Porcupine Tree / Anathema, τον Σεπτέμβριο σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη

ΓΚαύλα.-

Eπιτέλους!
Τα 5 χρόνια είναι πάρα πολλά, δεν είμαστε όλοι βάζελοι να είμαστε μαθημένοι σε τέτοιες αναμονές! :stuck_out_tongue:

Ελπίζω να έρχονται κάθε χρόνο να ευχαριστιέσαι κι εσύ και να πέρνουμε εμείς το πρωτάθλημα:p

Τι λεει ο τυπος? καλα φιλε θα μας τρελανεις? Ξερεις τι ιστορια εχουν οι VAN DER GRAAF γενικοτερα στην μουσικη και ειδικοτερα στην prog σκηνη? ο Wilson απλα προσκυναει οπως και πολυ αλλοι. Ακους εκει κατω απο τους Blackfield. Ε ρε τι ακουμε σημερα. Μεσοκοποι λεει κυριουληδες. Ναι ειχαν κονε και τους εβαλαν δευτερους. Παλι καλα δηλαδη που δεν ειχαν μεγαλυτερο μεσο να τους εβαζαν πρωτους ετσι?

πεστα φιλε,εχω βγει απ’τα ρουχα μου

Ρε διαβάστε και τα άλλα ποστ,πλάκα έκανε!!!

αντε ρε:p

Καθε σελιδα και κραξιμο,βαριουνται να κοιταξουν τα επομενα ποστς ξερω γω.

A!Nτάξει!Συγχωρείσαι!

σιγά ρε μάντη κάλχα.

τα επομενα μετα απο αυτο του Παναγιωτη ΕΞΥΠΝΑΚΙΑ:p

:lol:

Πάντως το ποστ του Παναγιώτη μάλλον ψάρωσε τον πρώτο που του απάντησε στα σοβαρά! :lol:

Ρε…Κι εγώ είδα ότι ήταν του Παναγιώτη το ποστ και το έψαξα…Λέω δεν μπορεί να μην τους ξέρει καν και να εκτίθεται έτσι…:stuck_out_tongue:

θα ζηταμε απο porcupine να παιξουν signify και απο αναθεμα eternity+silent enigma

:stuck_out_tongue:

headliners θα είναι οι anathema ε?
είναι από τα συγκροτήματα που βαριέμαι αφάνταστα.
για porcupine tree εννοείται πως θα πήγαινα περπατώντας αλλά δεν την παλεύω με τους anathema οπότε θα δείξει.έχουμε καιρό.

Guest σε PT λέει το σάιτ των Anathema. Οπότε μάλλον (για το καλό τους!) headliners θα είναι οι PT.

έτσι μάλιστα!8)

I love this forum! :lol2::lol2::har::har:

Ελπίζω σύντομα σε ανακοίνωση ότι και οι δυο θα παίξουν Αθήνα αλλά και Θεσσαλονίκη.
Τελευταία φορά που τους είχα δεί ήταν τον Απρίλη του 2005 στο Λονδίνο πάλι μαζί…

Μακάρι να γίνει και να δουμε 2 σε 1…2 συγκροτηματάρες σε μια νύχτα.

Φερτε Porcupine Tree στην Θεσσαλονικη ρε!

PT 2η φορά το καλοκαίρι και 3η το Σεπτέμβρη, δε με χάλασε :stuck_out_tongue:

Και θα δω και Anathema που δεν έχω δει ακόμα :oops: