Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Το είδα λάιβ χθες, μην σας τρομάξει η διάρκεια, αξίζει κάθε δευτερόλεπτο

11 Likes

Εγώ θα δω τα κύρια σημεία και την ανάλυση στα δελτία των συστημικών μέσων για καλύτερη και πληρέστερη ενημέρωση.
Ελπίζω να φέρουν και έναν υπουργό να πει και την άλλη άποψη…

4 Likes

απαντάω εδώ γιατί εδώ είναι το σωστό θέμα

Επίσης έχουν καιρό στις άλλες χώρες μέχρι να πάει να ζητήσει κοπέλα βοήθεια σε αστυνομικό τμήμα επειδή φοβάται για την ζωή της και να της λένε να πάρει το 100 επειδή δεν υπάρχει περιπολικό διαθέσιμο να την γυρίσει σπίτι και στο τέλος να την σκοτώνει έξω από το τμήμα αυτός από τον οποίο κινδύνευε.

Ίσως αν τους έλεγε ότι κάποιος πέταξε τρικάκια στο σπίτι του Βοθροσάλτε να την βοηθούσαν.

Νομίζω ότι ΤΟΣΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ δεν ήμασταν ποτέ ξανά

8 Likes

11 Likes
Summary

Αυτό το πράγμα με όλο τον ποινικό κώδικα στην πλάτη του κυκλοφορούσε ελεύθερος.

Πωπω, σε αυτη τη φωτο μοιαζει ανατριχιαστικα με ξαδερφο μου.

Σε αυτήν του Μπόστον ή αυτή του Παντελή?

1 Like

Θα σε κάνω φλαγκ για κακό χιούμορ.

3 Likes

Σε αυτό ακριβώς ήλπιζα :heart:

1 Like

Relevant meme, παίζει να το έχω ξαναποστάρει

9 Likes

1 Like

Δειτε το ξεβρακωμα και ειδικα ο Γενιδουνιας οπως τα λεει σε ολο το ευρωκοινοβουλιο…Καταντια

4 Likes

Υπάρχει κι αυτό με τη Μαρία Καρυστιανού και είναι πολύ μικρούλι σε διάρκεια.

https://www.youtube.com/shorts/g-lJeXOi3B0

1 Like

Οι δηλώσεις Μαντούβαλου στον Σκάι είναι άλλο ένα παράδειγμα του να εύχεσαι θάνατο και να μη νιώθεις τύψεις τα βράδια.

Πόσο γλιτσας παίζει να είσαι όταν πεθαίνει κόσμος και η 1η έγνοια σου είναι να δικαιολογήσεις τον πρωθυπουργό…

8 Likes

Καλα ο συγκεκριμενος παντα γλιτσας ηταν…καμια εντυπωση δεν μου έκανε…

1 Like

Με αναστολή γλίτωσε τη φυλακή το συγκεκριμένο μουνόπανο. Ήταν μπλεγμένος στο παραδικαστικό κύκλωμα.

Εμένα το καλύτερό μου αυτή την περίοδο είναι που έχουν βγάλει από τον τάφο τον Καρατζαφύρερ για να γλείφει τον Άδωνι.

Απορώ πόσο ηλίθιοι είναι όλοι όσοι ψηφίζουν αυτό το πολιτικό σκουπίδι που λέγεται Άδωνις.

9 Likes

Πετάει η ομάδα. Ας γελάσουμε :joy:, για να μην κλάψουμε, όπως θα έπρεπε να κάνουμε κανονικά.

Ποιος ξέρει σε ποιόν κολλητό θέλουν να “αναθέσουν” τα μεγάλα Μουσεία της χώρας τα μουνόπανα που κυβερνάνε και πάνε να τα κάνουν σαν τα μούτρα τους.

5 Likes

5 χρόνια από το 2019 την επάνοδο της Ελλάδας στο προσκήνιο με μια χωρίς προηγούμενο επιτυχημένη πορεία καθολικής ανάταξης της χώρας που υποσχέθηκε και υλοποιεί ο Κυριάκος Μητσοτάκης.