυκά Νερά 2021 και όχι Τρούμπα 1960

Σύμφωνα με πληροφορίες, ο 32χρονος όταν ρωτήθηκε από τους αστυνομικούς για ποιο λόγο έκανε τη δολοφονία, απάντησε πως είχε συχνούς καβγάδες με την Καρολάιν και ότι η 20χρονη του είχε πει πως θα πάρει το παιδί και θα τον εγκαταλείψει.

ΠΗΓΗ : newsbeast ( δεν βάζω λινκ )

1 Like

Αυτά που έλεγε η πρόεδρος των εισαγγελέων, που αύριο-μεθαύριο θα δικάζει ακριβοδίκαια ηριάννες και χρυσαυγίτες αντίστοιχα; Να τα ποστάρουμε;

2 Likes

Σε ποια προσφατη εμπειρια αναφερεσαι;

Ειπα οτι τα χρησιμοποιησανε για να τον σπασουνε και να ομολογησει ρε. Η ομολογια ηταν το ζητουμενο, το οποιο και επετευχθη.

Στο πως χρησιμοποιούνται τα ηλεκτρονικά στοιχεία για να διαλευκανθεί ένα έγκλημα. Υπάρχει μια δυσκολία στην συνέπεια καταλαβαίνω

Μακαρι να καταλαβω κι εγω :stuck_out_tongue:

1 Like

«Εκείνο το βράδυ της 11ης Μαΐου, τσακωθήκαμε πάλι για άλλη μια φορά. Με έδιωξε από το κρεβάτι και την είδα φεύγοντας να βάζει και το μωρό στην κούνια. Θόλωσα και ενώ συνέχιζε να φωνάζει, πήγα από πάνω της και της έκλεισα το στόμα με τα χέρια μου. Όταν κατάλαβα ότι είναι νεκρή, έψαξα να δω πώς να το καλύψω γιατί υπάρχει και ένα μωρό 11 μηνών. Δεν είχα συνεργό, τα έκανα όλα μόνος μου και προσπάθησα όσο μπορούσα να τα κάνω έτσι, ώστε να γίνουν πιστευτά»

επεισόδιο κόκκινου κύκλου παίδες… δεν μπουκαρε ποτέ κανείς, δεν υπήρχαν συνεργοί δεν έγινε ποτέ τπτ… μόνο του το κατακάθι τα έκανε όλα

6 Likes

Η υπόθεση Λιγνάδη και η υπόθεση με τον Ιάσωνα

2 Likes

Εχω φιλη που ελεγε οτι ειναι αυτος απο την ημερα της ειδησης. Οκ δεν λεω να τους κραξουμε μιας και εκαναν καλη δουλεια και τον επιασαν, αλλα οχι και να τους πλεξουμε το εγκωμιο για κατι που ελεγε ενας σωρο κοσμος που δεν ειχε καμια σχεση με την υποθεση.

Για το θεμα καθεαυτο ουδεν σχολιο, γιατι ο,τι σχολιο και να κανω δεν ειναι αρκετο.

Απλα καθαρμα ο τυπος.

1 Like

Στην υποθεση του Ιασονα η Αστυνομια γνωριζει και ποιος οδηγουσε και ποιος αλλος ηταν στο αυτοκινητο. Για αλλους λογους δεν εχει δημοσιοποιησει τιποτα. Στην υποθεση Λιγναδη η συγκαλυψη ειναι κυριολεκτικα απο αλλο ανεκδοτο.

1 Like

Νομίζω όλοι περιμένουμε δήλωση Λοβέρδου για το αν μπορεί ο άνθρωπος αυτός να είναι καλός πατέρας

10 Likes

Ε καλα, δεν πα’ να το λεει ολη η χωρα, το θεμα ειναι να αποδειχτει αδιασειστα. Ε, αυτο εγινε με ομολογια, το οποιο ειναι επιτυχια. Προφανως τον στριμωξανε σε σημειο που δεν μπορουσε πια να το αρνειται.

4 Likes

Αχαα, επομένως προτού δώσουμε τα εύσημα επειδή κάνανε “καλά” τη δουλειά τους και ότι “θέλανε να δέσουν την υπόθεση”, ίσως πρέπει να σκεφτούμε γιατί έτρεξε τώρα η υπόθεση, μια μέρα μετά την ψήφιση του εργατικού νόμου, δεν είναι δηλαδή ότι κάτι τέτοιο είναι ανήκουστο

3 Likes

Θα τον καταργησει ο Τσιπρας τον νομο ρε!

4 Likes

Εγώ δεν θα πω μπράβο. Το καθήκον τους έκαναν και την δουλειά τους όπως πρέπει να την κάνουν πάντα σε τέτοιες περιπτώσεις.

1 Like

Και οι γιατροι το ιδιο κανουν, δεν ειναι κακο να επιβραβεται καποιος ενιοτε οταν κανει το καθηκον του.

2 Likes

Για να ασχολούνται όλοι με την δολοφονία και να ξεχάσουν το νομοσχέδιο. Ξέρουν τι κάνουν.

Όπως και το άλλο κατάπτυστο νομοσχέδιο στην Παιδεία που θα το ψηφίσουν επίτηδες μετά το κλείσιμο των σχολείων για τις καλοκαιρινές διακοπές έτσι ώστε να μειώσουν κατά πολύ τις αντιδράσεις.

Καριόλα Κεραμέως, θέλει να γυρίσει το σχολείο στις εποχές του χουντοεπιθεωρητισμού :rage: Τρίβουν τα χέρια τους φυσικά οι νεοφιλελέδες και οι δεξιοί.

Φακέλωμα ανθρώπων, τι μου θυμίζει - τι μου θυμίζει…

2 Likes

Μάλλον Παρεξήγησες. Δεν υπήρχε παραμικρή πρόθεση επίθεσης εναντίον σου.

1 Like