Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

https://www.metal-archives.com/artists/Kristoffer_Rygg/1563

Κλειδαρά, υδραυλικό ναι. Αλλά μάστορα για πικαπ όχι. Νεξτ ταιμ ντουντ :rofl:

Όχι και πολύ καλά αγγλικά αλλά νταξ! Καλός μάστορας να είναι :crazy_face:

1 Like

@nikosPL πες του οτι ερχεσαι απο SvenN. Θα σου κάνει καλύτερη τιμή. Μη ζητήσεις απόδειξη, όλα καλά θα πάνε.

3 Likes

Κοιτάξτε τι θα βάλει στη Βουλή ο σοφός ελληνικός λαός.

3 Likes

Πήρε πολλούς ψήφους :question:

1 Like

Να ξέρετε πάντως ότι κάποτε στα λεξικά θα γράφει “ψήφος, ο / η (παλιομοδίτικο)”.

Η γλώσσα δεν μένει αμετάβλητη, το λάθος ενίοτε επιβάλλεται ως σωστό.

3 Likes

10 Likes

Με Death και Carcass, πόσο να αντέξει η κεφαλή του πικάπ;

3 Likes

Γαμώτο, είχα και αναφορά σε πικ απ στο κείμενό μου για το Human, έχασα την ευκαιρία να γράψω “…μέχρι να τα παίξει το πικ απ τους, σαν του Νίκου PL”.

5 Likes

Κρίμα που το φόρουμ έχει μόνο καρδούλες κι όχι ροφλ.

8 Likes

Το χω πει και εγώ πολλές φορές ότι το χαχα θα πρέπει επιτέλους να μπει.

4 Likes

Θα 'χουμε άλλα μετά

“Χαχα” σε σοβαρά ποστ, παρεξηγήσεις…

Θα πάει το μπάνιο σύννεφο

5 Likes

Θα ηθελα να μαθω ποτε ηταν το τελευταιο μπαν που επεσε σε αυτο το φορουμ… :roll_eyes:

3 Likes

Να σου πω εγώ ποιο ήταν το πρώτο (και τελευταίο) μπαν που έπεσε σ’αυτό το τόπικ;

1 Like

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω σ’ αυτό η αλήθεια είναι.

Έχει χαλαρώσει πολύ η φάση ε; Καλώς ( ; ).

ΟΚ ας πούμε τότε οργισμένες αποχωρήσεις.

1 Like

Ηδη εχω εκπλαγει απο το οτι υπηρξε μπαν, ποσο μαλλον εδω μεσα. Ειμαι οπαδος της κοινωνιας της πληροφοριας, μοιρασου το ινφο σε παρακαλω.

Νταξ, δεν ασχολουμαι και με ολα τα νηματα προφανως, ουτε δινω τοση σημασια οσο παλια, αλλα υπηρξαν 5-6 περιπτωσεις την τελευταια διετια που απορησα με την ελλειψη μοντερεισο. Τα παιδια κανουν οσα (ποσοτικο, ολοι εχουν τις ασχολιες τους, σιγα μην σκανε για τους μπαγλαμαδες που τσακωνονται σε ενα φορουμ, εστω και το δικο τους) μπορουν, αλλα δεν επρεπε να ειναι ολα ασπρο μαυρο. Ενιγουει, μεγαλοι ειμαστε, μονο φασιστες και ομοφοβικους δεν θελω να εχω στο οπτικο μου πεδιο. Με τους αλλους θα τα βρουμε στο τελος.

10 Likes

σοκ

7 Likes

8 Likes

Το έχει κάνει αυτο η Samsung με το Oculus GearVr πολλά χρόνια πριν.