Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

7 Likes

Κάποτε στην Εσθονία έβλεπα πιτσιρίκια με -5 να είναι έξω με κοντομανικο και δεν το πίστευα

A Forest of Stars???

1 Like

οταν ακουτε μουσικη στα ακουστικα σας στα ΜΜΜ, χτυπιεστε και κανετε σαν “αυτιστικα” ή είμαι μόνος μου; ετών 47. :stuck_out_tongue:

5 Likes

Οχι αυτιστικά μωρέ. :heart: Πώς, μια έντονη ζούρλα την έχουμε! Καλά, εγώ δεν πιάνομαι, και σε ήρεμη κατάσταση απραξίας πάλι σαν εκκρεμές κουνιέμαι! Σκατά πιάνουν τα Xanax, δοκιμάστε καλύτερα ταβορ! Ετών 31.

2 Likes

Ταυτίζομαι άπειρα. Υπερκινητικός όσο δεν πάει.

Δεν ακούω μουσική στα ΜΜΜ :scream:

OMG, πως την παλευεις αμα ειναι καμια θειτσα σε “οίστρο” και μιλαει ακαταπαυστα;

Δεν μπαίνω πια στα ΜΜΜ, εκτός αν πρέπει να πάω κέντρο Αθήνας μόνο.
Επίσης έχω κόψει τα ακουστικά, για να γλυτώσω την ακοή μου, όσο προλαβαίνω ακόμα…

Θεωρώ ότι έχει πολύ φασαρία στα ΜΜΜ για να συγκεντρωθώ στη μουσική. Προτιμάω στα λεωφορεία ή τρένα όταν βρίσκομαι να ασχολούμαι με το κινητό (facebook και τα σχετικά).

2 Likes

Τιποτα δεν παθαινεις αν ακους χαμηλα ρε.

1 Like

Εγω οταν βρισκομαι στα ΜΜΜ κανω τους υπολοιπους να θεωρουν οτι εχει πολλη φασαρια για να συγκεντρωθουν στην φασαρια τους, με το ποσο δυνατα ακουω μουσικη στα headphones μου.

3 Likes

ΠΑΣΟΚ, το σταθερό δεκανίκι της κυβέρνησης Κούλη. Ανάλογα και με τα ποσοστά του κάθε κόμματος προβλέπω και συγκυβέρνηση σε λίγους μήνες. Ο Ανδρουλάκης θα συγκυβερνήσει με αυτόν που τον παρακολουθούσε. Βέβαια μπροστά στην καρέκλα ποιος τις χέζει και τις παρακολουθήσεις…

1 Like

Manowar Lyrics Generator (dmatoso.com)
Μόνο κλάμα

5 Likes
3 Likes
5 Likes

Και όμως αυτό έγινε πριν λίγα χρόνια με τους Metallica. Είχαν παίξει σαπόρτ στη Ριάνα.

Και κάποιοι άλλοι καλλιτέχνες είχαν παίξει ενδιάμεσα (Green Day πχ). Αλλά ο headliner της βραδιάς ήταν η Rihanna.

Τώρα βέβαια να συγκρίνεις Ριάνα με Ροζαλία είναι σαν να συγκρίνεις ΠΑΟ ΡΟΥΦ με κανονικό ΠΑΟ αλλά τελοσπάντων.

Από παιχνιδάκι στο Facebook

  1. First concert - Joe Satriani

  2. Last concert - Cult of Luna

  3. Next concert - Arcturus

  4. Worst concert - Tool

  5. Loudest concert - Faith No More

  6. Best concert - Black Sabbath

  7. Saw the most - Fates Warning

  8. Most surprising - Phil Collins

  9. Happy I got to see - Isis

  10. Wish I could have seen - Rush

WHY NOT PLAY ALONG, COPY and Edit your pick.

4 Likes