Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

άρα με τους δυνάστες

Δεν είναι γιαγιά του αυτή που βγήκε στο Λιάγκα. Έχουν πεθάνει και οι δυο γιαγιάδες του.

«Σε εκπομπή φιλοξενήθηκε κυρία που δεν έχω δει ποτέ μου, παρουσιάστηκε ως γιαγιά μου»

2 Likes

Βάλε τα πράματα σε μια τάξη, από παντού χτυπάνε τον αρχηγο μας.

Stay tuned, θα κάνω αποκαλύψεις για τις γιαγιάδες πολιτικών από Μαξίμου μεριά :sunglasses:

1 Like

Κάτσε μη βγουν τίποτα κνιτες και δε μαζεύεται μετά

1 Like

Όντως. Το διάβασα πολύ αργότερα.

Ας μείνουμε στις ομάδες λοιπόν.

1 Like

Μου το ειχε πει ενας στο “Διπλο” στα Εξαρχεια, αλλα ηταν το 1990 ή 1991, αρα ο Στεφ μαλλον δεν επινε καφε. Ημουν με συμμαθητες μετα απο φροντιστηριο και καθοταν στο διπλανο τραπεζι. Ακουσε να μιλαμε για αθλητικα και μας ενημερωσε, ασχετα που δεν τον ρωτησε κανεις. Επισης, θυμαμαι χαρακτηριστικα οτι του αρεσε και η μουσικη, “αλλα οχι αυτη που παιζει τωρα, εμενα μου αρεσουν μουσικες με αρπες και αλλα αρχαια οργανα”. Τρια λεπτα μετα ειχαμε πληρωσει και φυγει. Δεν εμαθα ποτε ομως αν εγινε αρχηγος κομματος για να σας πω τι να περιμενουμε την αλλη Κυριακη.

Να κανεις αγώνα να χάνεις 15 κιλα κ να σου λεει ο ορθοπεδικος οτι το γονατο σου ποναει εδω κ 2 βδομαδες γιατι εχασες μυικη μαζα κ το τραυμάτισες.

Καλημερες καλη δουλειά.

13 Likes

Προτείνω ελαφριά γυμναστική με αντιστάσεις (λάστιχα).

2 Likes

Μου εδειξε κατι ασκήσεις. Θα τον παρω τηλ να τον ρωτησω κ για τα λαστιχα τι ακριβως

Το ίδιο ( ίσως ) έπαθα κι εγώ όταν με έπιασε κολικός χολής το 2018 . Είχα χάσει 23-24 κιλά και μια από της αιτίες χολοκυστοπαθειας πέραν του διατροφικού κ.α. είναι η απότομη απώλεια βάρους

1 Like

Ν αρχισουμε τα πιτογυρα παλι δηλαδή;

2 Likes

Όλα εκεί οδηγούν.

6 Likes

8 Likes

a7s35d

5 Likes

Επιτέλους τελειώνει ο Σεπτέμβρης, να πέσει λίγο η θερμοκρασία

2 Likes

Αμήν και πότε.

Οταν χανεις πολλα κιλα αποτομα ειναι απολυτως λογικο να χασεις και μυες, μην αγχωνεσαι, θα κανεις την γυμναστικουλα σου και θα τα παρεις πισω.

Anecdotally το χαμηλοτερο που εχω δει στην ζυγαρια ειναι 81 οταν σταματησα την διαιτα, πλεον 3 χρονια μετα και με καθημερινη (αεροβια μεν) προπονηση ειμαι γυρω στα 87. Το αστειο ειναι οτι οποιος με δει μου λεει “εχασες και αλλα”? Υποθετω (η θελω να ελπιζω) οτι απλα πηρα πισω καποιους χαμενους μυες που εννοειται πως ειχα χασει στην τρελη απωλεια βαρους εκεινο τον χρονο. Λιπομετρηση της προκοπης δεν εχω κανει αλλα απο την εικονα που εχω για το σωμα μου επιβεβαιωνεται οτι δεν εχω παρει σε λιπος απο τοτε.

5 Likes
6 Likes