Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Περαστικα ρε συ. Αισιοδοξια και χαμογελα, ειμαστε εδω για ο,τι τυχον μπορει να χρειαστει.

3 Likes

Περαστικά @Sofa_King και ταχεία ανάρρωση :metal: :metal:

2 Likes

Περαστικά σόφα!

1 Like

Λοιπον, πηγα στην Κηφισια στο ογκολογικο νοσοκομειο αγιοι αναργυροι για την δευτερη γνωμη.
εκει παρολο που το νοσοκομειο δεν εφημερευε και δεν ειχα κανενα ραντεβου με δεχτηκαν στα επειγοντα και τους εξηγησα την κατασταση. αυτο που μου ειπαν ειναι οτι εχεις κανει σωστες κινησεις και οτι το Αττικον ειναι ενα πολυ καλο νοσοκομειο και το ογκολογικο ειναι τμημα αναφορας με πολυ καλη ομαδα ιατρων. υπομονη μου ειπε να βγει η βιοψια και να κανω τις μαγνητικη και την αξονικη που μου εχουν γραψει.

Σας ευχαριστω ολους για τα καλα λογια και την υποστηριξη σας!

38 Likes

όλα θα πάνε καλά

:pray:

6 Likes

Καλα εκανες και πηρες δευτερη γνωμη. Οι Αγιοι Αναργυροι ειναι εξαιρετικο νοσοκομειο, με αριστους γιατρους. Αν σου ειπαν οτι το Αττικον ειναι καλο, εγω το κραταω σαν σημειωση και ελπιζω να μην χρειαστει ποτε σε κανεναν.

Ολα καλα θα πανε, προχωρα.

10 Likes

Ολα καλα να πανε ! ολο το φορουμ εδω για οτιδηποτε!

12 Likes

Ό,τι χρειαστείς είμαστε εδώ! Να’σαι δυνατός! :muscle: :heart:

8 Likes

Περαστικά κι από δω και σε γραπτή μορφή πέρα από τις καρδούλες, όλα καλά θα πάνε! Ότι και να είναι εν τέλει, θα το ξεπεράσεις και θα φωνάζεις Scream For Me Rocking πριν το καταλάβεις!

Καλό φθινόπωρο σε όλους από αύριο, που είναι και επίσημα η αρχή. Τελευταία μέρα του καλοκαιριού σήμερα. Όσοι βάλατε Summer’s End από Amorphis στα διάφορα social στις 31 Αυγούστου, βιαστηκατε περίπου 3 βδομάδες :sunglasses: Μια από τις λίγες χρονιές που δεν άφησα το κορμί μου να λιώσει στις παραλίες της Αθήνας και κάποιου νησιού στην Ελλάδα, και για κάποιον λόγο είμαι πολύ χαρούμενος που άρχισαν να πέφτουν οι θερμοκρασίες. Εδώ έχει 17 βαθμούς σήμερα και λατρεύω.

7 Likes

Για μένα το καλοκαίρι θα έπρεπε να τελειώνει στις 22 Ιουνίου. ;Ρ

Καλό φθινόπωρο σε όλους, να είμαστε καλά !!

4 Likes

Ισχύει, αλλά ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΕ 31/8 ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΥΠΙΚΑΛΙΤΙΖ
(ψύχραιμη)

εδιτ : άσε που σήμερα ανεβάζουμε do you remember the 21st night of september, δεν γίνονται όλα μαζί

3 Likes

Αν μπορουσα να ελεγχω τον καιρο, θα ειχα 6 μηνες καλοκαιρι και 6 μηνες φθινοπωρο καθε χρονο :stuck_out_tongue:

Το ποτε αλλαζουν οι εποχες αποφασιστηκε πριν καπου 5 δις χρονια, καλα να παθετε οσοι το ακουγατε ΛΑΘΟΣ :stuck_out_tongue: Ακομα και ο @kbil καταλαβαινει πλεον το concept, που αντιδρουσε μεχρι προτινος.

Υποθετω οτι μαλλον δε θελω να ξερω τι τραγουδι ειναι αυτο. Αλλα ποτε δεν ξερεις!

^ για να ειμαι και ον τοπικ

4 Likes

τζιζουζ

2 Likes

Κανείς…;

4 Likes

Περαστικά @Sofa_King . Εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά.

6 Likes

Α το ξερω αυτο το τραγουδι, αλλα σιγα μην ηξερα τους στιχους :stuck_out_tongue: Ισως μονο του ρεφρεν (!)
Ειναι απο αυτα που ακους στο ραδιοφωνο και τα αφηνεις γιατι εχουν την φαση τους, μεχρι εκει

Μα φυσικα και αυτο, τραγουδαρα

1 Like

Μύστες, προσέλθετε