Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Είναι ιδέα μου ή πέρασαν στα ψιλά οι δηλώσεις του Περιφεριάρχη Στερέας και η δήλωση του Παραθεριστή για στρέμματα-φέρετρα ;;;

6 Likes

Ο Μητσοτάκης μπορεί και να περίμενε να του πούμε συγχαρητήρια που κατάφερε απλώς να καεί κάνα εκατομμύριο στρέμματα. Ικανό τον έχω.

7 Likes

Πρώτη φορά βλέπω αριστεία να βασίζεται τόσο πολύ στη σύγκριση με τον μαθητή του τελευταίου θρανίου για να κερδίσει σε πόντους…

5 Likes

Καλά όχι, ειδικά αν έχεις σχεδόν όλα τα μίντια και το καλύτερο που έχεις να πείς είναι ότι “οι άλλοι τα έκαναν χειρότερα”.

Εγώ πάντως έτσι τα θυμάμαι και στο σχολείο και στο πανεπιστήμιο :stuck_out_tongue:

Γελάτε, αλλά για κάτι τέτοιες μπάντες στα 18 μου έγινα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ sXe (κι όχι γιαλαντζί σαν τον Quintom!). Όχι ότι αυτοαποκαλούμαι έτσι πλέον, αλλά πρακτικά δεν έχω αλλάξει τίποτε από εκείνη την κρίσιμη στιγμή στη ζωή μου! :stuck_out_tongue:

1 Like

Αλλά εκεί κουβέντα…

6 Likes

@QuintomScenario το νου σου

11 Likes

“Να εγκαταστήσει την κόρη του”, τουλάχιστον εκσυγχρονίζονται, το φυτευτός ήταν 1-2 γενιές πίσω

10 Likes

Next level ΠΣΚούλης, κάνει ΠΣΚ στις ΗΠΑ.

2 Likes

Άραγε θα προσλάβει και team καθηγητών να της γράφει τις εργασίες, όπως έκανε ο γερογκαντέμης για τον Κούλη;

4 Likes

Δεν πέρασε στην Ελλάδα;

6 Likes

Είσαι τρελός, ξέρεις πόσο δύσκολες είναι οι πανελλήνιες? Και το ΙΒ είναι δύσκολο, αλλά το “heiress of Mitsotakis’ family” στο cover letter πρέπει να δίνει πολλά συν.

3 Likes

Μπορεί να πηγαίνει για μεταπτυχιακό, κάτσε ντε.

για 2ο PhD παει…

αλλα αφου δεν περασε ελλαδα γιατι δεν την εγραψε σε δημοσιο ΙΕΚ που ελεγε τις προαλλες?

5 Likes

Σκεφτηκε οτι με τις σπουδες στη Αμερικη θα εχει καλυτερη δυνατοτητα αποκαταστασης στον σκληρο στιβο εργασιας των οικογενειακων επιχειρησεων στον οποιο θα βγει μετα. Ειναι ζουγκλα εκει εξω…

13 Likes

Ντάξει μεταξύ μας, όλοι θα πηγαίναμε Αμερική για σπουδές. Το θέμα είναι πως θα καταφέρει ο Μητσοτάκης να πληρώσει ~200k $ μόνο για tuitions σε ένα Ivy League, σύμφωνα με το Πόθεν Έσχες του. “Έκανα το σκατό μου παξιμάδι για να σε σπουδάσω” θα της λέει

8 Likes

ναι αλλα ο Τσιπρας κανονισε να εχει ρεζερβε 2 ξαπλωστρες στη Ζακυνθο στην παραλια

11 Likes

Ναι αλλά για τη Μαρφιν δεν λέτε τίποτα

Οκ μαλάκια, αλλά ταίριαζε

5 Likes

Το σκατό του φασολάδα θα κάνει για να επιβιωσει… Τρεις φασολάδες για την ακρίβεια…

3 Likes