Primordial - To Τhe Νameless Dead

Το ακουσα 3-4 φορες. Προσκυναω ευλαβικα.

Ετοιμαστειτε για διαλυση των Primordial :smiley: :smiley: :smiley:

Πω ρε, βαριέμαι να το κ@τεβάσω…

Θα περιμένω μέχρι αύριο. Να προλάβω και μια τελευταία ακρόαση του The Gathering Wilderness… Το είχα ψιλοαφήσει τόσον καιρό ο βλάκας

Οκ αυτο το γαμημενο το Τraitor’s Gate με πηδαει ανελεητα εδω και ωρα.Το Empire Falls μια απ’τα ιδια εδω και καιρο που κυκλοφορησε στο Ιντερνετ.Το Heathen Tribes ειναι γκαυλα επισης.
Τα υπολοιπα δεν τα ακουσα πολυ προσεκτικα ακομα,ποναει ο πισος μου.

εγω ακομα δε λεω αποψη για ολο το δισκο. πρωτα λιωσιμο, μετα γραψιμο :!:

Πολύ ωραίο άλμπουμ αυτό. Κλασσικά πράγματα από τους Primordial δλδ.
Θέλει ακροάσεις βέβαια, αλλά για χειμερινό soundtrack είναι ό,τι πρέπει.

Το ακουσα 3 φορες συνεχομενες.Οφειλω να το ακουσω αρκετα ακομα μιας και οι
Primordial δεν εχουν και τα πιο ευκολα τραγουδια στο metal στερεωμα.
Μου αρεσει παρα πολυ μεχρι στιγμης.

[FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“2”]Είναι το Νο 2 της φετινής χρονιάς…[/SIZE][/FONT]

[FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“2”]@Angmar: Το Νο 1 δεν αλλάζει με την καμία…:stuck_out_tongue: [/SIZE][/FONT]

Ρε γαμωτο δεν θελω να το κατεβασω, θελω να παω να το παρω και να το ακουσω για πρωτη φορα απο το δισκακι κανονικα για να νοιωσω τη μαγεια στο συνολο της αλλα αν ξανακανω το λαθος και μπω σ’αυτο το κ%&οthread μαλλον δεν θα δειξω χαρακτηρα…:frowning:

Αλητες!:frowning:

και εγω το ιδιο ρε οποτε υπομονη μεχρι να ερθει … βεβαια εκανα το “λαθος” και ακουσα τα 2 κομματια απο τα link … αλλα αυτο δεν θα μου χαλασει την αισθηση της πρωτης ακροασης.

Καλα αυτα και γω τα ακουσα και επειδη ακριβως τα γουσταρα αρκετα θελω να περιμενω… ο οιωνος φανηκε καλος!!:metal: :metal: :metal:

ο μακαριτης βλεπει απο ψηλα ποτ. watch your trail on the road to asa bay και αστα αυτα. Bathory :!:

Τελικά είναι ΑΣΥΛΛΗΠΤΟ ΕΠΟΣ.

γιαμ γιαμ, εμαθα οτι διερρευσε στο ιντερνετι, αλλα οχι. Δειχνω χαρακτηρα και θα συμπεριφερθω οπως αρμοζει στο γκρουπ. Την πρωτη μερα κυκλοφοριας του, θα ειμαι οξω απο το δισκαδικο γιεα. Αν και νταξ, η καβλα εχει χτυπησει κοκκινο πλεον. :roll: :roll:

Tι έβγαλαν πάλι οι π@#στηδες…!!!

O δισκος ειναι απιστευτος.Οσο τον ακουω τοσο πιο πολυ μαρεσει.

αυτα διαβαζω και κολαζομαι . αντε να κυκλοφορισει να το ακουσω και εγω . γιατι απο mp3 θα ειναι μαλακια … αντε αντε και δεν περνανε οι γαμημενες οι μερες .:expressionless:

ειναι οντως μεγαλο επος. η αναμονη θα ειναι δυσκολη. κουραγιο. :expressionless:

μονο αυτο πες μου … ειναι καλυτερο απο το gathering ??? [-o<

δε μπορω να το πω. σιγουρα ομως δεν θα σε απογοητευσει. εγω την εντυπωση οτι ελαφρως χανει. δεν ειμαι σιγουρος. θα το λιωσω κι αλλο.