Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

εκτίθεμαι; Μίλησα για εσένα; Ξέρω κάτι πέρα από ένα άβαταρ σε ένα φορουμ; Είδες να σχολιάζω κάτι πέραν αυτών που έγραψες; Γιατί αν δεν κάνω λάθος, όσα γράφουμε δημόσια μπορούν να γίνουν αντικείμενο κριτικής, ε.
Στο συγκεκριμένο κομμάτι που υποστηρίζεις λοιπόν (και όχι γενικά σε εσένα ως προσωπικότητα, αφού θες να το συγκεκριμενοποιήσουμε, γιατί κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις), τα όσα γράφεις θα ήταν έστω ντροπιαστικά, αν δεν αναφέρονταν με αφορμή μια καφρίλα ολίγων ωρών. Στη συγκεκριμένη χρονική στιγμή μετατρέπονται νομίζω σε εξοργιστικά.
Με το φτωχό μου το μυαλό, θα πρότεινα να μην γενικεύεις και να μην κάνεις προβολές στο γενικό συγκεκριμένων λέξεων για ένα συγκεκριμένο πράγμα που έγραψες, γιατί ξεκάθαρα πετάς τη μπάλα στην κερκίδα και εκτίθεσαι αντιστοίχως. Εκτίθεσαι γιατί δεν έχω κανέναν λόγο να υποθέσω ότι είσαι περιορισμένης νοημοσύνης, θεωρώ δεδομένο ότι καταλαβαίνεις τι γράφεται και συνεπώς οδηγούμαι στο συμπέρασμα ότι το κάνεις σκόπιμα.

2 Likes

Συμφωνώ απόλυτα μαν. Απλά δε μπορώ να διαβάζω ηλιθιότητες. Και μέσα από αυτές τις ηλιθιότητες καταλαβαίνεις ότι τπτ δεν είναι τυχαίο για την κατάντια μας ως κοινωνία

Όχι φυσικά δεν έχει σημασία τι οπαδός ήταν.

Από την στιγμή όμως που δεν κάνει να κλείνουμε τα μάτια μας σε συγκεκριμένα γεγονότα καλό είναι για το μέλλον δηλ να βάζουμε τα πράγματα στην σωστή τους διάσταση

1 Like

Και πολύ καλά κάνεις.

Και να σου πω ένα νέο, μιας και είσαι ΑΕΚ. Το πέσιμο που έκαναν Αεκτζήδες προχτές στο Πέραμα το γούσταρα γιατί ΔΕΝ ΗΤΑΝ οπαδικό όπως έγραψαν. Στο Πέραμα είναι γνωστό σε όλο το πανελλήνιο ότι βρίσκεται ένας από τους πιο σκληροπυρηνικούς ακροδεξιούς συνδέσμους των δήθεν non-politica γαύρων.

ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑΝ!!!

Έχω πολλά ράμματα για πολλούς εκεί έξω ακόμα και για “δικούς μου”.

Μάλλον δεν διάβασες καλά τα ποστ που έκανα. Ούτε γενίκευσα ούτε θάβω τα δικά μου και καρφώνω των άλλων.

Απορώ πως έβγαλες αυτό το συμπέρασμα.

Τι τι συμπλοκή γράφουμε ρε? Συνέχεια συμπλοκές ήταν στην Θεσσαλονίκη εδώ και ένα χρόνο γίνεται της πουτανας. Αλλά κανένας δεν έκανε κάτι για αυτό . Κλειστά τα μπουρδέλα να τελειώνουμε

Ναι ρε μλκ σε ξεπερνάει ενώ στην ΑΕΚ η στον βάζελο δεν είναι τά ίδια σκατά.

Το ποιος είναι μλκς είναι γνωστό παπαρατσενκο. Σίγουρα σε πολύ μικρότερο μέγεθος όχι ότι σημαίνει και πολλά αυτό

Τίποτα δεν σημαίνει αυτό. Εφόσον υπάρχει και εδώ στην Αθήνα όπως και στην Θεσσαλονίκη επεισόδια συχνά και δεν επεμβαίνει κανεις είμαστε άξιοι τής μοίρας μας και δυστυχώς θα έχουμε και άλλα θυματα…

Μαχαίρια στη μηριαία αρτηρία ισούται με θάνατο. Πολύ επαγγελματικό χτύπημα.

Παντως να βλεπω ανθρωπους οι οποιοι υποτιθεται εχουν εγκεφαλο και δεν ειναι τσουκαλαδες να υπερασπιζονται μαφιοζους γιατι “οι δικοι δεν ειναι το ιδιο με τους δικους σας” πραγματικα με απογοητευει ρε μαλακες, αληθεια τωρα.

Επισης το οτι αυτην την εποχη οι μεγαλοι μαφιοζοι ειναι οι 2 συγκεκριμενοι δεν λεει κατι επι της ουσιας. Παλιοτερα ηταν ο Βαρδινογιαννης ε και? Το γεγονος οτι αμα τολμησουμε να πουμε τιποτα για τον εθνικο μας πρεζεμπορα η τον αλλον τον καραγκιοζη θα αναγκασει τους αγανακτησμενους να πεταχτουν να μας πουν ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ, με σκοτωνει πραγματικα.

Παντως επειδη το χτυπημα παραηταν επαγγελματικο κρατηστε και μια πισινη μεχρι να σιγουρευτουμε για το τι και πως. Πολλα ξεκαθαρισματα και μαφιοζοδουλειες παιζουν με βιτρινα τον χουλιγκανισμο.

13 Likes

Συγγνώμη αλλά δεν έχετε πάρει χαμπάρι τι έχω γράψει κ δεν καταλαβαίνω τον λόγο που μπήκε στην μέση η αεκ ο οσφπ ή ο παο.

Σας περιγράφω μια κατάσταση με ακροδεξιες συμμορίες που δρουν στη σαλονικα κάτω απο την ανοχή του κράτους που σαν αποτέλεσμα ηταν και η σημερινή δολοφονία που δυστυχώς έχουν να κάνουν με μια συγκεκριμένη παε, πως να το κάνουμε δηλαδή έχουν, κ με πολιτικές προεκτάσεις βλεπε μακεδονικό ντιλιες με λιμάνια κτλ κ εσείς μιλάτε ότι "τον σκότωσε για το ποδόσφαιρο ".

Αν θετε να ψάξουμε την αφορμή οκ μείνετε εκεί αν θέλετε να βρουμε την αιτία πρέπει να σκεφτούμε περισσότερο.

Θα σεβαστώ την ζωή του μικρού που χάθηκε κ δεν θα ξαναγράψω για το θέμα,κάντε μου ομως την χαρη κ μάθετε τι έγινε χωρίς να αμαυρωνετε την μνήμη του.

3 Likes

Προσωπικά το δέχομαι και το σέβομαι αυτό που γράφεις.

Ειδικα για τις πολιτικές προεκτάσεις που αναφέρεσαι, δυστυχώς έχεις δίκιο. Και δυστυχώς αφορά και τη δική μου ομάδα σε αρκετά μεγάλο βαθμό.

Ρε στο γαυρο η ακροδεξια κανει παρτυ

Δεν ξέρω πόσο μεγάλο είναι το πάρτυ και το κυριότερο πόσο ενοχλεί. Να ξέρεις όμως το εξής… Ο χορηγός είναι κουβαρντας, το χαρτζιλίκι καλό και το κυριότερο οι μάζες ελέγχονται με άνεση.

Εινα αρκετα μεγαλο το εζησα απο μεσα… Βασικα λειτουργει οπως ο στρατος εινα αριστα οργανωμενοι

Ναι ο στρατός είναι πολύ οργανωμένος χαχαχααχ

Oχι απο αποψη εντολων μιλαω .Χωρις το οκ του μεγαλου δεν γινεται τιποτα

Ακριβώς έτσι είναι

Επιβεβαιώνω

Επειδή βλέπω υποεκπροσωπηση του Παναθηναϊκού πέραν από κάποιες νύξεις, ο καπετάνιος είχε τα αρχιδια να σπάει το εμπάργκο των Αμερικανών για να δίνει πετρέλαια εν μέσω του ψυχρού πολέμου γατάκια, ποιος να του πει τι