Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Κοιτα, με βάση το παρακάτω

δεν με βλέπεις, αλλά σιγά σιγά παίρνω θέση για μερική κυβίστηση :sweat_smile: Μακάρι στο μέλλον να την ολοκληρώσω σαν επαγγελματίας :joy:

Αναρωτιέμαι πως γίνεται σε μια διετία που όλα έχουν γίνει ακόμα μεγαλύτερη πουτανα απο τον κουλη,"εμεις"να τα βάζουμε με τον Βαρουφακη…

4 Likes

Κοιτάξτε τι έλεγε. Και δεν μιλάω οπαδικά αλλά τι είναι αυτά που έλεγε;

Ανεξαρτήτως φυλής, φύλου, ηλικίας κλπ, όλοι βρωμόξυλο και σάπισμα θέλουν. (Ευτυχώς που είμαι κατά της βίας γενικότερα. :joy:)

1 Like

Συμφωνω απολυτα αλλα και εγω αναρωτιεμαι ενω γινεται της πουταναρας αυτη την στιγμη βγαινει και λεει τετοιες μαλακιες και το κορυφαιο ειναι οτι η απαντηση δεν ηρθε απο Νδ ηρθε απο τον Ανδρουλακη που ειναι Κιναλ

Βεβαια ειπαν οτι αυτη εχει ψυχολογικα προβληματα οποτε θα την περασει ελαφρα

Μιας και λέμε για ΚΙΝΑΛ,

Για τον Ανδρουλάκη δεν είμαι σίγουρος (ακόμα) τι ρόλο βαράει.

Ξέρω όμως ότι Λοβέρδος και Καρανικόλας είναι σιχάματα. Και θα βάλω μέσα και την Καϊλή που αβαντάρει το Λοβέρδο.

Ναι καταλαβαινουμε οτι καποιος που παει να αναψει φωτια στο γαμημενο το πεδιο προφανως εχει ψυχολογικα και δεν το κανει με καποιον σκοπο ετσι? Δηλαδη ουτε κανα οικοπεδο ουτε ανεμογεννητριες πιστευω (λεω δεν ξερω) μπορουν να μπουν στο Πεδιο.

Ελεος πραγματικα τι συγκρινουμε τωρα.

3 Likes

Αυτό δεν το είχαμε πάρει και πολύ στα σοβαρά…αυτές τις μέρες μάθαμε και τον τρόπο

1 Like

Ρε ειδες κανεναν να συγκρινει τιποτα η τα λες ετσι? Οπως θα κοψεις το κωλο στον ελληνα ετσι θα κοψεις και στον αλλοπαδο οποιος κατηγορειται για εμπρισμο τελειωσε αυτοματως ας ειναι μαυρος κιτρινος μπλε του γαμας εκεινη την στιγμη

Επομενος προεδρος του Κιναλ λογικα… Ειναι βενιζελικος

4 Likes

Οταν τα κανεις ολα ισωμα εσυ κανεις ηλιθιες συγκρισεις. Αν θεωρεις οτι ειναι το ιδιο τα δυο περιστατικα (“οπως θα κοψεις τον κωλο του ενος θα κοψεις και του αλλου”) τοτε εισαι παρα πολλα χιλιομετρα οφσαιντ.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=379045583569066&id=100043908830460
Η δισκογραφία των Planet of Zeus με 4.95 στο bandcamp, προς ενίσχυση της οικογένειας του χαμένου εθελοντή.

8 Likes

Μητσοτακικός βασικά και νεοφιλελές. Αλλά ναι στη γραμμή Βενιζέλου όπως λες.

Δηλαδή όντως πιστεύουν κάποιοι ότι θα ανέβουν τα ποσοστά του ΚΙΝΑΛ αν βγει πρόεδρος ο Λοβέρδος; Επειδή γενικά κάτι τέτοιο αιωρείται στην ατμόσφαιρα (εκτός από τα αποκαΐδια).

Ο Λοβέρδος ρε φίλε δεν μπορώ :joy:

1 Like

Πες εσυ τι θα εκανες αν το επιανες εκεινη τη στιγμη?
Αν ο καθενας που ειχε ψυχολογικα προβληματα εκαιγε βιαζε σκοτωνε τοτε θα ειχαμε τελειωσει εδω και χρονια

Χαθηκε το παλιο καλο Πασοκ το ενδοξο :joy:

Πέφτουμε απ’τα σύννεφα, όταν η πλειοψηφία αυτού του γαμωκόμματος και των επιλαχόντων ΔΑΠιτοφλώρων καταλαβαίνουν την πολιτική σα μέσο για να φοράνε επώνυμα ρούχα και να πίνουν ποτό στα “καλύτερα” μαγαζιά. Απόλυτα μηδενικά, κακό ψόφο και αφανισμό σιχάματα

4 Likes

Βγήκε μόλις ένα παιδάκι 19 χρονών στην Εύβοια, στο OPEN και είπε “Εμείς είμαστε εδώ και ασχολούμαστε με αγροτικές δουλειές, με ξύλα, με αυτά. Αυτά θα ξαναγίνουν σε 30 40 χρόνια. Πότε όταν θα είμαι 60; Αναγκαστικά θα πρέπει να φύγω να κάνω κάτι άλλο”, απέραντη θλίψη

6 Likes
6 Likes