Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Χαζεύω το debate Μπακογιάννη - Δούκα και ο μαν ξεκίνησε πολύ δυνατά. Πρώτη απάντηση του και λέει για το μεγάλο περίπατο “το πάθημα δε θα μας γίνει μάθημα”.

Το καλύτερο ως τώρα είναι που κάνει κάποια στιγμή “θα σας πω 3 λέξεις, σύλλογος κατοίκων Αγίου Παύλου”, χαχαχα δεν μπορεί να είναι τόσο χαζός

1 Like

Και σημερα βοηθησε με τη δικη μου βαρεμαρα:

8 Likes

Πέρα από το γεγονός ότι είχα το google translate για να ξέρω τι απαντάω στα μισά… βγήκε η κυρία που δεν ξέρω καν :roll_eyes:

1 Like

Οντως…ποια ειναι τουτη;; Ταυτιζεσαι;

Τα έκανα λίγο στα τυφλά, αλλάααα

10 Likes

Έλα, σου έτυχε ο δίσκος της χρονιάς :)))

2 Likes

Δεν είμαι μεθυσμένος, απλά είμαι νταής.

Accurate

16 Likes

Το οτι συμπεριελαβαν ολες αυτες τις εκφρασεις και ξεχασαν το “Fuck! = gamoto” με ξεπερναει.

4 Likes

Εκτός από Χίο που δίκασε…
… έχουμε και Iron Maiden-Trooper με ντράμερ Λοβέρδο :sunglasses:

Έσκασε πακέτο με μεταχειρισμένα για να με ζεστάνει από το χιόνι που έρχεται αύριο κ να βάλει και λίγο μέταλ που έλειψε στο φόρουμ :stuck_out_tongue_winking_eye:

10 Likes

Οποιος πρόσθεσε αυτό το καρέ είναι μεγάλος μύστης

IMG_7179

1 Like

@JTN (και οποιος αλλος δηλαδη), για Maggie Rogers και την μουσικη της τι αποψουλα εχουμε? Εχουμε ακουσει καταρχας? Για καποιον λογο θαρρω οτι εσυ θα ησουν αυτος με τις μεγαλυτερες πιθανοτητες για κατι τετοιο. Δεν συμφωνω με το σχολιο του συμπαθεστατου Φαρελαρα, αφου εχουμε ακουσει και Σουζαναρα Σουντφορ πριν απο το 2016 , αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν λατρεψα με την μια την Maggie Rogers.

1 Like

δεν ειχα αποψη, καλουλα ειναι

1 Like

Flashback 2 χρόνια πριν

F9COsP-W4AAugYA

Γαμώ τη γιούρομπανκ.

3 Likes

Αν κάποιος στη σαλονικα γνωριζει τον δημιουργο κ τοιχοκολλητη (!!) των παρακάτω παρακαλω να με ενημερώσει

3 Likes
1 Like
1 Like

(δεν είχαμε ένα θρεντ για απόκριες/γιορτές/δεν θυμάμαι τι ή ούτε καν??)

Ενιγουει,
χαλλογουην ινσπο

2 Likes