Pestilence, benediction, grave, 28 απριλιου αθηνα!

To dehytrated?

ρε σεις…έπρεπε να διαλέξω…διάλεξα αυτά που μου αρέσουν καλύτερα.(έμφαση στο ΜΟΥ):slight_smile:

Καθως ο καιρος για το live πλησιαζει οποιος μαθει κανα setlist απο οπουδηποτε και για τις τρεις μπαντες ας το ανεβασει για να αρχισουμε να ψηνομαστε!!

Pestilence

Underworld
London, UK
April 12th 2009

Devouring Frenzy
Horror Detox
Chemo Therapy
The Process Of Suffocation
Fiend
Hate Suicide
Drum & Bass Solos
Chronic Infection
Secrecies Of Horror
Mind Reflections
Synthetic Grotesque
Lost Souls

Out Of The Body

Που είναι το Deify Thy Master?:frowning:

Τραγικο το setlist. Γελαει ο κοσμος.

τιναφτάρεεεεεεεε!!!

Ε; :? Τι setlist είναι αυτό;

Δεν πειραζει. Οπως και να χει, θα μαστε εκει για Vitriol.

ούτε stigmatized, ούτε land of tears, ούτε subordinate to the domination, ούτε deify the master, πού οδεύωμεν?
Τουλάχιστο θα’χουμε benediction που εγγυημένα σπέρνουν!

Μην αγχώνεστε ρε μάγκες: καλοί οι Pestilence, αλλά όταν έπαιζαν στο γήπεδο οι Death-Atheist, αυτοί ήταν στον πάγκο.

Βenediction ρε!

απαράδεκτο ε

και πρεπει να κάνω κι ένα εντιτ στο wet dream setlist των benediction…δε ξέρω κι εγώ πως άφησα έξω το they must die screaming.προφανώς είχα καταληφθεί από ένα σατανικό ξένο που βρήκα στον ορυζώνα μου…εξευτελιστική,τρομακτική,άθλια παράλειψη να ξέχασω αυτή την τραγουδάρα από το τελευταίο τους…πλζ φοργκιβ μη???

Εσείς τουλάχιστον θα δείτε και Benediction, ρε…

Εμείς εδώ πάνω μόνο Pestilence και Grave. Και ήλπιζα για ένα καλό set- list, ρε πούστη μου, τόσο καιρό κράταγα λεφτά για αυτήν τη συναυλία. Σκατά.

Eσείς εκεί πάνω τους Βenediction δε θα τους δείτε όχι για κάποιον άλλο λόγο εκτός του ότι οι Benediction έχουν κανονικές δουλειές και δε τους βγαίνει το πρόγραμμα να ανέβουν Σαλόνικα. Η μπάντα είναι ρισπέκτ λέμε.

Btw δε ξερω τι λετε, αλλα μετα από αυτο εδω: http://www.youtube.com/watch?v=jZ8QK5TMlgo τον ανθρωπο τον λατρεψα μιλαμε.

Ασχετο: Ο drummer μπορει να παιζει και να πινει καφε ταυτοχρονα.

ναι βρε παιδί μου,κομπλε με τους Μπενεντιξιον.Με τους άλλους τι θα κάνουμε???

btw Αngmar,your signature με κάνει ν ανατριχιάζω…

Προς Θεσσαλονικεις:η συναυλια θα γινει στο principal κι οχι στον μυλο!!!

Όοοχι, ρε γαμώτο…

Γιατι ρε, το principal είναι πολύ καλός χώρος…

Βαριέμαι το πήγαινε- έλα κλπ. Πιο καλά μου καθόταν ο Μύλος. Αλλά τώρα ξενερώσαμε με το set- list, το σκέφτομαι αν θα πάω. :? :frowning:

You’ll never see ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!