Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Αυτός είναι ο Μαγιορκίνης, ναι.

2 Likes

Εντωμεταξύ τα νούμερα αυτά είναι και λάθος :stuck_out_tongue:
15 ανά 2 κάνει 105, και 25 ανά 2 κάνει 300, πως τα βγάζει περισσότερα ένας θεός ξέρει

1 Like

Ντάξει μωρέ, ένα μικρό bug είναι, πως κάνετε έτσι…

1 Like

θεωρεί ότι κάθε μαθητής μπορεί να είναι δυάδα και με τον ίδιο του τον εαυτό :stuck_out_tongue:

4 Likes

Χαχαχαχαχαχα όντως ρε μλκ :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

2 Likes

Daddy, Daddy cool, sugar Daddy,…daddy Tsoulfas (ποιος ειναι αυτος ρε μ@λ@κες;;;:wink:

4 Likes

Έλα ντε…

Η η κατάσταση Έχει ξεφύγει και δεν μπορώ να πιστέψω ότι καμία κυβέρνηση σε καμία χώρα δεν θέλει τον κάλο των πολιτών ειδικά πάνω από 60 χρόνων Τι φοβάται μη και δεν τους δίνει συντάξεις και τους κρατάει με το ζόρι στη ζωή υποχρεώνοντας τους να κάνουν εμβόλια χωρίς να είναι επιλογή τους

Είναι παλιά η φώτο αυτή του Πλευρη, είναι του νόμου και της τάξης αυτός :stuck_out_tongue:

Ισχύει, είναι από 15/12 όποτε το διαγράφω. Το άρθρο του star πάντως ανέβηκε χθες. Το λες και click bait :stuck_out_tongue:

Καλά, όλοι αυτοί έτσι κάνουν για να γλείψουν, ανεβάζουν μέρες ή και βδομάδες αργότερα. Τη μέρα που είχε γίνει το δυστύχημα με τον εγκληματία οδηγό της Μπακογιάννη που είχε σκοτωθεί ο Ιάσονας έξω από τη Βουλή, λίγη ώρα μετά ένα site είχει δημοσιεύσει είδηση ότι η Μπακογιάννη είχει πάει βόλτα στο Ζάππειο με τον γιο της, την Κοσιώνη και τα εγγόνια της. Μετά το κράξιμο που φάγανε, είπανε ότι ήταν παλιότερη η είδηση, δύο περίπου εβδομάδων (το οποίο και ήταν αλήθεια). Γλείφουν με πρόγραμμα, η λίστα Πέτσα έχει πιάσει τόπο.

6 Likes

Ε βλεπεις αυτο και λες , ενταξει υπαρχει και ελπιδα τελικα οτι οι νεοι δεν κοιμουνται…Ξεβρακωμα κανονικο …

10 Likes

Πραγματικα φοβερος. Μακαρι να μπορουσε περισσοτερος κοσμος να βγει και να τα πει ετσι (και να τον αφηνουν). Και δεν ειπε και για τις διακοπες του Μητσοτακη τιποτα, οποτε ουτε λαικιστης εγινε (!)

1 Like

Κεραμέως: Αν δεν άνοιγαν τα σχολεία, δεν θα ξέραμε τα 15.500 κρούσματα

Μπουχαχαχαχα ρε μλκ, αυτοί οι Γάλλοι που μας έχουν πουλήσει ό,τι οπλικο σύστημα έχουν, μια γαμημενη γκιλοτίνα σε λειτουργική κατάσταση δεν έχουν να μας δώσουν με leasing το φελεκι μου μέσα;;

6 Likes
2 Likes

Στην ΑΣΟΕΕ όλα καλά ; Τι φάση με τον καθηγητή ; Μόλις είδαν πως το ντου δεν το έκαναν αναρχοαριστεροαπλυτοσυριζαιομπαχαλάκηδες το ψιλοέθαψαν ή είναι ιδέα μου ;

3 Likes

Απ’ότι διάβασα ο ίδιος ο καθηγητης υπερηφανευόταν οτι έχει πλάτες στην κυβέρνηση.
Άλλος ένας κατηγορούμενος για παιδοφιλία στο περιβάλλον της ΝΔ, ζέχνει πολύ η αριστεία.

4 Likes

Γενικά είναι νωρίς και πολλά ακούγονται για να ξέρουμε οι εκτός της ΑΣΟΕΕ όπως και δεν ξέρω τι ισχύει νομικά με περιπτώσεις σαν αυτές που η κατηγορία αφορά πράξη στη Ρουμανία. Αν έχω καταλάβει καλά, ο καθηγητής που τον κατηγορεί είναι ο ίδιος που τον προώθησε στην ΑΣΟΕΕ και υποστηρίζει πως έχει στείλει επιστολές και στον Γαβρόγλου και στην Κεραμέως δίχως να υπάρξουν εξελίξεις. Γενικά η όλη φάση βρωμάει και ελπίζω 1) να μην έχουμε Qanon και στην Ελλάδα και 2) να αποδοθεί (προφανώς) δικαιοσύνη. Οι ψεκασμένοι θα κάνουν πάρτι αν έχουμε και Qanon στην Ελλάδα.

(Σε κάθε περίπτωση κάποια στιγμή πρέπει να ανοίξει στην Αθήνα και στη Θεσσαλονίκη η συζήτηση: πώς και γιατί οι καθηγητές κάνουν καθηγητές τους φοιτητές τους, δίχως αυτοί να έχουν πάει ποτέ σε άλλο ίδρυμα για να μάθουν κάτι διαφορετικό να προσφέρουν; Κοιτάζω το βιογραφικό του καθηγητή που έφαγε το ξύλο και δεν έχει καμία εμπειρία εκτός ΑΣΟΕΕ. Τέτοια εσωστρέφεια είναι κακή για το ίδρυμα. Τα ίδια έχω δει να γίνονται και στο ΕΜΠ)

5 Likes

Ναι σίγουρα είναι νωρίς για να ξέρουμε και πολλά λέγονται. Αν δεν κάνω λάθος και ο Γεωργιάδης στη Μολδαβία είχε καταδικαστει για ασέλγεια σε ανήλικο. Βρώμα σκέτη, ούτε να σκέφτομαι δε θέλω τι μπιζνα παιζει απο πισω.

Ως προς την εσωστρέφεια των πανεπιστημίων, πολύ ορθή παρατήρηση. Είναι αρκετά προβληματικό όλο αυτό, ένα υποτυπώδες σύστημα εκμετάλλευσης προπτυχιακών/μεταπτυχιακών/διδακτορικών φοιτητών από καθηγηταράδες, με την υπόσχεση της αποκατάστασης.

https://scholar.google.com/citations?user=miaTVwIAAAAJ&hl=en&oi=ao

Με τέτοιο ερευνητικό έργο πως στέκεται κανείς να είναι καθηγητής είναι άξιο απορίας.

1 Like