Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Ρε ουστ ρε

2 Likes

Ενω εγω εχω το Νομισματοκοπείο :rofl:

Ενταξει, επιβεβαιωθηκε. Ειστε τρελοι ΚΑΙ εχετε σεχτα.

Καλα, το παρακανες κι εσυ. Γαμω τα μαγαζια εχει η Αθηνα (μιση Ελλαδα γαρ) για χειμωνα. Κρυο και χωρις εξαερισμο λεει…

3 Likes

Καλοκαιρακηδες σας ψάχνουμε με τα αποσμητικά στα χερια

7 Likes

Αν έχεις 10k να χαλάσεις και ένα μήνα χρόνο, τι καλοκαίρι, τι χειμώνα μια χαρά θα την περάσεις, τα υπόλοιπα είναι μλκιες

8 Likes

11 Likes

Το καλοκαίρι στην Ελλάδα είναι τέλειο, εάν έχεις χρόνο και λεφτά (και υπομονή - αν κ φαντάζομαι είναι και αυτή ανάλογη των χρημάτων). Πλέον δεν είναι για όλους και τα πράγματα θα είναι μόνο χειρότερα. :sun_with_face: :smiley: :sun_with_face:

Και ο ήλιος είναι, είτε μας αρέσει είτε όχι, είτε την παλεύουμε, είτε όχι, επικίνδυνος. Και ο καρκίνος του δέρματος η πιο συχνή μορφή καρκίνου, νομίζω. Για την οποία όμως μπορούμε να κάνουμε και δύο πράγματα για να την προλάβουμε. Οπότε προσοχή, αντηλιακό πάντα και παντού, καπελάκι και ενυδάτωση. :sun_with_face: :desert_island: :sun_with_face:

7 Likes

Πνεύμονας, στήθος, παχύ έντερο, προστάτης είναι πιο συχνοί.

1 Like

…από τις πιο, τότε. δεν είναι αυτό το θέμα. ;p

1 Like

Η ειρωνεία είναι ότι αν βγεις έξω την περισσότερη μπιχλα θα την βρεις τον χειμώνα που στοιβάζονται όλοι σαν τις σαρδέλες στα μαγαζιά και φοράνε και πουλόβερ και ένα σωρό layers, και βρωμάει λες και έχει μόνο μεταλλαδες από τα 90ς μέσα, αυτούς χωρίς την μπλούζα σε συναυλίες

'Ηλιο και ζέστη ΜΟΝΟ όταν έχω άδεια και κάποιος με πηγαίνει με φορείο από το κρεβάτι μου στην ξαπλώστρα στην παραλία. Σε οποιαδήποτε άλλη συνθήκη… ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΟΜΩΣ θέλω να νυχτώνει από τις 3 το μεσημέρι, μόνιμη συννεφιά και μέγιστη θερμοκρασία 10 βαθμούς

5 Likes

Ακόμα και στο “βαριέμαι” πρόβλημα με τους μεταλλάδες, μιλάμε για απίστευτη εμμονή.

9 Likes

Λολ δεν είναι εμμονή η αλήθεια (!)

Κλαίω που τριγκαρει ΚΑΘΕ φορά όμως.
100% επιτυχία το τρολλαρισμα σε σένα

Εγώ πιστεύω ότι σου έχουν φάει γκόμενες και το βαφτίζεις τρολάρισμα πάντως.

Θα έπρεπε να το έχεις σκεφτεί λίγο καλύτερα, η απάντηση μου (που είναι επίσης αλήθεια), είναι ότι ποτέ δεν γουσταρα γκόμενες που να μπορουν να μου τις φανε μεταλλαδες.

Συγχαρητήρια που μετέτρεψες ακόμα έναν χαβαλε σε βαρετή κουβέντα πάντως, πολύ θιγεσαι ώρες ώρες

Ευχαριστώ, για τον πούτσο χαβαλές ήταν πάντως.

1 Like

1 Like

Αν δεν ήταν μεταλλάδες, δεν υπήρχε θέμα;

1 Like

Μπήκα να γράψω την εξυπνάδα μου αλλά ξαφνικά αισθάνθηκα πολύ ον τοπικ και το μετάνιωσα

5 Likes

Κάτσε ποιο εννοείς, βαριέσαι, βρωμάς ή είσαι μεταλάς?

5 Likes

Πέρα απ’ την πλάκα, προχτές στο Κύτταρο στον Barlow ήταν 1-2 τύποι δίπλα μου που βρωμούσαν (μασχαλίλα και τα σχετικά). Αναγκάστηκα να πάω λίγο πιο πέρα.

Πάνω από 20 χρόνια σε συναυλίες, δεν μου είχε ξανατύχει αυτό.