Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Κι αυτός ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ θα πεθάνει, με τη λογική του τον θάβουμε από τώρα, ναι;

4 Likes

Απίστευτα πράγματα

2 Likes

Παρακμή… και για το Βόλο και για την πλ. Βικτώριας.

Διάβαζα κάπου ότι ο πατέρας του νεκρού παλικαριού από το Βόλο κατήγγειλε ότι πήραν τη σωρό του για νεκροτομή στη Θεσσαλονική χωρίς την άδεια των γονέων. Τι παίζει με αυτές τις διαδικασίες σε τέτοιες περιπτώσεις;

Αυτο παιζει. Κανονικα πας οπου θες γιατι πληρωνεις κιολας, αλλα εδω αναγκασανε την οικογενεια να παει στη Θεσσαλονικη.

1 Like

Είναι λίγο ξεφτίλα…
1 Like

Στάνταρ έχει γίνει λογοκλοπή ρε.

1 Like

6 Likes

Ντροπή και όνειδος.

Ε, ας πάει να τον βραβεύσει ο Μαρινάκης!

6 Likes

Απαγορεύτηκαν τα πανηγύρια, φίλτατε!

3 Likes


https://www.zougla.gr/greece/article/vinteo-ntokoumento-apo-ton-ksilodarmo-diadiloton-ekso-apo-tin-asoe

ο ενας απο τους τυπους που δερνουν ειναι ο Τιτκώβ
μη διαβασετε τα σχολια στο δευτερο λινκ

Ό,τι ερχόμουν να το ποστάρω. Είναι και γενικά αρκετά αριστερών πεποιθήσεων, δύσκολο το βλέπω να ξεμπλέκει ακόμη και με τα βίντεο.

Διαβάζω σήμερα στα νέα ότι ένας άνθρωπος χαροπαλεύει από την επίθεση και μια γυναίκα έχασε το μάτι της. Το τραγικό της υπόθεσης είναι ότι υπάρχουν πάρα πολλοί σιχαμένοι συμπολίτες μας που επιδοκιμάζουν την επίθεση.

Δεν ξέρω, μιλάμε για τρομακτικά άρρωστη κοινωνία. Αγανάκτησε λέει ο τύπος. Και όταν αγανακτείς είναι λογικό να παίρνεις ένα τσεκούρι και όποιον πάρει ο χάρος. Αφήστε που δεν αγανάκτησε. Το είχε κρυμμένο μέσα στην τσάντα και το έβγαλε όταν μπήκε στην εφορία. Προμελετειμένο ήταν.

Ένας χαροπαλεύει και μια έχασε το μάτι της για το ΤΙΠΟΤΑ. Μια βόμβα να εξαφανιστούμε σαν είδος ρε παιδιά.

Αν ο τύπος αυτός φάει κάτι λιγότερο από ισόβια θα είναι δεύτερο έγκλημα.

3 Likes

Αρρωστημένοι, σιχαμένοι, εκτρώματα σαν αυτόν υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν πάντα.
Το τρομακτικό ειναι αυτό που λες, οτι μπορεί να υπάρχει κόσμος που να επιδοκιμάζει την πράξη αυτή.
Δεν ξέρω πόσοι είναι αυτοί, ασχολούμαι όσο λιγότερο μπορώ και γίνεται με τον κόσμο των social media, αλλά είμαι βέβαιος οτι δεν είναι λίγοι…υπάρχει πολλή αρρώστια, μίσος εκεί έξω.

3 Likes

Τώρα σοβαρά μιλάτε ότι υπάρχουν άνθρωποι που καταφέρθηκαν με θετικό τρόπο για τη φάση με το τσεκούρι; Δεν έχω social media, γι’ αυτό ρωτάω. Μου φαίνεται πραγματικά εκτός λογικής.

Δε νομιζω οτι ειπε καποιος κατι τετοιο.

Υπηρξαν ομως θετικα σχολια για τον ξυλοδαρμο των “αναρχοφασιστων απλυτων” απο τους κωλομπατσους

Το είπε ο bostonflesh και δε μου φαίνεται ψέμα, δεδομένου ότι ζούμε μέσα σε μια σκέτη σαπίλα.

3 Likes

Αυτό που λέει ο Παντελής, έτσι κατάλαβα απ’ το post του bostonflesh.

Για το δεύτερο που λες ΟΚ, δε μου κάνει τόση εντύπωση.

1 Like