Placebo , 10+11 Σεπτεμβρίου , Θεσ/νίκη-Αθήνα

πηρα κι εγω εισητηριο χθες,αφου πρεπει να παιξουν απο το τελευταιο τους αλμπουμ θα πορτιμουσα να παιζανε τα happy you’re gone,julien,speak in tongues αντι για ashtray heart,bright lights,breathe underwater

νατε να περασουμε καλα! :slight_smile:

δεν επρεπε να δω το σετλιστ μοθ φαινεται απογοητευτηκα λιγο κ επισησ μου φαινεται μικρο… :frowning: :frowning:
δεν το χανω παντως θα δωσω το παρον απο τη θεσσαλονικη αυτη τη φορα!!! αλλωσε i love Brian!! :bow2:

Πολλά κεφαλαία atene παρόλο π σ είπαν να μη βάζεις… Λες κ το κάνεις επίτηδες… Πράγμα που με βάζει σε υποψίες…

(white zombie alert! :stuck_out_tongue: )

σοβαρα?? ουτε που το προσεξα… για τα greeklish ειδα. με κουραζουν τα μικρα βαριεμαι κ τουσ τονουσ!! πφφφ ολα μασ τα κοβουν σε αυτη τη ζωη…

done and done!!! 8)

οκ τελικα εχει εισιτηρια για θεσσαλονικη οποτε ακυρο(!)
παντως κατι ασχετο που παρατηρησα και την προηγουμενη φορα που ειχαν ερθει εδω περα δεν υπηρχε ουτε μια αφισα για την συναυλια!!!και παλι το ιδιο πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι
δηλαδη καποιος που δεν εχει ιντερνετ η να ακουει καποιο “ροκ” σταθμο που να το αναφερει δεν θα εχει ιδεα

Nancy Boy
Ashtray Heart
Battle For The Sun 8)
Soulmates
Bionic
Every You Every Me 8)
Special Needs
Breathe Underwater
The Never-Ending Why
Bright Lights
Meds 8)
Teenage Angst
All Apologies (Nirvana cover)
Song To Say Goodbye 8)
The Bitter End 8)
Encore:
Trigger Happy Hands
Post Blue 8)8)8)
Infra-red
Taste In Men 8)

Για αυτα ανυπομονω περισσοτερο, η σετλιστ δεν ειναι και μικρη, ειναι κανονικη…

Όσοι γουστάρετε να πάτε Placebo παίξτε στο διαγωνισμό σε ωραίο γκρουπάκι στο facebook για 2 εισιτήρια! :slight_smile:

http://www.facebook.com/pages/Spase-ta-oria/102969063084364

Tόσο η Didi όσο και οι Placebo δεν έχουν δώσει άδεια για διαγωνισμούς και free tickets. Ούτε οι χορηγοί όπως ο Rock fm δεν θα δώσουν, θα δώσει ένα group στο facebook?

δεν είχα σκοπό να πάω στη συναυλία αλλά τώρα που έμαθα το support δεν την χάνω με τίποτα…
Aviv Geffen :D:D:D:D:D:D
βλέπεις θα έχουν περάσει 7 ολόκληρες μέρες από την προηγούμενη φορά που τον είδα :p:p:p

πέρα από την πλάκα τώρα… έλεος με τον geffen…
εντάξει εγώ θα πάω έτσι και αλλιώς αλλά ΕΛΕΟΣ…

όσο για το setlist περίμενα κάποια πιο αγαπημένα κομμάτια φέτος αλλά τι να κάνουμε…

Ο Geffen πρέπει να είναι συγγενής του Λώρη, δεν εξηγείται αλλιώς. Θα τον δούμε και στον Οzzy φανταζομαι μιας και πάει με όλα…

:lol: :lol: :lol:

Παντού υπάρχει ένας Geffen!

Καταιγίδα λέει το Σάββατο…
Δεν είναι γραφτό να τους δω ποτέ… :frowning: :frowning: :frowning:

πείτε την αλήθεια, ποιός από εδώ μέσα φιλοξενεί τον geffen?:stuck_out_tongue:

Αντε να δουμε, μια μερα εμεινε

δυστυχως σχεδον σιγουρη η καταιγιδουλα. Μια φορα ειπα να τους δω και εγω…

μα το Δία θα ακούσουμε tennage angst και nancy boy live… εγώ προσωπικά το είχα ξεγράψει αυτό το ενδεχόμενο τα τελευταία χρόνια…

εχμ μηπως ξερει κανεις που ειναι το θεατρο γης? αλλοι λενε τριανδρια αλλοι λενε εδω, αλλοι εκει. και τα σχετικα… αν μπορω να παρω λεωφορειο και ποιο.

ντανκε

Aκριβως λιγο πανω απ το καυταντζογλειο
παρε καλυτερα κανα ταξι γιατι εκει περα εχει μονο κατι παραξενα λεωφορεια της ανω πολης