Primera Division

[B][SIZE=“5”]VIVA VALENCIA CF[/SIZE][/B]

Σε μια βδομάδα θα τους δω!!!:smiley:

Εννοείς τη Βαλένθια; Τη Βαλένθια μας;
Στο Μεστάγια κι έτσι; :eek:

I wish!
Εννοώ στο Λονδίνο…1 στόχος,2 αποτελέσματα…

Πάντως αν ισχύει πως ένας φίλος μου θα μείνει βαλένθια…Μεστάγια,σου έρχομαι του χρόνου!

Α! Τότε θα είσαι στο μοναδικό ματς στο οποίο δε θα ήθελα ποτέ να είμαι μέσα γιατί θα αντιμετώπιζα κρίση συνείδησης/ταυτότητας κτλ.
Ακόμα κι έτσι πάντως μαλάκα θέλω φωτογραφίες ε.

Χαχαχαχα,ξέρω,γουστάρεις και Chelsea πανάθεμά σε!Θα τραβήξω ρε,μείνε ήσυχος!

Μωρή Βαλένθια!!!Ωραία κέρδισες πάλι…Πότε θα μάθεις όμως να διαχειρίζεσαι αποτελέσματα?Πότε θα τους μάθεις ρε Emery να αμύνονται καλά και να βγαίνουν σαν άνθρωποι στην κόντρα?Τόσα χρόνια τα ίδια!
Και πας στην Γερμανία και παίζεις στο μισό γήπεδο την Λεβερκούζεν και όταν σκοράρεις η ανύπαρκτη Λεβερκούζεν σου το γυρίζει,δεν έχει πάρει ανάσα και στο γυρίζει!Παίζεις σήμερα με την Espanyol και σκοράρεις στο 7 και δεν ξανακάνεις φάση!Μέχρι να ισοφαριστείς τρέχεις πάνω κάτω χωρίς λόγο!Σοβαρέψου!

Και πρέπει να κάνουμε και ένα εικόνισμα στον Soldado…

Πήραμε τα καταλανικά σιχάματα, ε; Τώρα το δα. ΦΑΚ ΓΙΕΑ.

Γιεα!!!

Φίλε μου Άρη που σε εμπιστεύτηκα να κλείσεις εισητήρια μέχρι και την μέρα που εξαντλήθηκαν θα σε μισώ για όσο ζω!Άντε να πάρουμε το Europa τώρα.

Δηλαδή πήγες Λονδίνο αλλά όχι στο ματς; :lol:
Καλύτερα πάντως για σένα αν έγινε έτσι, γιατί απ’ ότι είδα ήταν δύσκολη βραδιά για τη Βαλένθια.
Κατά τα άλλα η δήλωση “πάμε να πάρουμε το Europa League” εδώ makes much more sense απ’ ότι στο σημερινό πρωτοσέλιδο του Γαύρου. :lol:

Ρε συ είμαι Λονδίνο για σπουδές,δεν πήγα,άμα ταξίδευα για να δω Βαλένθια θα πήγαινα Μεστάγια!Και ξέρεις το μόνο που ήθελα να δω ήταν τις φανέλες,τον κόσμο,ξέρεις…Δεν είχα και πολλές ελπίδες να κερδίσουμε χτες…Μακάρι να σηκώσουμε την άλλη κούπα που είναι και στα μέτρα μας…

Μακάρι

Μπράβο ρε Βαλντέζ!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!Κατσαπλιά!

Γράκχε πάλι χάσαμε με 2 γκολ καθυστερήσεις…:frowning:

Μόνο εμείς είμαστε ικανοί να χάνουμε έτσι ε

Ισχύει…Και έχω αρχίσει να κουράζομαι με Έμερι…

αντε παρτε και ενα καλο νεο
[B]
«Ιστορική συμφωνία για την Βαλένθια»![/B]

Δικαίωμα στους οπαδούς της Βαλένθια να ονειρεύονται ένα καλύτερο μέλλον έδωσε σήμερα η διοίκηση της ομάδας. Όπως ανακοίνωσε και επίσημα, ήρθε σε συμφωνία με γνωστή τράπεζα για την χρηματοδότηση της ολοκλήρωσης του νέου της γηπέδου, του οποίου οι εργασίες είχαν διακοπεί από τον Φεβρουάριο του 2009.

«Είναι μια ιστορική συμφωνία. Είναι μια ημέρα που θα μείνει στην ιστορία και θα χαροποιήσει όλους τους οπαδούς της ομάδας μας οι οποίοι θα βλέπουν τους παίκτες μας να αγωνίζονται σε ένα από τα καλύτερα γήπεδα του κόσμου», τόνισε, φανερά ικανοποιημένος από την εξέλιξη, ο πρόεδρος της ομάδας, Μανουέλ Γιορέντε. «Το νέο σπίτι της Βαλένθια θα δώσει την ευκαιρία στην ομάδα μας να ανέβει κι άλλο επίπεδο», πρόσθεσε και κατέληξε ευχαριστώντας την Bankia για την σημαντική συμβολή της στην ολοκλήρωση του έργου.

Σύμφωνα με όσα ανακοίνωσαν και επίσημα οι «νυχτερίδες» εκτιμάται ότι μέσα στα επόμενα δύο χρόνια οι εργασίες, οι οποίες να αρχίσουν άμεσα, θα έχουν ολοκληρωθεί και η Βαλένθια θα μπορεί να αγωνιστεί σε αυτό.

Καλά δεν ξέρω αν για μένα είναι καλό νέο ότι η ομάδα κάποια στιγμή θα φύγει απ’ το Μεστάγια (το οποίο στα μάτια μου είναι ΗΔΗ ούτως ή άλλως το καλύτερο γήπεδο στον κόσμο, από ποδοσφαιρικής άποψης), αλλά τέλος πάντων.

το σκεφτόμουν οτι αυτό θα έπαιρνα σαν απάντηση :slight_smile:

Πφφφ,τώρα το είδα αυτό…Ίσως να μην είναι το καλύτερο αλλά ελπίζουμε σε ανάλογη έδρα.Βασικά θέλω να παω στο Μεστάγια πρώτα και μετά ας πάνε αλλού!:slight_smile:
Παίζει να το κανονίσω ακόμα και για φέτος.