Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Βγήκα για μία δουλειά και έμεινα τέσσερις ώρες κάτω από τον ήλιο χωρίς αντηλιακό, οριακά δεν έπαθα τπτ από τη δυσφορία που μ’ έπιασε. Με δυσκολία έπαιρνα αναπνοή, αυτοί που κάνουν “ηλιοθεραπεία” είναι μάλλον σαδομαζοχιστες, αλλιώς δεν υπάρχει άλλη πειστική εξήγηση.

8 Likes

Ναι μωρε υποχωρουν αυτα δεν υπαρχει θεμα.

Το να καθεσαι να σε τρωει ο ηλιος ειναι βασανιστηριο πραγματικα. ΟΚ Στο ποδηλατο τρωμε ολο τον ηλιο αλλα τουλαχιστον σε φυσαει ο αερας, αυτοι που κανουν κατι δουλειες τυπου σερβιτορος σε μπιτσομπατο θα πρεπει να παιρνουν βαρεα και ανθυγιεινα, αστα…

1 Like

Δεν υπάρχει θέμα; Ε, όχι δα. Δεν είναι για χόρταση ο ήλιος. Μια χαρά σωρευτική ζημιά κάνει.

2 Likes

Ναι ρε εννοειται, για το αισθητικο που ρωτησε απαντησα, το κοκκινισμα θα υποχωρησει, αυτο ηθελα να πω.

2 Likes

Εμενα παλι μου αρεσει, με αντιηλιακο παντα, τα νερα μου και οχι μεσα στο καμμα φυσικα :sunglasses: διαλογιζομαι :sun_with_face:

Εγω διαολιζομαι :grey_exclamation:

Ευτυχως ειναι μερικοι που κανουν ηλιοθεραπεια και μενει για εμας η καλη η σκια

5 Likes

meditate-meditation

1 Like

όπως και αυτοί που τους αρέσει το καλοκαίρι και είναι -βαριά-πάνω από 25 χρονών.

7 Likes

Dafaq?!

1 Like

Αυτό συνήθως το δημιουργούν οι άλλοι. Από παιδί θυμάμαι να μου λένε όλοι κάθε καλοκαίρι πόσο άσπρη ήμουν και να με κάνουν να νιώθω άσχημα που δεν πήγαινα πολύ στη θάλασσα και που ήμουν πολύ άσπρη. Μπούλινγκ κανονικό.

Ευτυχώς μεγαλώνοντας κατάλαβα πόσο πρέπει να προσέχω, ειδικά επειδή έχω πολύ άσπρο δέρμα. Γι’ αυτό τα πρωινά φοράω μπαντόμπλουζες που καλύπτουν καλά το σώμα και δεν καίγομαι, αλλιώς θέλω σίγουρα αντηλιακό, ακόμα και μέσα στην πόλη.

2 Likes

Σαδομαζοχισμός γιατί όχι; Υπάρχουν άνθρωποι που γουστάρουν BDSM.

4 Likes

ΕΞΩ ΟΙ ΧΙΠΗΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΑΛ ΜΑΣ!!!
Ηρεμα το λεω

3 Likes

6 Likes

3 Likes

Ρε ειστε τρελοι; Τι κανατε εδώ, καμία σέχτα αντι-καλοκαιρινιστών; Δεν πατε να σας βαρεσει λιγο ο καλοκαιρινός ήλιος και ο αέρας; Σε λίγο θα κάνετε και κόμμα εσείς.

5 Likes

Καλοκαίρι μονο μέχρι τα 25, μετα ξεπουληθηκα (έπιασα δουλειά)

3 Likes

1.Το καλοκαίρι στην Ελλάδα είναι ό,τι χειρότερο.
2.Τα ξασπρουλιάρικα δέρματα είναι λατρεία <3, @OwlKitty κανένα κόμπλεξ ρε.

2 Likes
  1. ΝΑΙ συντρόφισσα !
  2. Νταξει και τα μελαμψά εχουν τη χαρη τους
1 Like

Καλοκαίρι στην Ελλάδα ο μόνος λόγος πέρα από οικογένεια που κάνω τον κόπο και αναγκάζομαι να κάνω υπερατλαντικές πτήσεις περίπου 1 φορά τον χρόνο, αφού είναι η καλύτερη εποχή.

Θαλασσουλα, σουβλάκια , ποτάκια μέχρι αργά το βράδυ , ξενύχτια , χαλαρό κλίμα, ηρεμία, αυτοκινηταδες με μουσική δυνατά και ανοιχτά παράθυρα τα βράδια, όλα τέλεια. Και τα ίδια έκανα κι όταν δούλευα στην Ελλάδα , έχοντας περάσει καλοκαίρια δουλεύοντας 12:00 με 21:00 πέντε φορές την εβδομάδα κι άλλες 5 ώρες το Σάββατο.

Χειμώνας στην Ελλάδα ότι χειρότερο μπορώ να σκεφτώ, βαρεμάρα, μισανθρωπικα μαγαζιά για διασκέδαση χωρίς εξαερισμό, κρυο, γενικά απλά σκατά.

Και τώρα που έπιασα δουλειά σε σχολείο εδώ πέρα, κάθε χρόνο από 15 Ιουνίου έως 7 Σεπτεμβρίου θα αράζω και θα πληρώνομαι, απλά ηδονή. Μόνο μπάρμπεκιου, videogaming, κοκτεηλαρες, ποδόσφαιρο και αραγμα. Καθίστε εσείς να γκρινιάζετε για την ζέστα.

8 Likes