Porcupine Tree / Anathema, τον Σεπτέμβριο σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη

ωραια νεα :smiley:

γαματα θαναι μακαρι να παιξουν τπτ απο το τελευταιο,λιγα απο το 00s και πολλα απο τα 90s :stuck_out_tongue:

αλλα οτι κ να παιξουν , οι τυποι ειναι εγγυηση και δεν χανεται με τπτ αυτη η συναυλια

το σαπορτ κλαιν που λεει κ ο λουπιν , θα παμε πριν τους pt να πιασουμε 1η θεση καγκελο αλα στελιος :stuck_out_tongue:

αντε να δουμε γιατι 5 χρονια ειναι πολλα

E τοτε ρε φιλε συγχωρεισαι. Ναι σε συγχωρω. ΧαΧα. Ακους εκει δευτεροι. χεχε.

http://www.porcupinetree.com/tour.cfm

Tο ανακοινωσαν και οι ιδιοι…:stuck_out_tongue:
Καλα να περασουμε μαγκες…!8)

Λέει και Θεσσαλονίκη…μακάρι για τους πάνω…

Tα λεμε εκει παιδες 8)

Aγορι μου εσυ…!:lol:

fuck yeah

edit: οι anathema θεσσαλονίκη θα παίξουν 8 Σεπ. και οι porcupine 10 Σεπ.? Όχι οτι με χαλάει βέβαια.

Έχουμε καμιά ιδέα για το ποιος το διοργανώνει και πότε ξεκινάει η προπώληση;

ωρε τι εχει να γινει. ρε Και Θεσσαλονικη ρε μαγκες. Αυτα ειναι. Οχι οτι δεν το περιμεναμε δηλαδη…

[SIZE=“4”]ΓΓΓΓΓΙΙΙΙΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΡΡΡΡΡΡΓΓΓΓΓΓΓΓΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE]

5/6/2010
Greece is the word
PT have added a couple of dates in Greece later in the year. The band will be playing Gazi Technopolis on September 9th and the Principal Club in Salonica on September 10th.

Please n… [more]
PT have added a couple of dates in Greece later in the year. The band will be playing Gazi Technopolis on September 9th and the Principal Club in Salonica on September 10th.

Please note that due to a gremlin our myspace siteis displaying a gig in November. However this is not a real concert but a ghost in the machine. We?re working to fix this but in the meantime our apologies for any confusion (or expectation) this may have caused.

δηλαδή στην θεσσαλονικη θα έρθουν σε ξεχωριστές ημερομηνίες??

Μάλλον 8/9 στη Θεσσαλονίκη και 9/9 στην Αθήνα.

και γαμώ δεν έχω δει κανέναν από τους δύο (αν και μέχρι να μας έρθουν θα δω pt βέλγιο αλλά είναι φεστιβάλ οπότε άλλη φάση)!

ότι πρέπει για να συνέλθουμε από τις καλοκαιρινές διακοπές

Μπορεί και ναι, μπορεί και όχι. Ούτε εσύ δεν ξέρεις αν θα τους δεις :lol: και λίγα τα λόγια σου μάγκα μου για τους Anathema :stuck_out_tongue:

Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ. Τι να πούμε δηλαδή για τους SUNN O))) :?

Ντοπή και αίσχος για την τελευταία σου πρόταση

[SIZE=“4”]ΗΓΔΗΣΑΓΦΗΣΦΓΥΣΓ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ :yahoo::yahoo:[/SIZE]Αντε να βλέπουμε και τιμούλα

Μόνο καλά λόγια.

:lol::lol: πλάκα πλάκα δεν έχω ακούσει πολύ sunn 0)), αλλά μου αρέσει να τους κράζω #-o

Εγώ έχω ακούσει μόνο το τελευταίο αλλά μ’αρέσει να κράζω αυτούς που τους κράζουν.

Καλή φάση για Porcupine Tree!
Θα γούσταρα να τους δω αλλά δυστυχώς η ημερομηνία δεν βολεύει. (εξεταστική) :frowning:

Σίγουρα θα περάσουν όμορφα όσοι πάνε.
Και η Τεχνόπολη δεν είναι άσχημη για συναυλία, ειδικά μετά την κάψα του καλοκαιριού.

Λίγα τα λόγια σας για Sunn O))) !!! :lightsabre:
Ακούστε το Black One για αρχή (ή και τέλος…). Για όποιον αντέχει.

θα αποφασιστει τελευταια στιγμη,δεδομενου χρηματων και διαβασματων…οσο για αναθεμα,οντως λιγα τα λογια,μπορω και με μονο μια λεξη να τους περιγραψω:p

Μπομπα.