Queensrÿche

Μεγάλο ταλέντο ο τύπος 8O

… και ωραίο κομμάτι

Samples απο το Amazon.

Απο τα δειγματα και οσο μπορει να καταλαβει καποιος,μου ακουγεται κατι σαν Hear in the now frontier No2 αλλα στο χειροτερο του #-o

πολύ μέτριες εντυπώσεις μέχρι στιγμής(απο ότι ακούγεται στα samples)

Δεν υπαρχει ελπιδα πια![-X

Φαινεται οτι ο DeGarmo αφησε πολυ μεγαλυτερο κενο απο αυτο που νομιζαμε τοτε…
Αλλη μια ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ κυκλοφορια απο τον ‘‘Tate και την κομπανια του’’(γιατι Queensryche αυτοι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ):frowning:

πωωωω.φοβάμαι να πατήσω…

Μην το κανεις :stuck_out_tongue:

[SIZE=“6”][B]F A I L[/B][/SIZE]

Διαλύστε το να τελειώνουμε!

το μόνο σχόλιο που έχω να κάνω είναι οτι ήρθε η ώρα να εκτιμήσετε τα tribe και o.m.II…

*κρατάω μια πισινή γιατι τα samples συνήθως είναι τα πιο άκυρα σημεία των τραγουδιών …αλλά και πάλι…
**επίσης λείπουν 4 κομμάτια…οχι οτι αυτά θα κάνουν την διαφορά

άρχισαν τα σχόλια…

Those clips sound absolutely embarrasing! I am not usually one to come in and hate but what on earth was that? What fan of any genre is going to hear that and want to buy?

Αληθεια,[B]ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ[/B]…:cry:

Edit:Αποπανε,το εκανες ε?

Πόσο πιο πάτος ρε φίλε.

Παρακαλούνται οι martian,Deckard και λοιποί Queenrychoκαυλωμένοι να μη πατήσουν τα samples,να σταματήσουν να μην ακούσουν το δίσκο και να συνεχίσουν να ακούνε τα παλιά διαμάντια προς αποφυγή καρδιακών επεισοδίων και λοιπών θλιβερών συνεπειών που μπορεί να προκαλέσει η ακρόαση.

Τα ‘δα το πρωί κι έφρικσα. Δεν περίμενα, ούτε και καιγόμουνα για κάτι μέταλ, ειδικά εφόσον με ικανοποίησε το American Soldier, αλλά αυτό είναι rock στο στυλ του HITNF/Q2K και πολύ κακό μάλιστα… Κι απ’ όσο άκουσα στα samples, μάλλον ισχύει αυτή η φήμη που κυκλοφορεί ότι δεν παίζει καν ο Wilton… Τράτζικ, πρώτη φορά που θα το πω με όλη μου τη καρδιά, [SIZE=“6”]ΔΙΑΛΥΣΤΕ ΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΒΕΛΖΕΒΟΥΛΗΣ![/SIZE]

αποπάνε πώς τον κατάλαβες τον Wilton ότι δεν παίζει;

Οκ, τα άκουσα κι εγώ τα sample…
…και μετά έβαλα το Warning και στα καπάκια το Rage for order για να έρθω στα ίσα μου
Αυτό το Wot we do τι φάση είναι; 50 Cent μου θύμισε. Ακόμα και ο τίτλος δηλαδή.
Επίσης στο Hot spot junkie εκεί που κάνει fade out είναι λες και ακούγεται dj να σκρατσάρει, ΥΟ!

Ας βγει ο δίσκος και τα λέμε όπως πρέπει. Προς το παρόν κρατάω το φτυάρι κοντά μου και περιμένω.

Πω μιλάμε για κατάντια πλέον, ντροπιάζουν το όνομα του συγκροτήματος πραγματικά…
Σκετη απογοήτευση.

Ο αποπάνως το υπέθεσε γιατί α) ο Wilton έχει παραγκωνιστεί μέχρι αηδίας, σε σημείο που ποστάρει σε twitter/fb ή κάτι τέτοιο λίγες βδομάδες πριν, έχοντας ολοκληρώσει τον δίσκο, και το μόνο που λέει είναι κάτι σε στυλ “hope you like my parts”, που ΔΕΝ το λες αν ξέρεις τι έχεις παίξει, κοινώς λίγο φάση “δεν έχω ιδέα τι παίζει, αλλά επειδή είμαι κι εγώ στα credits ας πω κι εγώ καμιά παπαριά”. Ίσως η διαφήμιση που κάνανε ότι ο Wilton έπαιζε όλες τις κιθάρες στο προηγούμενο σε συνδυασμό με το γεγονός ότι δεν πήγε καλά να έπαιξε το ρόλο του. β) έχοντας ακούσει τον Gray και φυσικά και τον Wilton να παίζει, η κιθάρα σε ότι άκουσα μου κάθεται περισσότερο σαν Gray(distortion, wah κι έτσι) γ) ότι ο Wilton έχει χάσει απ’ ότι θυμάμαι κάποιες εμφανίσεις των QR φέτος, πράγμα που δεν έχει ξαναγίνει και με κάνει να αμφιβάλλω λίγο για τη θέση του μέσα στη μπάντα.

Επαναλαμβάνω ότι υπόθεση κάνω, κι το τι ισχύει θα φανεί στην πορεία.

?Modern life moves fast,? commented frontman Geoff Tate about the album. ?Plug into the rhythm of the now with our 12th studio album, Dedicated to Chaos. It?s a clash and slash of musical experimentation anchored by the pulse of digital code.? He did issue one suggestion to listeners as well, saying: ?Enjoy ? [B]EARPLUGS[/B] are a must.?

fixed

Τζίζας, όχι ότι ήμουν πραγματικά καμένος με Ryche ποτέ αλλά μου φαίνεται απίστευτο το ότι η ίδια (λέμε τώρα) μπάντα έβγαλε τα O:M και Promised Land.

Οι queensryche βγάζουν(?) την πατάτα της χρονιάς, ο mike έφυγε(!!) απο τους theater…
το επόμενο βήμα είναι να ανακοινώσει και ο Gildenlöw πως σταματάει απο την μουσική…

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ

Αυτό δηλαδή δεν το περίμενες .