Queen + Paul Rodgers: 2008 European Tour

Το ίδιο και για Βουδαπέστη / Βιέννη :wink:

Θα πας και Βιεννη ρε θηριο???:thumbup:

Ήταν μεγάλος ο πειρασμός :lol:
Ε 3 ώρες είναι με τραίνο, παίζουν λίγες μέρες μετά τη Βουδαπέστη, δε θέλαμε και πολύ :stuck_out_tongue:
Το ψήναμε και για Πράγα, αλλά θα καταλήγαμε κάθε μέρα σε τραίνο και δεν έλεγε :lol:

Το wikipedia λεει διαφορες not confirmed συναυλιες, μεταξυ αυτων μια στη Βουλγαρια. Οχι οτι το εμπιστευομαι αλλα μακαρι να ισχυει…:-s

Ναι, το έχω δει κι εγώ. Καλά, άμα πάνε μέχρι Βουλγαρία και δεν τους φέρουν κι εδώ θα γίνει Βατερλό :lightsabre:

Τα εισιτηρια μεσω των pre-sales των Queen ειναι πιο ακριβα απο τις κανονικες τιμες και χρεωνουν πολλα σε courier.Οποιος παρει να το ψαξει καλα πρωτα…

Οποιος ενδιαφερεται στο www.46664.com εχει τωρα απευθειας μεταδοση την συναυλια που γινεται για τον Mandela στο Hyde Park και θα εμφανιστουν οι Queen με τον Paul Rodgers

Thnx BMay :slight_smile:

Δεν πιστευω να τους εχασα…

Τωρα παιζουν οι Simple Minds.Οι Queen θα βγουν μαλλον στο τελος για να κλεισουν τη συναυλια.

Προβλεπω το say it’s not true, κανα καινουριο και 2-3 απο queen

Και εγω το ιδιο περιμενω.Μακαρι το say it’s not true να το παιξουν στην πιο heavy version.

One Vision!!!
Tie Your Mother Down
The Show Must Go On
We Will Rock You
We Are The Champions
All Right Now
Free Nelson Mandela

ΜΑΓΕΙΑ!!!

Tους ειδα σε φουλ φορμα και θα ζησουμε μεγαλες στιγμες απο το Σεπτεμβρη…

Περιεργο που δεν παιξανε το say it’s not true αφου το γραψανε γι’αυτη την περισταση.

πραγματικα φοβεροι ειδικα ο brian.o paul rodgers εκανε κακη αρχη ψιλοσκοτωσε το one vision αλλα στη συνεχεια ανεβηκε πολυ.αλλα ρε γαμωτο πλυ λιγο επαιξαν.αντε και δεν περνανε τρεις μηνες

Το ψιλοεχασε το one vision γιατι επρεπε να διαβαζει τους στιχους απο τα μονιτορ.

Δεν ειπαν και το fried chicken:lol: … το Show Must Go On παντως το δουλεψαν αρκετα σε σχεση με αυτο που εχω ακουσει απο το Return Of The Champions.

Το είδα κι εγώ! ¶τσα και γραβατούλα ο Roger :lol:
Όντως βγήκε λίγο μέτριο το One Vision, αλλά το έπαιζαν πρώτη φορά μαζί, θα στρώσει :wink:
Γενικά ο Paul ακουγόταν σε τρελή φόρμα!
Περνάνε οι μέρες :smiley:

Εκπληκτικος ο Rodgers στο The show must go on.
Απιστευτος μπασιστας ο Miranda!!!

Θα τριζουν τα κοκαλλα του Mercury…