Premier League

Αυτο ξαναπεστο
τι ειναι αυτα τα πραγματα :rage: :angry:

Θα τον είχα κάνει ήδη αλλαγή, χαλαρά.

1 Like

Ναι αλλά έριχνε καλές μπουνιές στη Μύκονο.

1 Like

Πάει για panic buy τελευταίας στιγμής η αρσεναλ για ακόμα μια φορά. Σκάτα στα μούτρα του Αμερικανού και φέτος

1 Like

Έχει άλλα δυο γκολάκια χαλαρά το ματς και κόκκινη στον Bailly. Ndombele τρελή παιχτούρα, φαίνεται να βάζει μυαλό και αν αποκτήσει και εμπειρία το πότε πρέπει να κάνει το κάτι παραπάνω και όχι σε κάθε φάση θα γράψει ιστορία. Δεν παίζουν Bale, Toby, Doherty, Dele, Lucas, Lo Celso, Bergwijn και το νέο σέντερ φορ Vinicius ( δεν τον ξέρω καθόλου, αλλά έχω ακούσει καλά λόγια ). Πολύ πολύ καλή ομάδα φέτος η Τότεναμ.

2 Likes

πάντα επίκαιρο όπως φαίνεται

1 Like

Ειπε και καποιος απο τη Γιουναϊτεντ οτι ο Κεην καθεται στα @@ του;

Εν τω μεταξυ αυτη η Λεστερ πως εφαγε τριαρα απο τα σφυρια;;

E είσαι εριστικός. Το ματς το είδες ή απλά στο gazzetta live? Η Τότεναμ δεν έκανε απολύτως τίποτα στο 2ο ημίχρονο. 2 φάσεις πήγε μπροστά και 2 γκολ έβαλε. Γυρνούσε την μπάλα γύρω γύρω. Κρίμα που έφαγε την κόκκινη, το ματς πάλι με παρόμοιο σκορ θα έληγε και 11v11. Το αρχιδάκι ο Bailly 2 φορές πήγε η μπάλα στο 2ο ημίχρονο κοντά του και ξαναχτύπησε όπως στο 1ο. Καλά την κόκκινη που χάρισε στο Shaw γαργάρα. Δεν πειράζει, είδαμε πως η Τότεναμ σεβάστηκε τον αντίπαλο, μπορούσε να βάλει άλλα 5 γκολ χαλαρότατα.

15 Αυγούστου έλεγα αυτό από πάνω. Αν η Τότεναμ έχει πραγματικά βλέψεις για πρωταθλητισμό πάει και σκάει 50 για τον Pogba το χειμώνα να του βάλουν κορδέλα και να παίξει την μπάλα που ξέρει.

edit: Θυμάστε τα hashtags #JoseOut που κατακλύζαν τα social της Utd? :sweat_smile:

2 Likes

Απλα κοιμομουν και οταν ξυπνησα ειδα το σκορ, αλλα δεν ειμαι εγω το θεμα μας :stuck_out_tongue:

Πριν 2 βδομάδες αυτό :stuck_out_tongue:

Δεν προβλεπεται να βλεπω ουτε το δικο μου σημερα :stuck_out_tongue:

1 Like

Καλά όταν όλοι ξέρουμε ότι το πρόβλημα ξεκινάει απ’ τους Glazers, χεστήκαμε κιόλας για το τι ποστάρει ο dicklord69 ε :stuck_out_tongue:

1 Like

Η Αστον Βιλλα καλα κανει? :smiling_imp: :sweat_smile:

Τότε ήταν αποτυχημένος ο Μουρίνιο στη Utd ή όχι?

Στο Βίλα - Λίβερπουλ το άφησα στο 6-2, και πήγα να φτιάξω τοστ. Πρώτη φορά τα τελευταία 2 χρόνια που της πάει τόσο στραβά ένα παιχνίδι ( είχε φάει και πέρσι 5 απ’τη Βίλα στο Λιγκ Καπ αλλά έπαιζε με την 3η ομάδα ). Ντάξει συμβαίνει, ήταν κακό ματς, της Βίλα της βγαίναν τα πάντα και η Λίβερπουλ δεν έπαιξε καλά, πέρσι τέτοια ματς όμως τα καθάριζε.

Ιστορική η σημερινή μέρα. Θα κάνουμε καιρό να δούμε Λιβερπουλ και Man U να τρώνε 13 γκολ μαζί.

1 Like

Φαντάζομαι σήμερα μπήκε στα μαύρα κατάστιχα του @nnnkkk επειδή πέτυχε μια άλλη ομάδα σε πολύ κακή μέρα και την ισοπέδωσε :stuck_out_tongue:!

Ήταν αποτυχημένος όπως ήταν και όλη η Utd (και η Utd είναι ακόμα, από τη συνταξιοδότηση του Ferguson μέχρι και σήμερα).

Εγώ το άφησα στο 4-1, φαινόταν ότι σήμερα δε θα δούλευε τίποτα. Χαρισμένο γκολ από την αρχή, με το που μειώνεις 2-1 τρως σάπιο γκολ με κόντρα, μετά από λίγο 4-1, εντάξει, καμία ελπίδα :stuck_out_tongue:. Ό,τι πήγαινε μέσα, έγραφε.

Αν πανε σε τελικο κυπελλου και κερδισει η μια απο τις δυο με 7-6 στα πεναλτι μετα απο 0-0 σε 120 λεπτα μετραει?

Τι μου θυμιζει αραγε…

Άμα λήξει 7-6 στην παράταση στο δίνω. Πέναλτι, όχι. :v:

2 Likes

Βασικά αυτό, και θα συνεχίσει να είναι αποτυχημένη η United όσο είναι old boys club και άμπαλοι σαν τον Woodward μένουν στη διοίκηση μετά από τόσες αποτυχίες

1 Like

Ίσως το Μπαρτσελόνα-Μπάγερν επειδή είσαι Μπαρτσελόνα, αλλά δε θα έπρεπε, καμία σχέση.