Primera Division

Να που έστω κι αργά βγάλανε λίγο ψυχή τα παλικάρια μας και πήρανε το x!!!

Αν φάμε τρία τώρα θα πεθάνω!

[SPOILER]Σολδάδο respect![/SPOILER]

Δεν το βούλωνα καλύτερα?Μπήκε το πρώτο…

Έτσι,βεντούζα!Περάσαμε.

Albelda και Banega ανανέωσαν.:slight_smile:

[B]
Τραυματίστηκε από το αμάξι του ο Μπανέγκα![/B]

Εκτός δράσης για περίπου έξι μήνες θα μείνει ο Έβερ Μπανέγκα. Ο Αργεντινός μέσος της Βαλένθια υπέστη κάταγμα κνήμης και περόνης στο αριστερό πόδι, όταν το αυτοκίνητό του, στο οποίο είχε ξεχάσει να βάλει χειρόφρενο μετά από στάση για ανεφοδιασμό βενζίνης, κύλησε προς τα πίσω και τον πάτησε!

#-o

καλα πολυ χαζος ηταν και το ξεχασε?
περαστικα του αλλα δεν βλεπω να αλλαζει το αποτελεσμα το σημερινο
η απουσια του.Η Μπαρτσελονα καιγεται για νικη

ε δεν νομίζω να καίγεται και πολύ.

τι τα παρατησανε?
πανε μονο για το champions league?

ε οσο να πεις είναι τελειωμένο το ποιος θα το πάρει.ας παλέψουν τσαμπιονια και κύπελλο

ρε τον μεσσι ρε…

Μακραν το καλυτερο μας ματς φετος,αν ηταν πιο προσεκτικη στην τελικη προσπαθεια,ουτε που μπορω να διανοηθω που θα ειχε φτασει το σκορ.
Επισης αμαρτια που δεν μπηκε το γκολ στο ψαλιδακι του Φαμπρεγκας,σκετη μαγεια ολη η φαση…

Κοίτα σαν κλαμμένο μουνί βλάκα Γιορέντε.Κοίτα πως κατάντησες την ομάδα.Χωρίς ακραία χαφ.Με προπονητή που βάζει τον Albelda να εκτελεί στημένα.Και όλοι λένε να είμαι ευχαριστημένος με την τρίτη θέση και πως να κοντράρει κάποιος Ρεάλ Μπαρτσελόνα κτλ.Και με Mata,Joaquin και Villa η ομάδα δεν μπορούσε να τις κοντράρει αλλά πήγαινε και έπαιζε μέσα έξω τις πιθανότητές της.Και σου έκανε και ένα διπλό στη Ρεάλ που και που,δεν έτρωγε 6 στο Μεστάγια,χωρίς να κατέβει στο γήπεδο.Κοίτα Γιορέντε χάλια.

Ίσως να είμαι υπερβολικός αλλά τρίτοι δεν θα βγούμε με καμία δύναμη.

Με στειλατε και στον κουβα!:x

Πήραμε 9 κίτρινες κάρτες σημερα.9!!!Κερδίσαμε τουλάχιστον.

Καλή γκάφα!:stuck_out_tongue:
Εγώ πάντως αν το εννοούσες μαζί σου!!!Κυρίως για την προεδράρα!

Το περίμενα πως θα νικούσαμε σήμερα την Ατλέτικο μετά τα μεσοβδόμαδα.Ξεμπούκωσε και ο Σολδάδο!

[SPOILER]Σήμερα λόγω διαβάσματος δεν είδα την ελληνική “τιτανομαχία”.
Είχα πει από πέρυσι πως θα σταματήσω να ασχολούμαι με ελληνικό ποδόσφαιρο και αν και έβλεπα τα ματς,είχα μια κάποια απόσταση φέτος.Μάλλον σήμερα τελείωσε οριστικά για μένα.Απλός παρατηρητής από εδώ και πέρα.Αν ποτέ αποκτήσουμε ευρωπαϊκών προδιαγραφών πρωτάθλημα ίσως τα ξαναπούμε για ελληνικές ομάδες. Amunt Valencia!!![/SPOILER]

Μα σοβαρά πιστεύεις ότι μπορούμε να χάσουμε την τρίτη θέση από τη Λεβάντε; Ε μην ακούω χαζά ρε Βαλενσιάνε!

Εντιτ: Χωρίς να έχω καμία διάθεση να είμαι ψείρας, επειδή σε βλέπω και ασχολείσαι με Ισπανία και υποστηρίζεις VCF, η Bilbao είναι Athletic. Atletico είναι μόνο η Μαδρίτη. :wink:

εντάξει δεν παίζει μετά το μάτς να έτρωγαν πίτσες οι της ρεάλ…

γιατι ρε?
βγάζουν πίτσες, μπίρες, και αράζουν να δούνε την μπάλα της μπαρτσελονα:p

μεγάλη νίκη της ρεαλ αλλά οχι μεγάλη ήττα της μπαρτσελονα.
η εικόνα τον οπαδών να τραγουδάνε μετά το 1-2 δείχνει το πόσα εχει καταφέρει αυτή η ομάδα σε αυτά τα χρόνια.
είναι απο τις λίγες φορές που ομάδα χάνει το πρωταθλημα και δεν υπάρχει αυτή η άσχημη αίσθηση της μη υλοποίησης του στόχου.
αν πρόκειται για ενα τέλος εποχής, θα το δούμε στην πορεία. αλλά για τώρα δεν μου λεει τίποτα το χάσιμο του πρωταθλήματος.