Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Εχω κανει περιπου 10 ως γραμματεας :stuck_out_tongue:, καλη επιτυχια!

3 Likes

Ως γραμματέας έχω κάνει κι εγώ αλλά κουκουρούκου και πού να θυμάμαι ;p, τώρα με πήραν δικαστική αντιπρόσωπο απλώς επειδή ήμουν αναπληρωματική με ειδοποίησαν το απόγευμα. Γιολο. Και θενξ <3

6 Likes

Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες και τους εορτάζοντες του forum και γενικά!
Φέτος μάλιστα θα ζήσουν πρωτόγνωρες εμπειρίες στη γιορτή τους αφού εκτός του ότι πέφτει… φθινόπωρο (εκεί παραπέμπουν οι καιρικές συνθήκες!), το βραδάκι θα μονοπωλούν το ενδιαφέρον των επισκεπτών στο σπίτι τα αποτελέσματα των εκλογών (εντάξει, ίσως όχι όλων, αλλά ο κανόνας αυτό θα είναι!)

6 Likes

Σώσαμε ένα μικρό κοτσύφι κάτω στον κήπο που ήταν έτοιμες οι γάτες να το κατασπαράξουν.

Τώρα το έχουμε εδώ ασφαλές στο μπαλκόνι, είναι φοβισμένο κάτω από τη γλάστρα. Έρχεται η μαμά του και το ταΐζει να δυναμώσει :smiling_face_with_three_hearts:

Έλεος με τους ακτιβιστές/ακτιβίστριες που παρεμβαίνουν στο έργο της φύσης.

19 Likes

Ε καλα, Γιαννενα εισαι, τι περιμενες :stuck_out_tongue:

1 Like

Sorry που τους θεωρώ απλά τραγικούς και για τη φυλακή…

… ή και για το ψυχιατρείο.

1 Like

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες! Νομίζω ότι γιορτή με εκλογές μπορεί να είναι αφορμή για διπλή γιορτή, ανάλογα με το αποτέλεσμα.
Κατα τα άλλα κι εμένα με κάλεσαν εφορευτική επιτροπή, αναπληρωματικη, αλλά απαλλασσομαι επειδή είμαι στο δημόσιο. Ακόμα φοβάμαι όμως μη με κρατήσουν να μετράω ψήφους, γιατί στο χωριό ισχύει ο νόμος που τους βολεύει.

4 Likes

Μου είχε τύχει κάποτε, πάω να ψηφίσω,
massive hangover (I think I was still drunk) μετα απο dj set
“ααα ειστε εφορευτικη, τελεια , δεν εχει ερθει κανεις αλλος, θα σας κρατησουμε”
I was too hazy to say anything

a then-person of importance was also around
(εχει μαλιστα σημερα την γιορτη της)
τι να κανω, εμεινα και εγω
(motivation is all)

(pause for reflections)
happy name day to all

5 Likes

Οι exodus παίζει να έρθουν ή ποτέ;

Τι να σε κρατησουν, απλα σηκωνεσαι και φευγεις :stuck_out_tongue:

2 Likes

Τελικά ούτε καν μου είπαν τίποτα. Μόνο 350 ψήφους έχουν να μετρήσουν.

1 Like

@anhydriis δεν τολμαω να πατησω στο αλλο νημα. Βλεπω 113 αδιαβαστα μνμ και ειναι μονο των τελευταιων τριων ημερων. Μπορω να ψηφισω δι αντιπροσωπου ή να παω σε αλλο εκλογικο τμημα; Επισης, αιτουμαι μια ημερα παρατασης για εμενα και τη @Sh_Wo_f, αλλα ξερω την απαντηση :rofl:

4 Likes

Μην μιλάς για εκλογικά, αλλά ευχαριστώ που με σκέφτηκες χαχαχ. Εννοείται δεν έχω ακούσει νότα και μετά απο 42 ώρες αυπνίας ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΑΥΡΩΜΑΤΑ ΣΕ ΒΟΡΙΔΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΑΠΠΟΥΔΙΑ ΑΠΟΜΕΙΝΑΡΙΑ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ ΑΠΟΣΑ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ δεν ξέρω αν θέλω να ασχοληθώ με τίποτα. Έβερ. ;p

8 Likes

Στο τμημα που ημουν, πανω απο 2 στους 3 που ψηφισαν ΝΔ, εβαλαν σταυρο στον τσιριδα. Πως σπυ φανηκε;;

2 Likes

Κοιτα, σε λιγο θα ξεκινησω να κανω καταμετρηση… οποτε εχουμε τουλαχιστον μια ωριτσα παραταση λογω επιστροφης εκλογικου σωματος… επισης εχω την εντυπωση πως το αποτέλεσμα δεν ειναι αμφίρροπο… κατσε να το προχωρήσω λιγο…

3 Likes

Ναι ρε γενικά καμία τύχη , αλλά αυτούς που αναγκαζόμουν να τους βάζω με τα χεράκια μου με πόνεσαν πιότερο. Καλά και γενικά μαφία η φάση τους, από εκλογείς μέχρι εκλογικούς αντιπροσώπους και υπαλλήλους, με απόπειρες νοθείας, ελεεινό υφάκι, κανέναν σεβασμό και γενικά μια αηδία.

6 Likes

Τι μια ωρίτσα άνθρωπέ μου ;p

6 Likes

Δεν φτάνουν 3,600,000,000,000 nanosec δλδ;

Μύρισε τιρινινι στο βυθό του μπικίνι

image