Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Fixed

1 Like

Μια μεγάλη αγκαλιά και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε αυτή την σπουδαία γυναίκα.

8 Likes

Δηλαδη εσυ τι λες τωρα, να πανε οι αστυνομικοι να δειρουνε τις ηλεκτρονικες συσκευες?

Πόσο γουστάρω να τον ακούω κάθε φορά που παρεμβαίνει

8 Likes

Μέχρι κάποιος να σκεφτεί κάτι μονολεκτικό, το “ελληνική δικαιοσύνη” είναι μάλλον το συντομότερο ανέκδοτο που γνωρίζω. Την άλλη την είχε αιχμάλωτη ο μπάτσος και τη βίαζε (εννοείται ότι είναι εκτός φυλακής με αναστολή) και έχει βρεθεί κατηγορούμενη για πορνεία. Κανονικά είναι για κλάμματα η υπόθεση, αλλά θα προτιμήσω τα γέλια, γιατί αλλιώς δεν παλεύεται η κατάσταση.

6 Likes

3 Likes

Κανονικα ειναι για λαοδικια και κρεμαλες στις πλατειες η υποθεση βασικα…

5 Likes
Summary




1 Like

Το αφήνω εδώ.

Καρκινακι

Γιατί, είναι από τις λίγες φορές που δεν έγραψε / είπε μαλακία, ή εμένα κάτι μου ξέφυγε;

Αν δεν είναι ξέρασμα οι επικολυρικές επικλήσεις σε “κοινές ευρωπαϊκές αξίες” (την ίδια ώρα που σχεδιάζει τη συμμετοχή της Ελλάδας στη μεταπολεμική ανοικοδόμηση της Ουκρανίας, με το αζημίωτο εννοείται), τότε ναι

2 Likes

Είναι μια ακόμα από τις εκατοντάδες φορές που φανερώνει την υποκρισία του ένας sociopath σαν κι αυτόν

2 Likes

https://m.popaganda.gr/postscripts/an-se-rotisoyn-giati-den-milises-pes-toys-gia-tin-19chroni-tis-ilioypolis/

6 Likes

Δεν προσπάθησα να τον δικαιολογήσω, μην παρεξηγηθώ κιόλας, περισσότερο ήθελα να μάθω τη δική σας οπτική.

Το νοσοκομείο που υποσχέθηκε το έφτιαξε ο Κυριάκος μας?

1 Like

Από ένα mainstream ελληνικό μέσο, περί Ουκρανίας κλπ:

Ζείτε μεγάλες στιγμές εκεί στο ελλαδισταν, κάτι τέτοιες στιγμές μου έρχονται καιρικές σκέψεις με Varg Vikernes πάντως μην πέσετε να με φάτε οργισμένοι ε? Χαχαχα

1 Like
7 Likes