Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Κοκτέηλς (ναι, και το πρωί).

Ορίστε ρε, που λέτε για το ΑΙ στη μουσική :stuck_out_tongue: Του Draco :100: :100: :100: :100: :100: :100: :100:

Το διαβάσαμε και αυτό… :confused:

1 Like

Θα κατέβω τέλη σεπτέμβρη Αθήνα για septic flesh. Θα μείνω κανα 2 μερούλες σε σπίτι στο Γκάζι και μετακίνηση με το μετρό. Απο ηρώδειο πόσο κοντά ´εχουμε στάση; Κοιτάω να φτιάξω ενα πρόγραμμα για τις μετακινήσεις μου και να βάλω οσους περισοτερους φίλους μπορώ να συναντήσω την ημέρα εκέινη πριν και μετά το λάιβ.

Το Ηρωδειο απο Γκαζι ειναι κανα τριανταλεπτο με τα ποδια, προτεινω αυτη τη λυση, ειναι και σε ωραιο κομματι της πολης.

7 Likes

συμφωνώ με Παντελή, είναι ωραία διαδρομή να ανεβείς θησείο από Γκάζι

3 Likes

Πόσο διαρκεί ένα τριαντεπτο? 37?

2 Likes

https://x.com/EasyBakedOven/status/1816696187765838146

1 Like

Το περασμένο σ/κ κατεβήκαμε με την οικογένεια για μπάνιο. Έχω φτιάξει ένα φλασάκι για το αμάξι που περιέχει από ελληνικό ροκ μέχρι κέλτικ φρόστ. Ο μικρός (θα κλείσει τα 7 τον Οκτώβρη) με έκανε να ανατριχιάσω τραγουδώντας ακόμα και τις μελωδίες στα if you have ghosts και στα καπάκια swords and chains (gotham city).

13 Likes

Χρόνια πολλά στους Παντελήδες γενικά και του φόρουμ ειδικότερα! Εκτός από τον @pantelis79 υπάρχει και κανένας άλλος;

7 Likes

Χρόνια πολλά ρε Παντελάρα!

2 Likes

Χρόνια πολλά, Παντελή!

2 Likes

Ευχαριστώ πολύ παιδιά :smiling_face_with_three_hearts:!

9 Likes

Είμαστε πολλοί.

4 Likes

Φοβερός τύπος. Από Τσεχία νομίζω

1 Like

Ναι ναι, σωστά.

Χρόνια πολλά σε όλον τον κόσμο, και ειδικά στις εορτάζουσες και τους εορτάζοντες!
Να είμαστε όλοι καλά!

3 Likes

This post was flagged by the community and is temporarily hidden.

1 Like

Χρόνια πολλά στις Μαρίες και τους Μάριους, Παναγιώτηδες, Δέσποινες κλπ, του φόρουμ! Είστε και πολλοί, ζωή να’χετε! Να σας χαιρόμαστε! <3

5 Likes

Είχα μια διαφωνία στο φβ, ήμουν απόλυτα σίγουρος ότι απαγορεύεται να βγάλεις φωτογραφία κάποιον, πόσο μάλλον να την δημοσιεύεις στα σόσιαλ μίντια. Τελικά ο κόσμος είναι ακόμα περισσότερο για τον πούτσο από όσο πίστευα, δεν είναι παράνομο.