Primordial @ Temple / 20.09.2019

Στο Temple ηταν οι Voivod.

3 Likes

Ε τα μπέρδεψα όντως. Το Temple λίγο καλύτερο του crow αλλα γενικά αστα να πανε.

το crow είναι μπαρ , δεν κάνει για λαηβ imho

το temple έστω κι έτσι , τουλαχ. είναι λαηβαδικο ( δεν έχω προσέξει να λειτουργεί άλλες μέρες )

2 Likes

Primordial αγαπω και λατρευω…ομως temple δεν παταω…μια φορα πηγα σαν Kookoo που ηταν, και μπορει να ηταν και ο χειροτερος χωρος που ειδα ποτε live…ειδικα παταρι-εξωστης εαν δεν εισαι καγκελο, καλυτερα να μην το δοκιμασεις. Next time.

1 Like

Ακριβώς οπως τα ΓΡΑΦΕΙΣ. Λόγω crow δεν πηγα artillery.

Αρα λογικα δεν ειχες παει ποτε Ροντεο…

2 Likes

λες το υπογειο στην Βικτωρια ε? αμυδρα το θυμαμαι αλλα οντως και αυτος κακος χωρος…

Τιμημένη Αιτωλοακαρνανία!

5 Likes

Μ’αρεσει που συζητάτε για Temple και Crow…στο Αγρίνιο στο Metal Union, έχει πάει κανείς???
Για να μην παρεξηγηθώ, το μαγαζί είναι μια χαρά, σε καμία περίπτωση όμως δεν είναι επιπέδου live Primordial! Ο άνθρωπος που το σκέφτηκε είναι απλώς εγκληματίας. Το Temple μπροστά του, μοιάζει και με Wacken! Πόσο μάλλον τώρα που είναι και sold out.

Τι να πω, βασικά καλά να περάσετε όλοι σήμερα και να προσέχετε.

Για μια ακομα φορα εκει για την μπανταρα, παντα συγκλονιστικοι οσες φορες τους εχω δει. Παντα κανουν καταθεση ψυχης στο σανιδι και καθε φορα φευγεις απο την συναυλια τους εχοντας νιωσει τοσο εντονα συναισθηματα και με τον λαιμο να εχει κλεισει… Συναυλιες-βιωματα και οχι απλα “ενα ακομα live”, την περιμενω πολυ καιρο αυτη την μερα. Οσο για τον Alan οπως αναφερθηκε και απο αλλους, μιλαμε για εναν απο τους πιο ψαρωτικους, επικους και ισοπεδωτικους frontmen ever. Ειχαμε γνωριστει την πρωτη φορα που τους ειχα δει live και απο τοτε καθε φορα τα λεμε και μου κανει εντυπωση που με θυμαται και θυμαται σκηνικα απο τις πρηγουμενες συναντησεις μας. Παμε για μεγαλες συγκινησεις παλι σημερα. Δεν ξερουμε ακριβως τι θα μας παιξουν, ο,τι και να μας παιξουν θα γουσταρω, προσωπικα το απωθημενο μου ειναι το λατρεμενο The Mouth Of Judas που δεν το εχω ακουσει live.

Υ.Γ. Οι Primordial 22:30 βγαινουν σωστα? Επισης επειδη δεν εχω ξαναπαει στο Temple, βρισκεις ευκολα να παρκαρεις εκει γυρω?

4 Likes

Το 22:30 φαίνεται στην αφίσα που έχει βάλει ο φίλος παραπάνω, επομένως μάλλον ισχύει.

Τώρα για το παρκάρισμα, Γκάζι, Παρασκευή βράδυ, ίσως χρειαστεί αρκετό γύρω-γύρω. Αν σε βολεύει το μετρό, “καθάρισες”, χωρίς άγχος.

Για τα υπόλοιπα που γράφεις στο μήνυμά σου, thumbs up!

1 Like

Παρασκευή σήμερα. Ίσως ζοριστείς λιγάκι . Εγώ δυσκολεύομαι στην περιοχή αυτή

1 Like

Σας ευχαριστω και τους 2. Μαλλον θα παρω κανα μετρο για να μην εχω να ψαχνω θεση με τις ωρες… Παμε ρε μπανταρα αρρωστια…

Ναι, μην το συζητάς. Το μαγαζί είναι 5 λεπτά με τα πόδια από μετρό συν ότι σήμερα Παρασκευή νομίζω ότι τα δρομολόγια τραβάνε μέχρι αργά οπότε δεν θα υπάρχει θέμα.

2 Likes

Σήμερα έχει μετρό μέχρι τις 2. Το παρκάρισμα δε θα είναι εύκολο σε εκείνη την περιοχή παρασκευιάτικα.

2 Likes

Το wield…έμαθα ότι το έπαιξαν στο Αγρίνιο πάντως :love_you_gesture::love_you_gesture::love_you_gesture:

4 Likes

Ξερουμε setlist απο Αγρινιο?

Ο φίλος που πήγε,μετά την αγκαλιά με τον Άλαν μάλλον έχει ξεχάσει και το όνομά του :laughing:
Οπότε αν υπάρχει άλλος,ας φανερωθεί.

2 Likes

Θέλω αύριο με μια λέξη να με τα πεις όλα. Θέλω να με προθερμάνεις.

Μόλις είδα φωτογραφίες εδώ. Είναι ο φίλος σου αυτός;

Κάτι άλλο από setlist δεν θέλω. Με έφτιαξες όσο δεν φαντάζεσαι. Δίωρη ανάπαυση και μετά ξεκίνημα.

Πάμε μωρή μπαντάρα! Είναι και ο καιρός μουντός, ό,τι πρέπει για ξεκίνημα της σεζόν!