Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Ρε ψόφησε λέμε

θες να μας εξηγησεις τι εννοεις?
μην καταλαβουμε και περιεργα πραγματα?

Πάντα συνέβαιναν γιατί είμαστε Έλληνες και γαμάμε και δέρνουμε.-

Προφανως αυτους πρεπει να γαμησουμε και να δειρουμε.
Ντρεπομαι που κατοικουμε στον ιδιο τοπο.

Κι εγώ ντρέπομαι που γεννήθηκα Ελληνίδα. :stuck_out_tongue:

ειμαστε τουλαχιστον δυο τοτε

Οταν εμεις οι ψυχη εν σωματι αληθινοι HELLENES ερθουμε στα πραγματα, κατι ποταπα σκουλικια σαν και σας θα τα λιωσουμε. Θα σας πατησουμε σαν κατσαριδες ρε προδοτακια που δε νοιωθετε Ελληνες! [SPOILER]:har:[/SPOILER]

:expressionless:

Πρέπει να έχει πέσει σύρμα για να μην βγούνε προς τα έξω οι ναζιστικές προτιμήσεις των δραστών. Πολλά ειδησεογραφικά στο internet έχουν αποφύγει τις φώτο με τις σβάστικες. Απλά στο star είναι λίγο περισσότερο καραγκίοζηδες από τους υπόλοιπους.

ειναι καραγκιοζηδες αλλα ταυτοχρονα δειχνει ποσο χαζους μας θεωρουν. και δυστηχως το μεγαλυτερο ποσοστο ειναι

ναι αλλά θα γίνουν θέσεις εργασίας!!!

http://alterthess.gr/content/halkidiki-molysmeno-apo-arseniko-olo-ydatiko-yposystima-toy-neohorioy-eggrafo-tis#.U_9j_IUcOm0.facebook

ομοφοβια απο αριστερα και δεξια.

Καλά η δήλωση Κουτσούμπα για το σύμφωνο συμβίωσης ήταν από τις πιο γελοίες ever. Κάτι του στυλ… οκ δεν πρέπει να χτυπάμε και να βρίζουμε τους gay αλλά εντάξει, δεν είμαστε ίσα και όμοια βρε αδελφέ, στην τελική δεν γίνεται ένας ομοφυλόφιλος να έχει τα ίδια δικαιώματα με εμένα… σωστά Κουτσούμπα;

Και προσθέτει μετά και το φοβερό [I]“Όμως θα πρέπει να διώκονται όσοι συμπεριφέρονται ρατσιστικά όχι μόνο στα ομόφυλα ζευγάρια αλλά σε οποιονδήποτε ανήμπορο ή που έχει μια ιδιαιτερότητα”[/I]

…όπου ούτε λίγο ούτε πολύ εξισώνει την ομοφυλοφιλία με αναπηρία.

Εντελώς γελοίος. Αν και αυτό δεν είναι κάτι νέο από το ΚΚΕ.

Τεράστια προώθηση της ομοφυλοφιλίας και από τις 2 πλευρές του ατλαντικού τις τελευταίες 2 δεκαετίες. Food for thought…

Food for idios!!!

Τέτοιες μαλακίες να μην λέγατε μερικοί ρε γαμώτο. Με το συμπάθειο δηλαδή αλλά όταν ακούω κάτι χαζομάρες τύπου “προώθηση της ομοφυλοφιλίας” και κουραφέξαλα… Δηλαδή υπάρχει μυστικό σχέδιο να μας κάνουν όλους gay ένα πράγμα; Μήπως οι ψεκασμοί για αυτό γίνονται;

Αν αυτό έβγαινε από κανέναν Γεωργιάδη θα μουντζώνατε όλοι με χέρια και με πόδια. Το ΚΚΕ όμως ανήκει στις ιερές αγελάδες του φόρουμ και ότι “βατράχι” πετάγεται από το επίσημο κόμμα πρέπει να γίνεται δεκτό χωρίς ερωτηματικά. Να ξέρετε με ποστ σαν το παραπάνω θυμίζετε γραφικά εξώφυλλα της ελεύθερης ώρας. Δεν με νοιάζει αν έχετε πρόβλημα με του gay γενικά. ούτε εγώ έχω σκοπό να κατέβω ποτέ στις πλατείες ή να συμμετέχω στα gay parade σαν ένδειξη συμπαράστασης. Αυτό που με πειράζει είναι η τεράστια υποκρισία της αριστεράς σε τέτοια θέματα.

Σοβαρευτείτε!!!

επισης τεραστια προωθηση των μαυρων και των γυναικων τις τελευταιες δεκαετιες…

food for thought!!

Αναμένουμε με αγωνία , εμείς και όλη η ακαδημαϊκή κοινότητα των Gender Studies (Judith Butler και λοιποί πλανημένοι ) , τη διατριβή με θέμα ‘Ομοφυλόφιλοι και Καπιταλισμός’ … Food for thought… Σκεφτείτε λίγο…

Έτσι μωρή φορουμάρα. Limit up προοδευτισμού τις τελευταίες ώρες. :thumbup:

[SPOILER]

Τα έχει πει καλύτερα από όλους εδώ μέσα.
[/SPOILER]

Ναι, μας αρέσει να το παίζουμε προοδευτικοί, αυτό είναι το θέμα μας, το βρήκες =D> Όχι ότι μερικοί συνάνθρωποι μας στερούνται κάποια βασικά ανθρώπινα δικαιώματα (με την υποστήριξη του ΚΚΕ). Άκου εκεί να θέλουν και σύμφωνο συμβίωσης οι πούστηδες, που ακούστηκε :!:

Τα limit up μην τα φοβάσαι, τα limit down να φοβάσαι :slight_smile:

Καλά, ναι, βασικότατο ανθρώπινο δικαίωμα η απόκτηση κληρονομικής αξίωσης πάνω σε ατομική ιδιοκτησία :!:

Anyway, δεν ξέρω γιατί σε πιάνει άγχος, αφού ΠΑΣΟΚ, Αριστερά και αρκετοί μέσα στη Νέα Δημοκρατία στηρίζουν την απόκτηση “δικαιωμάτων” για τους gay. Άσε κάποιους λίγους γραφικούς να ενδιαφέρονται και να ασχολούνται με άλλα πράγματα (και συνήθως άκρως ξεπερασμένα, π.χ. εργάτες), τι σε νοιάζει αν στηρίζουν ή όχι αυτή τη Μητέρα των Μαχών ενάντια στους συντηρητικούς.