Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

:green_heart:

13 Likes

Α ότι δηλαδή ότι πας Ομόνοια και νιώθεις ένα σύννεφο ήταν φυσιολογικό νόμιζαν τόσα χρόνια, μέχρι που κάποιος τζιμάνι σκέφτηκε “ρε μλκες το ac δε δουλεύει εδώ? Πως ρίξαμε έτσι χημικά?”

6 Likes

Γιατί γελάτε κύριοι;;;

10 Likes

Έτσι κι αλλιώς ο ΗΣΑΠ είναι μία επίγεια κόλαση. Είναι καλό όμως που άρχισαν να ξεψαχνίζονται τέτοια θέματα και βγαίνουν τώρα στις ειδήσεις. Το θέμα είναι θα κάνουν κάτι τώρα που τα βρίσκουν;

Ρε σείς βόρειοι, το μετρο εκεί πάνω υπάρχει η είναι μακετο;

2 Likes

5 Likes


Παντελή δικό σου

4 Likes

Χαχα
Τον ξεφτιλισε ο τύπος
Μάγκας

5 Likes

Και αφου διαβασα το ποστ, ο αλγοριθμος μού προτεινε να διαβασω αυτο:

Δεν το περιμενα, ηταν ξαφνικο :rofl:

4 Likes

Eιναι θεός. Γελάω με την ψυχή μου

2 Likes

Τα ειπε ολα ο κυριος Αποστολος εκ μερους μου, σ’ ευχαριστω κι εσενα που με σκεφτηκες. Κανεις δε θα παει χαμενος σ’ αυτη τη μαχη για τη διατρυγηση της Παρτιδας σε τροχια αναπτυξης! Δεξια πανστρατια για την Αυτοπορδυναμια! Ζητω η ΝΔ! Ζητω η Παρτις!

8 Likes

Τώρα αν σου πω ότι σε αυτό που πόσταρες απαντάει ο Τζήμερος ο οποίος μάς τη λέει για τη νοημοσύνη μας :sweat_smile:

2 Likes

Αν τους ξεβρακωναν οπως αυτη η δημοσιογραφος εδω , ολα θα ηταν πολυ καλυτερα…

10 Likes

Άντεξε να δει κάποιος το χθεσινό πλυντήριο του Θεοδωράκη ;;;

1 Like

Εγώ είχα κάτι στομαχικαί διαταραχαί χτες και μόλις έβαλα λίγο συνέντευξη ξέρασα και ηρέμησα

Ένα από τα highlights ήταν όταν ο Κούλης έριχνε βλέφαρα στο autocue γιατί προφανώς δεν μπορεί να απαντήσει σαν άνθρωπος με iq μεγαλύτερο από αυτό μιας ενήλικης αμοιβάδας ούτε σε στημένη-πλυντήριο μαγνητοσκοπημένη συνέντευξη

3 Likes

6 Likes

Δεν την είδα καν. Τι παιχτηκε

2 Likes

Παίχτηκε πλύση στους 108 βαθμούς.

3 Likes

Δεν εχω παρακολουθησει ουτε λεξη απο τη συνεντευξη, πολυ θελω να μαθω τι παιχτηκε, αλλα χρειαζομαι καποιο λινκ για συμπυκνωμενη γνωση. Μπορει καποιος να βοηθησει;

Ομως ακομη κι αυτο μαλλον δεν αρκει για να συνελθω απο αυτο που ανακοινωθηκε σημερα.

3 Likes