Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Έχουμε χαλάσει αφού. Σκέψου ότι υπάρχουν και κάποιοι που δεν ειναι χουλιγκανζ και πρεζάκια

3 Likes

Αν θελετε να νιωσετε τι σημαινει πραγματικη μασχαλιλα, πηγαινετε στα αντρικα του pull&bear σε περιοδο εκπτωσεων

6 Likes

Έχει δηλαδή πολλούς μεταλλαδες :grey_question:

12 Likes

Στα H(eavy)&M(etal) έχει

12 Likes

Ολ οφ δι αμποβ

1 Like

Γι’αυτό παίζει k-pop ε

Ξερω γω, λες και απαντησα σοβαρα στις μαλακιες του Κρισπ :sweat_smile:
Ειχε ορεξη σημερα κατι τον πειραξε μαλλον, ολα καλα συνεχιζουμε.

Καλά με παρομοίασα με το φαινόμενο της πεταλούδας, ένα ποστ για καλλυντικά έκανα και έκτοτε σας πήρε και σας σήκωσε ο διάολος. :joy:

6 Likes

zilevoun to frapa dermataki pou tha ftiaksoume emeis me to skincare mas, min asxoleisai ;p

4 Likes

Οτι πρεπει τα greeklish για αυτο το ποστ.

Κατα τα αλλα, ποιος ειπε οτι δε θελουμε κι εμεις skincare?

2 Likes

and thats why i chose them

κανείς, όλοι θέλετε, ένας ένας ένας

2 Likes

Μέχρι και μουστάκι θα τους βάλεις να ξυρίσουν, έτσι σε θέλω :sunglasses:

2 Likes

Δεν εχουμε μουστακι :alien:

2 Likes

ε τότε να φτιάξετε

1 Like

Κανέναν δεν πήρε και σήκωσε ο φαδερ, είναι απασχολημένος με την ποιότητα των Dust+Cream :crazy_face:

1 Like

Είναι εμφανές τι τον πείραξε, σήμερα που κατέβηκε για δουλειά έψαξε τη μπετονιέρα του Μπαφογιάννη, αλλά τζίφος, την είχε κάνει. Βολεύτηκε με κάτι εργασίες στο απέναντι πεζοδρόμιο.

3 Likes

Έτσι :heart_eyes:!! Και ξύδι σε σίστες χοντροφοβικούς.

Το καλοκαιρι τωρα που εχασα καμια 40αρια κιλα λιπος και δεν ιδρωνω μονο που αναπνεω μια χαρα μου φαινεται. 5 χρονια πριν με το που ανεβαινε το θερμομετρο πανω απο 25 ηθελα να πεθανω πραγματικα, τρομερη δυσφορια, δεν ειναι μονο θεμα “γουστου” λοιπον.

Απο την αλλη δεν παλευω καθολου τον χειμωνα πλεον, και οταν λεω χειμωνα λεω αυτον τον αστειο ελληνικο χειμωνα. Με το που παει κατω απο 10 βαθμους ειμαι με μια σομπα αγκαλια, γελοια κατασταση πραγματικα.

4 Likes

Εμ, έχεις και τα κυπριακά γονίδια εσύ, δεν είσαι για χειμώνα λέμε!!

2 Likes

Ναι ρε Μεσανατολιτης κανονικα, ενα δραμα.

1 Like